Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer: "GTA IV [...] wkrótce na PC"

265 postów w tym temacie

GTA IV powinno wyjść na kompy!!! Dlaczego konsolowcy mają dostać jedną z najlepszych (może i najlepszą) grę tego roku??? Teraz pojawiła się iskierka nadziei, ale gdy tylko zobaczyłem, że to news z Maleyji.... ręce opadają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:41, HiSin napisał:

Hi
przecież jesteśmy coraz bogatsi
i gry na konsole w polsce coraz lepiej się sprzedają :|
i te 200zł powoli staje się zwykłą ceną
do tego ceny gier na konsole już nie kosztują 259zł jak na począdku
schodzimy coraz szybciej do zachodniej ceny gier konsolowych
czyli premiera gta4 oznacza cene 129zł


Ale co Ty porównujesz? Bagno do Łąki? Człowieku, gry nadal są u nas sprzedawane między 200 a 250zł. Kilka lvli w życiu zdobędziesz, a zobaczysz, że w tym kraju kolorowego życia nie ma. Zachód dużo zyskał od "Dzikiego Zachodu" po IIWŚ, my ani centa. Może za kilkadziesiiąt/kilkaset lat dorównamy zachodniej Europie, ale trzeba pamiętać, że i te kraje nadal się rozwijają. My powoli dochodzimy do tego, no ale jeszcze musimy poczekać.

Clubnyak

Opanuj się i nie pisz trzech postów pod rząd, bo to nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupic konsole i zlozyc mid endowy komp tak by wszystko dzialalo(za wyjatkiem mass effecta - bo to cholerstwo ma do dupy napisany silnik graficzny - 2x kompa mi wylaczylo a cryssis tak nawet nie nagrzewal na very high ustawieniach podmienionych w pliku ini a i nie wsystko na high bylo) na srednich badz niskich to cena high endowego kompa. wiec po co zainwestowac w takiego uber kompa jak mozna konsole i slabszego?(apropo ostatnich komentow) a tak co do gta - nudna gra jak nie wiem co, san andreas zniechecilo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie logicznie. Czy producent gry zrezygnuje z zysków, które może mu przyniesc pecetowa wersja GTA IV? Oczywiście, że wydadzą GTA na PC a to dla tego ze płynie z tego wielki szmal. Wiadomo, ze nie jest łatwo zrobić konwersję, trzeba też zainwestować pewien budżet, ale przecież mogą zaoszczędzic na reklamie tej gry, gdyż była świetnie reklamowana wersja konsolowa i ruszanie z całym marketingiem od nowa jest zbędne.
P.S. Chyba wszyscy wiedzą ile w dniu premiery zawsze kosztowało GTA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już sam nie wiem co o tym myśleć - wyjdzie, nie wyjdzie... Tak, czy inaczej trzeba czekać. Szkoda, że pismo nie jest otworzone, może w jakimś news''ie napisane jest coś więcej? A propo - jest jakieś źródło tego obrazka? Czy może ktoś z gram.pl na wakacje do malezji poleciał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiSin -> Twoje podejście (Polska biedna, biedniejsza może nawet od Zimbabwe) kojarzy mi się z ruchem, którego nazwy nie pamiętam, a który rozwinął się chyba gdzieś w pozytywistycznej Polsce: hodowanie w sobie żalu do całego narodu dla samego żalu. Ludzie po prostu chcieli być nieszczęśliwi. A to bardzo niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:37, Kezuj12345 napisał:

Dawciuxxx nie rozśmieszaj mnie z pecetowej wersji niby zyski ??:D, chyba bardziej straty
niż zyski

Dokładnie , powtarzam jak mogą być zyski jak piractwo na komputery się szerzy na wielką skalę , tak więc jak niby ma być zysk , zysk to może i był ale na Ps3 gdzie piractwa prawie nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie? Na PS3 w ogóle nie ma piractwa ; D. Na Xboxa pewnie połowa spiraciła, ale to już inna historia.

Co do zabezpieczeń w wypadku ukazania się wersji na PC. Mogliby zastosować te z GT Legends - piraci mieliby nie małe zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to niech zabezpieczą tę grę żeby nie piracili ;p;p wiem wiem, łatwo powiedziec, trudno wykonać, ale to nie jest nie możliwe. Pamiętam kiedy Prince oof Persia Two Thrones wyszło na kompy, miało genialne zabezpieczenia, nie do złamania(ludzie musieli fizycznie odłączać napędy i emulować obraz płyty. Oczywiscie po czasie ktoś zrobił cracka), to dlaczego mieli by nie rozwijać sie i w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawciuxxx oswiec nas bo caly rynek PC czeka na ta odpowiedz jaki sposob? pliss napisz na gg 0700 880 880 zarobimy na tym miliony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV powinno pojawić się także na PC , coś mi się nie chce wierzyć żeby Rockstar Games od tak po prostu zrezygnował z takiego zysku. Myślę że ONI specjalnie się tak droczą z PeCetowcami (choć nie wiem po co) , a gra i tak wyjdzie za rok na PC. Chociaż jak gra nigdy nie pojawi się na tej platformie , nie będę rozpaczał , a X360 ani ps3 oczywiście nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować