Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 17:57, Los Emilos napisał:

Podaj konfiguracje komputera. Ja identyczny problem miałem w jednej misji (nie pamiętam
nazwy ale jest później) i dałem sobie spokój.


Core2Duo E6400 2.52GHz(podkręcony - sprawdzałem co będzie kiedy cofnę do standardowego 2.13GHz - gra nadal sie sypie)
1024MB RAM
GeForce 7600GT(256MB)
W poprzednich misjach nie ma problemów, gra chodzi płynnie. Patch 1.2(to chyba najnowszy jest...) mam zainstalowany. Gra wykrzacza się bez żadnych komunikatów - po prostu wysypuje się do pulpitu i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Udało mi się rozwiązać problem - zmniejszyłem poziom sprzętowego przyśpieszenia dźwięku w dxdiag-u i teraz BM śmiga aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:11, Benqiu napisał:

Witam. Mam pewien problem z Hitmanem(Blood Money oczywiście). Gra wywala się do windowsa
podczas misji w Operze - nie dzieje się to jednak zaraz po rozpoczęciu tylko losowo -
np. chowam kolesia do pudła - crash, strzelam do policjanta - crash, ciągnę ciało - crash...
Jak można rozwiązać ten problem?

http://cenega.pl/pomoc.php?ID=2878

Też mialem ten problem

Edit: o widzę że problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:41, Benqiu napisał:

OK. Udało mi się rozwiązać problem - zmniejszyłem poziom sprzętowego przyśpieszenia dźwięku
w dxdiag-u i teraz BM śmiga aż miło :D


O!!! Nie pomyślałem o tym więc chyba czas wrócić do pana 47 :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji gdzie jest kupa gości i ochrony bodajże 6-7 stoję koło jachtu. Gdy dochodzę do miejsca gdzie trzeba podłożyć bombę wywalało mnie z gry lub jak dochodzę na dach do helikoptera i to samo. Doczytałem że ten błąd poprawia łatka 1.2 wgrałem. Nie działają mi teraz seivy nie przejąłem się pomyślałem użyje kodów skoro stanu gry nie mogę zapisać. Potem w goglach przeczytałem że kody też nie działają po wgraniu łatki i pytam da się jakoś włączyć kody na tej łatce bo nie chce mi się przechodzić ponownie tych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siędzę w misji... Kurdę, nie potrafię powiedzieć... Tam są ludzie za mikołai przebrani, babki na śniegu, wszędzie jest jego pełno i... winda, i jachty. Więc. Nic nie mogę zrobić:/ Wchodze do windy, i jakoś nie mam pomysłu co dalej zrobić, gdzie dalej pójść... W poprzednich misjach miałem ( silent assasin x2, w misji z wisiorkiem i FBI w chacie Ghost, a w operze nie pamiętam... Miałem złą tylko na karnawale z krukami... Terrorysta:D Próbowałem ze 100 razy na silent żeby wyjść, wkońcu się tak... zdenerowałem że załatwiłem ich po stylu gta... (Wrócę do tej misji, bo czuję lekki niedosyt:D) Więc pomóżcie, jak zacząć? Jak (unieszkodliwić) główne cele bez wzywania alarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mam następny problem, a właściwie brak muzyki w grze, jest tylko dźwięk broni i otoczenia, oprócz odgłosów ludzi. Jest do tego jakiś patch albo łatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 19:12, Bithda napisał:

Ja siędzę w misji... Kurdę, nie potrafię powiedzieć... Tam są ludzie za mikołai przebrani,
babki na śniegu, wszędzie jest jego pełno i... winda, i jachty. Więc. Nic nie mogę zrobić:/
Wchodze do windy, i jakoś nie mam pomysłu co dalej zrobić, gdzie dalej pójść...
Więc pomóżcie, jak zacząć? Jak
(unieszkodliwić) główne cele bez wzywania alarmu?

Kiedy zaczynasz misje, zejdź z molo, kieruj się na prawo, załatw strażnika który będzie się tam przechadzać. Uważaj na kamerę u góry. Załatw następnego strażnika który jest w pokoju w głębi. Wyłącz lasery blokujące przejście, tam gdzie załatwiłeś drugiego strażnika. Wejdź potem do windy którą blokowały lasery. Kiedy wjedziesz na górę, wyjdź na zewnątrz. Opcjonalnie możesz wyłączyć zasilanie. Kiedy będziesz przechodził po skałce do następnego tarasu możesz strzelić w jacuzzi i zabić jeden cel misji. Potem mam nadzieję że dasz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem Hitmana BM,i mam pytanie odnośnie zakończenie-

Spoiler

gdy 47 zabija wszystkich na pogrzebie i potem jest taki filmik jak on z jakimś azjatą gada,czyżby to jego nowi pracodawcy??jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z grą. Przechodzę H:BM już któryś raz z kolei i po raz pierwszy pojawia mi się pewien bug:

Spoiler

w misji ''Linia Życia'' mamy w ekwipunku serum śmierci i antidotum. Bug polega na tym, że Agent 47 nie może dobyć ani jednego, ani drugiego...

Miał ktoś może podobny problem, albo wie jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy możeciemi powiedzieć czy gra ta działać będzie na laptopie? Nie chodzi mi o wymagania sprzetowe tylko o to że są gry np . Gothic 3 , ktore nie działają na kartach zintegrowanych , uzywanych m.in. w laptopach. I tu pytanie: czy to samo tyczy się H:BM ? No i mam Vistę jak coś.
PS. Żebym nie pisał dwóch postów: czy wcześniejsze części pójdą mi na laptopie wyposażonym w Vstę bez problemów? Bo na pudelku co są trzy wcześniejsze części widziałem że piszą tylko systemy 2000/ XP
Za odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam nietypowe pytanie do fanów owej serii - czy mógłby mi ktoś powiedzieć jeśli wie, w jakich miastach rozgrywa się akcja którejkolwiek z części Hitmana? Prosiłbym o wypisanie, jeśli ktoś zna.Z góry dzięki, będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 19:34, Manieklbl napisał:

Witam
Mam nietypowe pytanie do fanów owej serii - czy mógłby mi ktoś powiedzieć jeśli wie,
w jakich miastach rozgrywa się akcja którejkolwiek z części Hitmana? Prosiłbym o wypisanie,
jeśli ktoś zna.Z góry dzięki, będę bardzo wdzięczny.

Hmm no to różnie. Np w 2 części Hitmana to misje były w Rosji , na Sycyli bodajże i na jakiejś wyspie też. W Blood Money różnie to bywało ale tam przed misją pisało w jakim miejscu dana misja jest się toczy. I nie wiem czy nie jest tak przed każdą misję we wszystkich częściach Hitmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować