Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Indiana Jones wraca na szczyt

29 postów w tym temacie

Po zobaczeniu tego zestawienia poczułem się jak wyrzutek branży, a nie gracz... ;)
Jedyna gra, w którą faktycznie chciałbym zagrać, znajduje się na 8 miejscu i nazywa się Battlefield: Bad Company. W sumie, to Lego Indiana Jones chyba nie jest taki zły, ale żeby odnosił aż takie sukcesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej "dziesiątki" to tymi "prawdziwymi" są dla mnie trzy: LEGO Indy, Bad Company i Kung fu Panda. Reszta to jakieś paiety do Wii, nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego jest niesmiertelne i dla odbiorcow w kazdym wieku...chodzi o stopien zaawasowania pracy. Bardziej ambitni budują wielkie konstrukcje a mniej ? - samochodziki. Dla każdego coś dobrego...ale boję się o jedno. To sa przecież klocki...a robi się z tego straszna komercha. Oby nie straciły swojej....hmm...magii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem takie zestawienie w Japonii (choć tam są i tak gorsze tytuły w top listach), ale żeby w Europie...
<3 Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numery 1, 5, 6, 7 i 8 nie są casualami na bank. Co do reszty to się zgodzę, ale obrażać Mariana (5, 6, 7) i ikon video rozrywki takich jak Link, Wario i reszty (5) nikt mi tu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giereka fajna, ale nie spodziewałem się, że aż taka aby znalazła się na 1 miejscu. Wszystko to tylko dlatego, że jest napis LEGO, a małe dzieci lubią LEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że przy grach z serii lego star wars spędziłem z kumplem dużo czasu grając na ps2 w sumie są to gry przede wszystkim okraszone sporą dawką humoru i niekoniecznie kierowane do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem, kiedy są wyniki sprzedaży z UK ludzie się dziwią i "mają nadzieję", że u nas tak nie będzie. Jeśli Super Smash Bros Brawl to jest każual (ahh, nie cierpię tego słowa), to równie dobrze jest nim Battlefield... Podobnie LEGO Indy, też bym nie posądził go o bycie casualem. Tylko właściwie czemu casual = ZŁO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:56, Gonzarion napisał:

Lego jest niesmiertelne i dla odbiorcow w kazdym wieku...chodzi o stopien zaawasowania
pracy. Bardziej ambitni budują wielkie konstrukcje a mniej ? - samochodziki. Dla każdego
coś dobrego...ale boję się o jedno. To sa przecież klocki...a robi się z tego straszna
komercha.


Mówisz o grach czy o czym?

Dnia 22.07.2008 o 13:56, Gonzarion napisał:

Oby nie straciły swojej....hmm...magii


IMO prawdziwe klocki LEGO nie stracą magii, póki my sami będziemy podchodzić do życia śmiertelnie poważnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować