Zaloguj się, aby obserwować  
Piesek_Lelo

Pokemony - za co je kochamy?

85 postów w tym temacie

Haha, jaja sobie robisz?
Jakbyś napisał to 7-8 lat temu to bym zrozumiał... pokemony to już przeszłość :) I nie ma żadnych nowych odcinków. Chyba że nie oglądałeś w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:36, Piesek Lelo napisał:

Ja cały czas je oglądam,jak myślicie czym nas zaskoczy nowy odcinek??



Nikt ich nie kocha... to już przeżytek... albo znajdzie się tutaj grono rocznika 1994 które będzie chwaliło pikaczu. Jedyna Manga jaką kocham to Dragon Ball mimo iż mam 18 lat ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham je za to że można je do pokebola wkładac i wszedzie zabrac jak PSP;-) A tak na serio to już stare jak świat są te pokemony. Na TV4 ogladasz widze jeszcze...
Złapie Wszystkie! Pokemon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, a ja lubię Pokemony. ^^ Zwłaszcza serial. Łapię takiego rotfl-a, gdy widzę leżącego Pokemona krzyczącego (napiszę fonetycznie ;]): "MakKargo"... Normalnie tarzam się na ziemi, czy chociażby słynne "Pika, pika?". Po prostu mam ubaw z rana jak nic. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony? Serial z perspektywy czasu uważam w tym momencie za komerche (jak to się pisze? ^^") Jednak gry na GameBoya to istny cud :). Zawsze fajnie się przy tym bawiło :). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:51, Zimek1990 napisał:

Haha, jaja sobie robisz?
Jakbyś napisał to 7-8 lat temu to bym zrozumiał... pokemony to już przeszłość :) I nie
ma żadnych nowych odcinków. Chyba że nie oglądałeś w ogóle.

Sry za dubla... Zimek owszem są nowe odcinki lecz to już jest przesada jak napisałem wyżej komercha xD.
odsyłam do serebii.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że w nowym odcinku Ash ożeni się z Pikachu -.-. A tak na serio, pokemony to już przeżytek...Kilka lat temu, to się to oglądało...Ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to można sobie tylko pograć wciąż świetne gry na Gameboya.Moim zdaniem też przeginają,miało być tylko 150 poków a narobiło się ponad 450 i ciągle szykują nową generacje,to się kupy nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era pokemonów się jeszcze nie skończyła. Wi innych państwach jeszcze są. W Polsce przestali je emitować w telewizji i sprowadzać zabawki po dwóch latach. Teraz to są tylko gry nintedno. Mnie ten serial ciekawił, z zabawek miałem tylko jedną kulkę kauczukową no i tazo z cheetosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młodszy to kupowałem kilka paczek chipsów dziennie żeby mieć te tazo czy coś... I jak tak patrze z perspektywy czasu to dochodzę do wniosku, że to straszne marnowanie kasy było, a najgorsze, że chipsów się wcale nie jadło - lądowały w koszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować