Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bring Down the Sky już dostępne

66 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 13:44, kujot2 napisał:

W sumie to zracji powiozania tego serwisu z cdprojekt niektóre newsy powiny być przemilczane


Zerwiz nie jezd powiozany z cdprojekt...:)
W żaden sposób...
Autor newsa napisał dokładnie, że Bring Down the Sky jest już dostępne na PC co jest zgodne z prawdą... A że nie współdziała z edycją wydaną przez CDP to już inna sprawa... Chętni dowiedzenia się czegoś więcej w kwestii polskiej edycji niechaj odwiedzą wątek z informacją prasową EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerwiz nie jezd powiozany z cdprojekt...:)
W żaden sposób...

Skoro nie jest to sklep CPD to w takim razie dlaczego jedynie w grac od CDP widneją karteczki z kodem który mozna zarejestrowac na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekompetentny news, z pierwszego zdania wynika, że dodatek dostępny jest dla wszystkich pecetowców a jak się okazuje dla czytelników gram.pl nie jest, bo oni akurat mają - co za niespodzianka! - polską wersję...

może ktoś to poprawi w końcu czy dalej będziecie rżnąć głupa że wszystko jest napisane zgodnie z prawdą? Wystarczy jedno zdanie "ps" na koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i zonk
jako wlasciciel edycji kolekcjonerskiej (dla niezorientowanych mam wybor miedzy wersja orginalna i zlokalizowana) bylem w stanie sciagnac sobie ten dodatek (jak kazdy) i teoretycznie, podkreslam teoretycznie nie powinno byc problemow-klotni pomiedzy wersjami jezykowymi
...ale po instalacji nie moge juz grac, bo dostaje komunikat iz w napedzie znajduje sie niewlasciwa plyta
ot zonk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic, praca po nocach najwyrazniej zle dziala na wyslawianie sie a edytowac posta juz nie moge, albo jestem zbyt zmeczony by to dostrzec ;P
anyway, chcialem napisac nie o edycji kolekcjonerskiej (zbyt widac sie najaralem) a o anglojezycznej... ale nic tam, gafa z moje strony i tyle a na dodatek i tak trzeba bedzie poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madmess - widać sam jesteś nie zorientowany - nie tylko wersja kolekcjonerska pozwala wybrać wersje językową.

A poza tym, rzeczywiście news wprowadza w błąd, i to bardzo. Dopiero na stronie z patchem 1.01 wyszło na to, że obsługiwane są wszelkie wersje poza tymi wschodnio europejskimi... Kurcze, nie dość, że trzeba było sporo czasu czekać na pojawienie się w naszych sklepach ME to jeszcze wyjdzie na to, że DLC będą dostępne dla nas z ogromnym opóźnieniem, albo i w ogóle nie będą dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:34, Madmess napisał:

jako wlasciciel edycji kolekcjonerskiej (dla niezorientowanych mam wybor miedzy wersja
orginalna i zlokalizowana)


KAZDY ma taki wybór .. ://// toś zaistniał ..

"Rozgoryczenie właścicieli komputerów osobistych związane z tym poślizgiem można jednak puścić w niepamięć, gdyż Bring Down the Sky jest już dostępne i to zupełnie za darmo. "

w niepamięć .. buahahhahahaahhaha. no i co że jest dostępne jak nie jest dostepne DLA NAS !!!! OMFGGGGGGG..

CO Z WAMI ! ogarnijcie sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powyższy news ma się do informacji z dnia: 17 czerwca 2008.

"Ponadto wszyscy gracze, którzy zakupią omawiany tytuł, a następnie zarejestrują go w sklepie gram.pl jako pierwsi otrzymają od CD Projektu informacje o dodatku do ME, zatytułowanym Bring Down the Sky."

http://www.gram.pl/news_6gTfJ,2_Mass_Effect_pozniej_niz_planowano.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja przypomniala mi, ze CDP stworzyl Heroes 5 wersje "empikowa", ktora na starcie byla spatchowana wersja gry do 1.2 i wymaga specjalnych patchow, stworzonych z normalnych, oficjalnych patchow robionych przez tworcow gry.

Moze dostarczenie info o dodatku, mialo dotyczyc informacji o wersji dodatku przygotowanej do polskiej wersji gry? CDP ma jeszcze szanse dotrzymac slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać współpraca CDP z Bioware kuleje nadal. Z NWN2 też były opóźnienia z patchami. Szkoda gadać,a news rzeczywiście wprowadza w błąd. Zacząłem ściągać dodatek ale na szczęście go nie zainstalowałem.
Przydało by się napisać na końcu wiadomości że dodatek nie działa z wersją CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, o co niektórzy robią szum (póki co. Niewykluczone, że dopiero będzie za co robić szum). Są bodajże cztery wersje językowe Bring Down the Sky dostępne póki co. Jak łatwo zauważyć, to najbardziej rozpowszechnione wersje, więc zostały stworzone od razu przez BioWare i współpracowników. Mniej popularne wersje, w tym PL, będą miały obsuwę przez lokalizacje. Prosta sprawa, poczekamy sobie jeszcze. Nie działa z PL wersją, ale to nic dziwnego. Nie działa też z czeską, ruską, kazachstańską, tadżykistańską, tybetańską (...). Trzeba poczekać i tyle. To wynika z sytuacji Polski ogólnie, a nie z winy CDP czy BioWare.

Jedyne, na co można kręcić nosem (dość porządnie) to to, że ani na gram.pl, ani na cdprojekt.pl ani też na oficjalnej stronie EA Polska nie ma informacji, że dodatek NIE działa nawet z angielską wersją. Nie ma informacji, że PSUJE grę, przez co trzeba przeinstalować. To już jest niedopatrzenie porządne, luka w profesjonaliźmie, za którą należy się kilka pasów na dupsko :)

No i cytat, który już ktoś przytoczył wcześniej... zarejestrowałem grę i jakoś nikt mnie nie poinformował, że mam już Bring Down the Sky. W sumie może i lepiej, bo wtedy bym ściągnął i schrzanił sobie grę.


Ogólnie więc zapowiada się na kolejnego minusa dla CDP za wprowadzanie w błąd i niedotrzymanie obietnicy. Oby rehabilitacja nastąpiła szybko i Bring Down The Sky PL nadleciało jak najwcześniej. Czego życzę wszystkim fanom ME, w tym sobie :)

Sarinew ->
> Moze dostarczenie info o dodatku, mialo dotyczyc informacji o wersji dodatku przygotowanej
> do polskiej wersji gry? CDP ma jeszcze szanse dotrzymac slowa.
>

"Może". Ale my jesteśmy klientami i nie powinno się od nas wymagać, byśmy się domyślali, co nasz kochany sprzedawca ma na myśli :) Niedopowiedzenia prowadzą do manipulacji, pamiętaj. Może spiskowo to brzmi trochę, ale jednak nie było i nie jest to profesjonalne zachowanie (w sensie - zachowanie CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj oj oj, no przeciez przeprosilem za bubla ze swojej strony
moge przeprosic raz jeszcze jesli tylko ma to pomoc - mnie bardziej nie pomoze bo po drzemce sam widze jak bardzo sie wyglupilem
litosci - czasem czlowiek gada bzdury po 12h na nocce w pracy a potem kolejnych 6ciu spedzonych na oczekiwaniu przesylki ^^

tak czy owak dziwi mnie (zapewne dlatego ze nie jestem programista i mam o tych sprawach znikome pojecie) to ograniczenie dodatku a takze (choc moze przede wszystkim) patcha skoro zainstalowalismy wersje gdzie wszystko, poczawszy na opcjach gry, przez linie dialogowe na sciezce dzwiekowej konczac pozostaje w wersji oryginalnej

pozostaje miec nadzieje i uzbroic sie w cierpliwosc
tytul jest zbyt glosny i wielki by przewidywac najczarniejszy ze scenariuszy czyli zostawienie wszystkiego tak jak jest, czyli na pastwe fanow i moderow ;)

a tak na marginesie :D
jesli kogos zabolalo ze mam kolekcjonerska to pocieszam, ze pudelko zostalo zmasakrowane i to od frontu wiec postawic go na polce dla szpanu przed kolegami tudziez wrazen estetycznych nie moge
<taki maly gorzkawy dzolk, nie bierzcie go do siebie>

pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 17:38, Jeremiah napisał:

Jak powyższy news ma się do informacji z dnia: 17 czerwca 2008.

"Ponadto wszyscy gracze, którzy zakupią omawiany tytuł, a następnie zarejestrują go w
sklepie gram.pl jako pierwsi otrzymają od CD Projektu informacje o dodatku do ME, zatytułowanym
Bring Down the Sky."

http://www.gram.pl/news_6gTfJ,2_Mass_Effect_pozniej_niz_planowano.html


Swego czasu wyraziłem obawę, (pisemnie) że edycja CDP będzie kompatybilna.... tylko z sobą. Jak widać nie myliłem się.

Co do Twojego pytania.... Kupiłem EK, zarejestrowałem, informacji nie dostałem, nawet się nie spodziewałem. Mam tylko nadzieję że piszący te słowa (o informacji) miał na myśli informację o spolonizowanym i KOMPATYBILNYM dodatku. Ale obawiam się ze JEŚLI będzie spolonizowany, to tylko z napisami, i pewnie za pół roku, jak będzie wychodził kolejny dodatek którego prawdopodobnie CDP nie spolonizuje (uczyni kompatybilnym z wydanym przez siebie tytułem)... Obym się mylił. jak na razie czekam z niecierpliwością na jakikolwiek patch naprawiający cokolwiek z baboli przeoczonych przy wydawaniu tego znakomitego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak cieszyłem się z wydania gry również w oryginalnej wersji ( byłem pewien 100% kompatybilności ) - niestety wyszło "jak zwykle". żal.pl , CDP znowu dał d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować