Zaloguj się, aby obserwować  
PtaQ15

Final Fantasy XIII - Temat ogólny

18 postów w tym temacie

Final Fantasy XIII jest to kolejna "Mega Produkcja" Japońskiego studia Square Enix.

Pierwsze oficjalne informacje na jej temat podano na konferencji firmy na targach E3 w 2006r, na prezentacji został wyemitowany film który prezentował główną bohaterkę, młodą kobietę o tajemniczym pseudonimie "Lightning" która uzbrojona w "Gunblade" eliminuje kolejne zastępy żołnierzy, akcja trailera ma miejsce w mocno futurystycznym świecie fantasy przypominającym trochę ten znany z VII.

Cały trailer zrobił ogromne wrażenie nie tylko na fanach serii ale na wszystkich obecnych na sali konferencyjnej, wspaniała grafika oraz ogromna dynamika uzyskana przy pomocy specjalnego ślinka graficznego o nazwie "White Engine" który został stworzony pod najnowszą konsole Sony PlayStation3.

Jak wiadomo w grach RPG najważniejsza jest warstwa fabularna o której jak na razie wiemy bardzo nie wiele, producenci na razie zdradzili tylko tyle ze gra ma opierać się na Fabula Nova Crystallis, czyli, jak podano po łacinie, "Nowej Opowieści o Kryształach" i ma opowiadać "o tych, którzy opierają się światu" ("those who resist the world").

Jak na razie nie znamy dokładnej daty premiery FFXIII wiadomo natomiast że będzie to tytuł multiplatformowy na razie potwierdzona jest premiera na PS3 i X360.

Link do najnowszego trailera ----> http://www.gametrailers.com/player/36239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:09, HiSin napisał:

Ja się nie mogę już doczekać :D xD
strasznie mnie podnieca taka jedna melodyjka z traileru.


Jako fan serii podnieca mnie cały trailer :)
Możesz powiedzieć np. w której minucie jest na melodyjka? xD

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:25, Tyron napisał:

Mam bardzo dobrą wiadomość dla PCtów Final Fantasy 13 trafi równierz na PCty.Jeśli ktoś
nie wierzy niech to przeczyta http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42106.Czyżby Sony
straciło swója flagowy tytuł?


To wcale nie jest pewne. Square-Enix podało jedynie to że gra działa już na PC, a to nie oznacza że na PC się ukaże. Wkońcu każdą grę robi się na PC...

Pozatym nie wyobrażam sobie grania w FFXIII na 19" monitorze a do tego na klawie i myszy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie skąd mogę skołować kartę Kirosa?Niby ma być w Deling City w dzielnicy ze sklepami koleżka w czarnym wdzianku.No dobra-po lewej stronie stoi se ziomek w czarnej kurtce z wystającą czerwoną koszulą.Męcze frajera a karty ni widu ni słychu :/ Po prawej stronie ulicy stoi też jakaś postać,tylko,że w brązowym wdzianku :/
Druga sprawa-czy ktoś pamięta co się robiło z kartą Carbuncle?Mam na liście napisane,że mam zero takich-pewnie gdzieś ją specjalnie przegrałem.Sęk w tym,że nie pamiętam,bo nie grałem w tą grę 2 lata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy znana jest już oficjalna (spekulacyjna też może być) data FF XIII albo przynajmniej jakieś realniejsze wiadomości na ten temat ? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:49, michu96 napisał:

Czy znana jest już oficjalna (spekulacyjna też może być) data FF XIII albo przynajmniej
jakieś realniejsze wiadomości na ten temat ? :-]


Czerwiec 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:08, oOreVenOo napisał:

> Czy znana jest już oficjalna (spekulacyjna też może być) data FF XIII albo przynajmniej

> jakieś realniejsze wiadomości na ten temat ? :-]

Czerwiec 2009.


6 miesięcy czekania ? :O
Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu ,bo w końcu tytuł będzie genialny i chciałbym wcześniej zagrać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:37, michu96 napisał:

6 miesięcy czekania ? :O
Nie wiem czy wytrzymam tyle czasu ,bo w końcu tytuł będzie genialny i chciałbym wcześniej
zagrać. :/

Też bym chciał już pograć ;]
Szkoda mi jedynie, że tylko podstawowa wersja trzynastki trafi na X360... zależało mi bardziej na Versus''ie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:43, Lukas Unspoken napisał:

Szkoda mi jedynie, że tylko podstawowa wersja trzynastki trafi na X360... zależało mi
bardziej na Versus''ie ;]


No bywa. A grałeś/lub ktoś inny w FFXI na X360 ? To jest niby MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 13:48, oOreVenOo napisał:

> Szkoda mi jedynie, że tylko podstawowa wersja trzynastki trafi na X360... zależało
mi
> bardziej na Versus''ie ;]

No bywa. A grałeś/lub ktoś inny w FFXI na X360 ? To jest niby MMO.

Nie... a wie ktoś czy to jest darmowe MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:21, Lukas Unspoken napisał:

Nie... a wie ktoś czy to jest darmowe MMO?


Chyba jest ten bajer, że płaci się Microsoft Pointsami ale głowy nie dam, tak mi się wydaję ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować