Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właściwie to Warhammer Online mógłby już leżeć na sklepowych półkach

65 postów w tym temacie

WAR będzie miał wymagania większe niż WoW, właściwie trudno powiedzieć czemu, ale najnormalniej w świecie działa wolniej, a grafika najbardziej przypomina LoTRO. Obstawiam, że goście z Mythic po prostu mniej się przyłożyli do optymalizacji kodu. Z tym, że beta to beta - wersja finalna pewnie będzie lżejsza dla kompów, bez całego bagażu debuggerów itp.

Jeszcze co do grafiki - zawsze powala mnie, kiedy widzę jako "grafikę z gry MMO" wrzucone takie coś jak przy artykule który komentujemy - kilku gości na maksymalnym zbliżeniu. Do k.... jasnej, to nie jest FPP!!! W MMO gra się na maksymalnie oddalonej kamerze w widoku TPP, to czy morda jakiegoś gościa wygląda tak czy siak nie ma najmniejszego znaczenia!!! Jakość prawdziwej grafiki w MMO, takiej jaką ją widzi gracz to płynność i naturalność animacji postaci widzianych z dystansu, a nie jakieś detale na zbroi w maksymalnym zbliżeniu.

A z daleka, WAR wygląda mniej więcej jak LoTRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sam niedługo ocenie :)
Udało mi się od kumpla z gildii w AoC pożyczyć key do WHO i jutro sam się przekonam i zweryfikuję to co się o grze mówi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:53, zawcia napisał:

Spoko, sam niedługo ocenie :)
Udało mi się od kumpla z gildii w AoC pożyczyć key do WHO i jutro sam się przekonam i
zweryfikuję to co się o grze mówi ;]

dzis napewno sie nie przekonasz bo patch do zassaniajest (6,5GB) u mnie na laczu 10M ciagnie sie jak krew z nosa. pewnie wszyscy ciagna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować