Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Napisz jaki to konkretnie laptop i ile ma pamięci ram. Jeśli działa Vista, to karta graficzna jest zgodna z SM 2.0 czyli teoretycznie gra powinna działać, ale teoria jest tylko teorią. W praktyce karty zintegrowane najczęściej nie mają własnej pamięci więc używają tej z RAM-u i nie ważne jest ile mogą wykorzystać to i tak wydajność jest mizerna.
Ja przechodziłem BM na X2 3800+, zintegrowanym GF6100 z 2GB ramu na płycie i grywalną rozdzielczością było 800x600, a to i tak w średnich ustawieniach graficznych, bez żadnego AA i filtrowania anizotropowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za próbę pomocy, ale ani Rosja ani Sycylia miastami nie są, a o miasta mi chodziły bo przyznam, że potrzebuje tej informacji do pewnego konkursu i spytałem, bo może ktoś akurat wie i przy okazji może napisać. Także przepraszam za zadawanie głupich pytań ale to dla mnie ważne, jeśli ktoś wie i mógłby odpowiedzieć to będe niezwykle wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 20:16, rzuf-malachor napisał:

http://www.hitman.internetdsl.pl/main2.html
lokalizacje zaznaczone na mapie, wszystkie...


Nie wszystkie, to nawet nie połowa. Zresztą duża część tych lokacji nie podaje miast tylko państwa i konkretnego miejsca. Np szpital psychiatryczny w Rumuni. No i o jakie miasto niby chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 20:20, Citkowsky napisał:

Nie wszystkie, to nawet nie połowa. Zresztą duża część tych lokacji nie podaje miast
tylko państwa i konkretnego miejsca. Np szpital psychiatryczny w Rumuni. No i o jakie
miasto niby chodzi?

Wszystko co wiadomo, jeśli w grze nie było podanej informacji gdzie dokładnie dzieje się akcja, to zapewne się tego już nie dowiemy. No chyba żeby prześledzić jeszcze artykuły z gazet w BM i z tego coś wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 20:39, Belegdil napisał:

Mam problem związany z grą. Przechodzę H:BM już któryś raz z kolei i po raz pierwszy
pojawia mi się pewien bug:

Spoiler

w misji ''Linia Życia'' mamy w ekwipunku serum śmierci
i antidotum. Bug polega na tym, że Agent 47 nie może dobyć ani jednego, ani drugiego...


Miał ktoś może podobny problem, albo wie jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za pomoc.

No ja też zaczęłem przechodzić Hitmana po raz n-ty i kurde mam ten sam problem co ty. Uporałeś się może z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bug. 47 może użyć tych przedmiotów tylko na agencie Smithie, więc nie może ich dobywać. Tak samo jest z każdym przedmiotem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 12:04, mati285 napisał:

To nie jest bug. 47 może użyć tych przedmiotów tylko na agencie Smithie, więc nie może
ich dobywać. Tak samo jest z każdym przedmiotem fabularnym.

No kurcze chodzi o to że jak już chce Agentowi wstrzyknąć serium śmierci( nie pamiętam dokładnie nazwy) to Hitman wogóle nie chce wyjąć tej strzykawki z ekwipunku. Nie ma tego celownika na ekranie ani nie da się jej użyć. No i oprócz tej strzykawki nie da się również użyć tej drugiej która służy do wybudzenia później agenta. A strzykawka z trucizną którą można mieć w każdej misji da się normalnie używać:). I kurcze nie wiem jak się z tym bugiem uporać. Zainstalowałem nawet łatkę1.2 i dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, gdy już znajdziesz agenta to nie musisz wcale wyjmować strzykawki. Powinien pojawić się klawisz interakcji "Uśpij Agenta", tak samo później w kostnicy powinno być "Ożyw Agenta''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 12:19, mati285 napisał:

No, gdy już znajdziesz agenta to nie musisz wcale wyjmować strzykawki. Powinien pojawić
się klawisz interakcji "Uśpij Agenta", tak samo później w kostnicy powinno być "Ożyw
Agenta''.

He he dzięki za pomoc. Jak ja mogłem tego nie dostrzec. Wstyd mi za mnie:). Dzięki jeszcze raz za pomoc.Nie wiem jak tyle razy grę można przechodzić i się nie szczaić<lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z przejściem pierwszej misji..:/ Postępuje według wskazówek: wchodzę na molo, idę do bramy głównej i dalej nie wiem co robić... Na ekranie widnieje komunikat: zaczekaj na strażnika. No to czekam i nic się nie dzieje. Co mam robić?
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:21, lechu28 napisał:

Witam.
Mam problem z przejściem pierwszej misji..:/ Postępuje według wskazówek: wchodzę na molo,
idę do bramy głównej i dalej nie wiem co robić... Na ekranie widnieje komunikat: zaczekaj
na strażnika. No to czekam i nic się nie dzieje. Co mam robić?
Proszę o pomoc!


Podchodzisz do bramy,i załącza się filmik,tyle stań przy tej bramie,spokojnie nie ruszaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 20:24, NecroVisioneR napisał:

Podchodzisz do bramy,i załącza się filmik,tyle stań przy tej bramie,spokojnie nie ruszaj
się :)


I w tym jest problem, że stoję już 10min i nie załącza się żaden filmik. Może to problem techniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 21:11, lechu28 napisał:

I w tym jest problem, że stoję już 10min i nie załącza się żaden filmik. Może to problem
techniczny?


Wiesz zrób screena i pokaż mi go tu,wtedy ci bardziej pomogę,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:12, NecroVisioneR napisał:

Wiesz zrób screena i pokaż mi go tu,wtedy ci bardziej pomogę,ok?


Oto screen. Rozpoczynam grę jako żółtodziób. Rozdzielczość jest nastawiona na 640x480 na niskich detalach.

20090622212031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:22, lechu28 napisał:

> Wiesz zrób screena i pokaż mi go tu,wtedy ci bardziej pomogę,ok?

Oto screen. Rozpoczynam grę jako żółtodziób. Rozdzielczość jest nastawiona na 640x480
na niskich detalach.


No i tak powinno być,hmm...spróbuj rozpocząć od nowa grę,zainstalować patcha, w ostateczności przeinstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:22, lechu28 napisał:

> Wiesz zrób screena i pokaż mi go tu,wtedy ci bardziej pomogę,ok?

Oto screen. Rozpoczynam grę jako żółtodziób. Rozdzielczość jest nastawiona na 640x480
na niskich detalach.

Stań może pośrodku bramy. Bo gdy ci się filmik załączy to

Spoiler

Hitman skasuje tego kolesia uderzając go w środek bramy.



pS Wiem że głupi pomysł ale spróbować można. A jak się nic nie stanie to zrób tak jak kolega post wyżej ci podpowiedział. Przeinstaluj grę i ściągnij oraz zainstaluj patcha 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:24, NecroVisioneR napisał:

No i tak powinno być,hmm...spróbuj rozpocząć od nowa grę,zainstalować patcha, w ostateczności
przeinstalować grę.


Spróbowałem już wszystkiego..:/ I dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:59, lechu28 napisał:

> No i tak powinno być,hmm...spróbuj rozpocząć od nowa grę,zainstalować patcha, w
ostateczności
> przeinstalować grę.

Spróbowałem już wszystkiego..:/ I dalej nic.


Kurde....Co by tu zrobić,mówisz że ten nygus podejść nie chce?Postaraj się ustawiać w różnych miejscach,naciśnij może "E" odpowiedzialne za akcję...?OSTATECZNIE napisz do cenegi że amsz taki nietypowy problem z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:03, NecroVisioneR napisał:

Kurde....Co by tu zrobić,mówisz że ten nygus podejść nie chce?Postaraj się ustawiać w
różnych miejscach,naciśnij może "E" odpowiedzialne za akcję...?OSTATECZNIE napisz
do cenegi że amsz taki nietypowy problem z grą...


Przyczyną może być to, że mam starą kartę graficzną, GeForce FX 5200. Myślisz, że dlatego mam te problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować