Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Mam pytanie pare dni temu kumpel m pozyczyl hitmana jestem juz cos w 6 misji i przez to ze przechodze misje zabijajac wszystkich jak leci (kocham rozwalac gliniarzy) to jestem latwo rozpoznawany w kolejnych misjach. Programisci długo musieli myslec zeby wymyslic taki debilizm ale mniejsza o to
Da sie to jakos zresetowac kodem albo czyms? Bo nie chce zaczynac od 1 misji i przechodzic na emeryta czyli 5 godzin kombinowania i grania w szachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:41, Shego napisał:

Programisci długo musieli myslec zeby wymyslic
taki debilizm ale mniejsza o to

Na to wygląda ktoś jest bardzo cienki i nie lubi trudności. Po zakończeniu misji masz możliwość przekupywania świadków, i tym zmniejszasz "rozpoznawalność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:09, Los_Emilos napisał:

> Programisci długo musieli myslec zeby wymyslic
> taki debilizm ale mniejsza o to
Na to wygląda ktoś jest bardzo cienki i nie lubi trudności. Po zakończeniu misji masz
możliwość przekupywania świadków, i tym zmniejszasz "rozpoznawalność".

Nawet nie wiedzialem prawde mowiac, teraz juz za pozno, zajebista gierka na[prawde
I nie ze nie lubie trudnosci ale zeby zrobic wszystko tak jak byc powinno bez poradnika potrzeba przynajmniej kilkunastu prob, nie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:41, Shego napisał:

Mam pytanie pare dni temu kumpel m pozyczyl hitmana jestem juz cos w 6 misji i przez
to ze przechodze misje zabijajac wszystkich jak leci (kocham rozwalac gliniarzy) to jestem
latwo rozpoznawany w kolejnych misjach.


wlasnie na tym polega trudnosc w hitmanie zeby sie powstrzymac i ich nie rozwalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:16, Shego napisał:

I nie ze nie lubie trudnosci ale zeby zrobic wszystko tak jak byc powinno bez poradnika
potrzeba przynajmniej kilkunastu prob, nie dzięki

wystarczy troche poogladac mape i zobaczyc jak chodza straznicy a gra jest bardzo łatwa, pierwsza czesc to byla zabawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu chyba ich porylo nie bede przechodzil tych nudnych misji tylko po to zeby w pozniejszych etapach nie rozpoznawal mnie byle śmieciarz. Fajna gra daje jej za ggameplay 6/10 za głupie rozwiazania 2/10 srednia 4/10 nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak w etapie The house of cards (w Vegas) dostac sie na ósme pietro? Jutro oddaje gre kumplowi a chce ja jeszcze dzisiaj skonczyc (zamiast sie uczyc- jutro mam okienko na religii^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:45, Shego napisał:

Mam pytanie jak w etapie The house of cards (w Vegas) dostac sie na ósme pietro? Jutro
oddaje gre kumplowi a chce ja jeszcze dzisiaj skonczyc (zamiast sie uczyc- jutro mam
okienko na religii^^)

Koleś jak masz oryginalną grę to masz poradnik, to po pierwsze, po drugie zdecyduj się co chcesz napisać, a po trzecie zrobiłeś tri-post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" oddaje gre kumplowi " naucz sie czytac czlowieku, mam POZYCZNA gre, nie mam poradnika, po drugie popatrz sobie ile czasu mijalo po kazdym moim poscie- 2 dni. Mialem czekac pol roku az tu ktos napisze zeby nie nabic 3 postow pod rzad? Dobry jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem gre dzisiaj, ostatnie dwie misje przeszedlem na rozwalke bo nie bylo za duzo czasu (pozatym musze oddac w koncu) a interesowal mnie koniec..... ktory okazal sie beznadziejny

Spoiler

no bez kitu Hitman ginie? DO ostatniej sekundy mialem nadzieje ze to jakas sciema ze podniesie sie i rozwali goscia na wozku a tu lipa. Ciekawe czy w Hitmanie 5 47 ozyje

czy znowu beda retrospekcje sprzed paru lat oczami jakiegos brzydkiego dziadka na wozku
sama gra fajna ale koniec do d*py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie koniec jest genialny. Grałem na PS2, więc nie wiem jak to na PC, ale

Spoiler

wciskając szybko klawisz poruszania się, Hitman wstanie i masz za zadanie rozwalić wszystkich w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:06, Phenom napisał:

> Skonczylem gre dzisiaj, ostatnie dwie misje przeszedlem na rozwalke bo nie bylo
za duzo
> czasu (pozatym musze oddac w koncu) a interesowal mnie koniec..... ktory okazal
sie beznadziejny
>

Spoiler

no bez kitu Hitman ginie? DO ostatniej sekundy mialem nadzieje ze to jakas sciema

> ze podniesie sie i rozwali goscia na wozku a tu lipa. Ciekawe czy w Hitmanie 5 47
ozyje


> czy znowu beda retrospekcje sprzed paru lat oczami jakiegos brzydkiego dziadka na
wozku
> sama gra fajna ale koniec do d*py

Haha, właśnie koniec jest genialny. Grałem na PS2, więc nie wiem jak to na PC, ale wciskając
szybko klawisz poruszania się, Hitman wstanie i masz za zadanie rozwalić wszystkich w
pobliżu.

Ok spróbuje tak zrobić. Słyszalem ze jest jeszcze inny koniec wiesz cos o tym? I co trzeba zrobic zeby go osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:07, Shego napisał:

Ok spróbuje tak zrobić. Słyszalem ze jest jeszcze inny koniec wiesz cos o tym? I co trzeba
zrobic zeby go osiagnac


Zrób tak jak mówię, a 47 nie umrze i będzie inny koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować