Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

Erm, może jestem zbyt tępy jak na tę grę, ale nie mogę wybić się i robić tych tricków. Rzadko kiedy cokolwiek mi wychodzi, a jak już - zwykle się wywracam.

Może ktoś mi napisać małe porady jak się dobrze wybijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:07, Ecko09 napisał:

No to idealnie podchodzi pod twój gust ;) Rock.


Nie tylko rock. Np. Pendulum lub Adam Freeland to muzyka czysto elektroniczna, ale trzeba przyznać, że w Pure dominują ostre utwory.

Już zdążyłem się zakochać w Woman zespołu Wolfmother :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 15:07, Ecko09 napisał:

No to idealnie podchodzi pod twój gust ;) Rock.


O jak fajnie. ;) Już mi się ta gra zaczyna podobać , a jeszcze w nią nie zagrałem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

A ile tak mniej więcej czekasz aż się gra uruchomi ?


wydaje się że więcej niż minute.. czasami poprostu tak się dłuży.

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

Trudność to może być wada , jak będę miał problemy to sobie najwyżej na easy ustawie
i gitara. ;P


Tak, trudność sterowania jest naprawdę bardzo trudna. Dużo czasu może zająć opanowanie. Ja kupiłem nawet sobie pada żeby było mi wygodniej. Ale jak się przyzwyczaiłem do klawy to na padzie już wogóle nie mogłem grać xD
Poza tym czasami naprawdę trudno być pierwszym. A kiedy prowadzimy przez cały wyścig i na koniec się wywrócimy.. idzie się wkurzyć :)

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

To aż tak fajna muza jest w tej grze ? ;]


No ba :)

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

A pod jaki gatunek muzyczny to podchodzi ? Bo jak nie pod Rocka , albo chociaż Metalu to na pewno nic
genialnego w udźwiękowieniu tej gry nie znajdę. ;]


Muza to rock, electro rock i D&B. Bardzo wczytowa do tej gry, taka nakręcająca. Czuć jakby powiew adrenaliny :P Moje ulubione kawałki to Calyx & Teebee - dual processed, The Music - stregnth in numbers, the subways - rock n roll queen. Co do wyżej wymienionego pendulum to w grze są dwa kawałki.. takie sobie, tarantula lepsza xDD

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

O jak fajnie. ;) Już mi się ta gra zaczyna podobać , a jeszcze w nią nie zagrałem. xD


Skoro już jesteś raczej pewny że chcesz kupić pure to polecam promocje wplnomania ---> http://wpln.cdprojekt.pl/

^_^ naprawdę świetna okazja, a gra dopiero co miała premiere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego w pełni nie rozumiem tego narzekania na czasy ładowania. Komputer mam dosyć słaby, C2D E4500, 1,5GB RAM DDR i GF7600GT, a gra działa super, bez zgrzytów i godzinnych ładowań.

Gdzie można znaleźć jakieś wprowadzenie do gry, tutorial? Nie mam najmniejszego pojęcia co robić, by wykonywać dobre tricki :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:43, Adamzzz napisał:

Erm, może jestem zbyt tępy jak na tę grę, ale nie mogę wybić się i robić tych tricków.
Rzadko kiedy cokolwiek mi wychodzi, a jak już - zwykle się wywracam.

Może ktoś mi napisać małe porady jak się dobrze wybijać?


Ja ustawień nie zminiałem, nie miałem pomysłu. Na początku wybijałem się z "2" ale to nie jest dobry sposób. Najlepiej się wybijać z prawy ctrl (w domyślnych ustawieniach). Jak masz z tym problem to włącz trening i potrenuj same skoki. Pure już jakiś czas temu przeszedłem ale z tego co pamiętam to:
jada jade, gdy widze że zbliża się górka to przytrzymuję ctrl i strzałkę w dół. Tak mi jest najwygodniej. I w ostatnim momencie je puszczam i wyskakuje. A w powietrzu już tylko kręci się tricki xD Trzeba to poprostu potrenować bo sterowanie w grze naprawdę nie jest łatwe.

______

Tutaj taki mój mały crash z 2 specjalami.. drugi nie wyszedł bo za późno go zaczołem robić :)

http://www.xfire.com/video/30ffd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiedy już umiem robić jako takie tricki wiem, że główne, reklamowane atuty Pure to nie przelewki. Ta gra jest cudowna, nie żałuję żadnego grosza na nią wydanego! O! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wy w to na klawie dajecie radę grać ^^ Ja planuje do końca roku to sobie zapodać na X360 . Na PCie macie też achievementy ? Jak to jest z tymi online`owymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 20:37, Grizzly. napisał:

wydaje się że więcej niż minute.. czasami poprostu tak się dłuży.

Nie ma tego złego co by na dobra nie wyszło , najwyżej w trakcie włączania gry pójdę sobie zrobić herbatę. ;P

Dnia 21.11.2008 o 20:37, Grizzly. napisał:

Tak, trudność sterowania jest naprawdę bardzo trudna. Dużo czasu może zająć opanowanie.
Ja kupiłem nawet sobie pada żeby było mi wygodniej. Ale jak się przyzwyczaiłem do klawy
to na padzie już wogóle nie mogłem grać xD

Już mam jakieś tam doświadczenie w mordowaniu się ze sterowaniem w grach , więc i z Pure dam sobie radę.

Dnia 21.11.2008 o 20:37, Grizzly. napisał:

Poza tym czasami naprawdę trudno być pierwszym. A kiedy prowadzimy przez cały wyścig
i na koniec się wywrócimy.. idzie się wkurzyć :)

Już mnie do tego TDU odpowiednio przygotowało. ;]

Dnia 21.11.2008 o 20:37, Grizzly. napisał:

Muza to rock, electro rock i D&B. Bardzo wczytowa do tej gry, taka nakręcająca. Czuć
jakby powiew adrenaliny :P Moje ulubione kawałki to Calyx & Teebee - dual processed,
The Music - stregnth in numbers, the subways - rock n roll queen. Co do wyżej wymienionego
pendulum to w grze są dwa kawałki.. takie sobie, tarantula lepsza xDD

Już czuje (a raczej słyszę) , że gra mi się bardzo spodoba. ;>

Dnia 21.11.2008 o 20:37, Grizzly. napisał:

Skoro już jesteś raczej pewny że chcesz kupić pure to polecam promocje wplnomania --->
http://wpln.cdprojekt.pl/
^_^ naprawdę świetna okazja, a gra dopiero co miała premiere :D

Po co podajesz mi tego linka , jak ta gra jest już od dawna w tej cenie niedostępna ? xD

jackass

Dnia 21.11.2008 o 20:37, Grizzly. napisał:

Jak wy w to na klawie dajecie radę grać ^^

Najnormalniej w świecie. Wystarczy posiadać podstawową umiejętność grania i to w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:42, jackass napisał:

A jak zwie się kawałek przygrywający w demie ?


W demo nie grałem to nie wiem o który Ci dokładnie chodzi kawałek, ale tutaj masz trackliste to możesz sobie sprawdzić na jakiejś wrzucie, youtube czy imeemie :)

The Answer - "Into the Gutter"
Fred Baker -"Genius Touch"
Jeff Beck -"Grease Monkey"
Calyx & Teebee -"Dual Processed" Featuring MC Verse
The Datsuns -" Maximum Heartbreak'' and ''Sittin'' Pretty"
Diet Kong -"With Magic"
Adam Freeland -" Spin Machine"
The Futureheads -" Beginning of the Twist"
DJ Hyper -"We Control"
Midfield General -"On the Road"
The Music -"Strength in Numbers"
My Luminaries - "The Sound of Music"
Noise Control -"Cities of Dreams'' and ''Mud Bath"
Pendulum -"Granite'' and ''Showdown"
Pop Levi -"Wannamama"
Qemists -"Drop Audio'' and ''Stomp Box"
The Radishes -"Good Machine"
Silvertone -"Try"
The Subways -"Rock and Roll Queen"
Tapeworm -"Getting Through"
The Whigs -"Need You Need You"
Zero DB -"Late in the Day'' and ''Redline"
Wolfmother -" Woman"
We Are Scientists -"Inaction"
Blindside - "For the Nation"

----> Sebat1

Dnia 21.11.2008 o 20:42, jackass napisał:

Po co podajesz mi tego linka , jak ta gra jest już od dawna w tej cenie niedostępna ? xD


Sorry, poprostu pamiętałem że jest w tej promocji i kiedy Ci podawałem linka to nie sprawdziłem czy towar jest jeszcze dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 02:19, Grizzly. napisał:

Sorry, poprostu pamiętałem że jest w tej promocji i kiedy Ci podawałem linka to nie sprawdziłem
czy towar jest jeszcze dostępny.

Nic nie szkodzi , tak się składa , że we wtorek zamówiłem sobie tą grę właśnie w tej promocji. ^^ Ale paczka jeszcze do mnie nie dotarła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki oto problem: Po włączeniu gry nic się nie dzieje. Napęd trochę płytę pomieli, i nic. W procesach proces Pure.exe rośnie do 35Mb po czym znika. Minimalne wymagania spełniam, w szczególności że wersja angielska mi działała - jednak było to przed formatem, a po formacie jedyne co nowe mam to nowsze stery dźwiękówki, GFX i SP3 do Windowsa. Co może być nie tak?

PS. Wymagania minimalne sprawdziłem na stronie www.canyourunit.com, i przeszedłem wszystko nie licząc testu na model procka, gdyż tam mógł być tylko Intel Pentium 4 lub wyżej, nie było mowy o jakichkolwiek AMD ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2008 o 20:42, Hero-=Of-God=- napisał:

Mam taki oto problem: Po włączeniu gry nic się nie dzieje. Napęd trochę płytę pomieli,
i nic. W procesach proces Pure.exe rośnie do 35Mb po czym znika. Minimalne wymagania
spełniam, w szczególności że wersja angielska mi działała - jednak było to przed formatem,
a po formacie jedyne co nowe mam to nowsze stery dźwiękówki, GFX i SP3 do Windowsa. Co
może być nie tak?

PS. Wymagania minimalne sprawdziłem na stronie www.canyourunit.com, i przeszedłem wszystko
nie licząc testu na model procka, gdyż tam mógł być tylko Intel Pentium 4 lub wyżej,
nie było mowy o jakichkolwiek AMD ;/


Moim zdaniem jest to wina SP3 lub procka AMD. Wiele gier ma problemy z procesorami AMD Athlon 64 X2 Dual Core.

Zainstaluj najnowsze wersję programów:
1. AMD Dual-Core Optimizer
2. AMD Athlon 64 X2 Dual Core Driver

Sterowniki do procesorów AMD Athlon 64 X2 Dual Core można znaleźć na stronie firmy AMD http://www.amd.com/pl-pl/Processors/TechnicalResources/0,,30_182_871_13118,00.html

!!! Ważne !!!

Sterowniki te przeznaczone są TYLKO dla proceseorów AMD Athlon 64 X2 Dual Core, instalacja tego sterownika na komputerze z innym procesorem może doprowadzić do uszkodzenia systemu.


^^ tak pisze w pomoc.gram.pl . Jeśli masz jakieś wątpliwości najlepiej skontaktuj się z cdp za pomocą drogi telefonicznej albo poczty elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam AMD Sempron, czyli jednordzeniówkę, a stery mam w wersji 1.3.1 a najnowsza 1.3.2, ale spróbuję. Z CDP się kontaktowałem, ale myślałem że może ktoś napotkał podobny problem co ja i znalazł rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą grę już jakiś czas, opanowałem triki zaawansowane specjalne i inne ale nadal nie wiem jak można w tej grze robić salta do przodu i do tyłu proszę o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować