Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

iPhone 3G - sprzedano milion egzemplarzy

28 postów w tym temacie

Harpen

Firma Apple wydała oficjalne oświadczenie prasowe, w którym przedstawiła wyniki sprzedaży nowego iPhone'a. Jak wynika z opublikowanych informacji, urządzenie w ciągu siedmiu dni od momentu rynkowego debiutu trafiło do miliona klientów.

Przeczytaj cały tekst "iPhone 3G - sprzedano milion egzemplarzy " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile będzie kosztował iPhone 8GB w Polsce.
W Stanach to chyba 200$ i mam nadzieję że za tyle będzie u nas
Może bym nawet kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:12, krl.krl napisał:

Jestem ciekawy ile będzie kosztował iPhone 8GB w Polsce.
W Stanach to chyba 200$ i mam nadzieję że za tyle będzie u nas
Może bym nawet kupił...


no to możesz sobie pomarzyć bo iphone w stanach pierwsza wersja kręci się koło 400 dolców, a 3g koło 800$ odblokowany(czyli bez gwarancji) na ebayu. Izabawki to drogie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iphone bedzie dostepny za jakis czas w Polsce w siecii Orange i Era. co do ceny to niewiadomo ale patrzac po cenach w europie to bedzie to pewnie 1500zl wersja 8GB odblokowany, 1800zl 16GB odblokowany...a w abonamencie bedzie tanszy chociaz i tak stawiam ze 400zl to bedzie minimum.
Sam sie zastanawiam nad wersja 3G z 8GB...jedynie co mnie odpycha to plastikowa obudowa (w iPhone v1 byla aluminiowa). U mnie we Francji kosztuje 500€ odblokowany, 149€ w abonamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:52, papryk napisał:

Sam sie zastanawiam nad wersja 3G z 8GB...jedynie co mnie odpycha to plastikowa obudowa
(w iPhone v1 byla aluminiowa). U mnie we Francji kosztuje 500€ odblokowany, 149€
w abonamencie.


http://macenstein.com/default/archives/1495 :) To nie plastik, a opatentowane przez Apple "coś", trwalsze od aluminium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pogratulować Apple sukcesu :) Tymczasem... do mnie bardziej przemawia Samsung Instinct, choć... nie zaszkodzi mi poczekać jeszcze rok na iPhone 3.0:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak wynika z opublikowanych informacji, urządzenie w ciągu siedmiu dni od momentu rynkowego debiutu trafiło do miliona klientów."

"[...]w przypadku nowej wersji urządzenia, pierwszy milion sztuk trafił do tysiąca użytkowników w ciągu tygodnia od premiery. "

Najpierw milion użytkowników, potem tysiąc... Już się człowiek gubi w tych liczbach ^^.
A tak na poważnie, gratuluję Apple wypromowania wszystkich swoich badziewnych urządzonek z "i" w przedrostku. Może i fajnie wyglądają, ale są wadliwe i łatwo się psują. Design nie powiem, naprawdę efektowny, jednak ja stawiam na jakość, nie na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fawer, z tym, że produkty Apple są wadliwe i szybko się psują nie zgodzę się - siostra ma iPod nano 1g już 3-ci rok, używa go codziennie, i działa jak nowy, tak też wygląda-ani raz nie nawalił. Ja mam Touch od prawie roku, używam go codziennie-jak nowy! Znajomy ma iPod z dyskiem twardym 2g-działa bez zarzutu, a do tego ma MacBook już dwa lata i też nic nie może mu zarzucić. Jak dla mnie Apple to solidna firma godna zaufania. Takie mam doświadczenia z jej sprzętem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał openmoko freerunnera może nie tak ładny jak iphone, ale za to mógłbym sobie na nim zainstalować co bym chciał, a nawet mógłbym podłączyć klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 21:01, tomas92 napisał:

może czas na konsole?


ponoć pracują od jakiegoś czasu nad konsolą, ale co z tego będzie nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Apple Żądzi!!!

@Celebrian

A czemu nie w Chinach.. Rosji... i wiele innych bardziej atrakcyjnych rynków dla Apple''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Celebrian
Bo Polska jest krajem zacofanym, jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś.

Skończcie z gadkami typu "to zabaweczka" itp. Na pewno dalej mu do "zabaweczki" niż Waszym Sony-Ericssonom czy innemu syfowi. Funkcje iPhone są UŻYTECZNE, w przeciwieństwie do wszelakich gadżetów typu większa rozdzielczość aparatu w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować