Zaloguj się, aby obserwować  
BIG_FISH

WIELKI PROJEKT

221 postów w tym temacie

dobra przyszedł czas abym ja sie wypowiedział postaram sie nierobic błedów bo jest to strasznie krytykowane (mysle ze niepowinno byc)

przedstawie teraz mój pomysł na kilka misji

poczatek gry płyna sobie gdzies tam trzy statki podrodze napotykaja na wielki sztorm i rozbijaja sie na jakiejs wyspie główny bohater gry mysli ze przezyło tylko kiloro ludzi z jego statku

misja 1:robicie obozu zorganizowanie jedzenia i jakiejs broni (w trakcie robienia tego dowiadujesz sie ze wyspa jest zaludniona przez tubylców z którymi staczasz bitwe przyczym tracisz kilku ludzi)

misja 2: wysyłasz ludzi na odkrycie terenu i zabicie jakiejs zwierzyny aby pozyskac jedzenie (podczas odkrywania spotykasz zwiadowce wysłanego przez 2 grupe z 2 statku)i dowiadujesz sie ze przezyli tez inni ludzie

misja 3: łoczysz siły z tamtymi ludzmi wymiana broni jedzenia surowcuw itd. zaczynasz sie rozbudowywac

misja 4: rozwijasz technike zaczynasz robic najprostsza armie do obrony twojej osady (w miedzy czasie dowiadujesz sie ze na wyspie zyje kilka plemion z niektorymi mozesz zawrzec pokój wymieniac sie surowcami doswiadczeniem itp. a z reszta plemion prowadzisz wojny)

to mój skromny pomysł na kilka misji niwiem czy dobry czy nie niemusicie go wykorzystywac wasza sprawa i prosze was oto abyscie wspulnie wspomogli bigfisza w tworzenió gry a nie czepiacie sie tylko!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 16:02, MoMoBiG napisał:

dobra przyszedł czas abym ja sie wypowiedział postaram sie nierobic błedów bo jest to strasznie
krytykowane (mysle ze niepowinno byc)

przedstawie teraz mój pomysł na kilka misji

poczatek gry płyna sobie gdzies tam trzy statki podrodze napotykaja na wielki sztorm i rozbijaja
sie na jakiejs wyspie główny bohater gry mysli ze przezyło tylko kiloro ludzi z jego statku


misja 1:robicie obozu zorganizowanie jedzenia i jakiejs broni (w trakcie robienia tego dowiadujesz
sie ze wyspa jest zaludniona przez tubylców z którymi staczasz bitwe przyczym tracisz kilku
ludzi)

misja 2: wysyłasz ludzi na odkrycie terenu i zabicie jakiejs zwierzyny aby pozyskac jedzenie
(podczas odkrywania spotykasz zwiadowce wysłanego przez 2 grupe z 2 statku)i dowiadujesz sie
ze przezyli tez inni ludzie

misja 3: łoczysz siły z tamtymi ludzmi wymiana broni jedzenia surowcuw itd. zaczynasz sie rozbudowywac


misja 4: rozwijasz technike zaczynasz robic najprostsza armie do obrony twojej osady (w miedzy
czasie dowiadujesz sie ze na wyspie zyje kilka plemion z niektorymi mozesz zawrzec pokój wymieniac
sie surowcami doswiadczeniem itp. a z reszta plemion prowadzisz wojny)

to mój skromny pomysł na kilka misji niwiem czy dobry czy nie niemusicie go wykorzystywac wasza
sprawa i prosze was oto abyscie wspulnie wspomogli bigfisza w tworzenió gry a nie czepiacie
sie tylko!!!!!!!!!!!!!!!!



wlasnie chcemy tego typu pomysly
dobry motyw jest wlasnie taki na wstep wtedy trzeba poprostu myslec jak calosc rozwijac.wszelkie propozycje sa mile widziane.
czekamy i liczymy nawas
czym wiecej pytan i propozycji tym lebsza bedzie gra

DZIEKI WSZYSTKIM


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średniowiecze nie jest najlepszą epoką dla gry komputerowej. Wystarczy popatrzeć na taki Lionheart, zrobiony przez znakomite Interplay, okazał się klapą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:26, zergh napisał:

Średniowiecze nie jest najlepszą epoką dla gry komputerowej. Wystarczy popatrzeć na taki Lionheart,
zrobiony przez znakomite Interplay, okazał się klapą...


oczywiscie masz racje jesli chodzi o gre.my nie robimy tego dla kasy tyl;ko poto by zobaczyc samemu jak nam wyjdzie i jakie relacje ludzi beda.to niema byc chit roku lub niewiem jakis projekt stulecia ale to ma byc gierka do grania taka zeby kazdy sobie w niej cos znalazl.my nie zakladamy z gory ze gra bedzie miala rozglos ale ze bedzie grywalna iu mila dla innych.wprowadzamy elemety chumoru,typowo jak na sredniowieczny klimat,troche fantsy by urozmaicic gierke,elemety magi i mroku.
ta gierke robimy z 2 powodow:
1-czy nasze pomysly podziela inni uzytkownicy gry ktorzy beda grali
2-niewidzialismy jeszcze dobrej strategii z dobra fabula,z rozbudowana szata graficzna,z nieograniczonym rozwojem "miasta" i tak realistyczna codziennoscia jaka jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie moje posty- ja też mam wiele pomysłów. Może połączymy siły w pisaniu scenariusza? Jak Ci się widzą moje postacie?

BIG FISH- gra ma być płatna? Szkoda...

Mój pomysł wyglądu rozgrywki (nie misje!):

Bohaterowie gracza mogą uczyć swych zawodów innych. Mieszkańcy obozu (Rozbitkowie) mogą zmieniać zawód. Jest dużo budynków, każdy spełnia ważną rolę. Na swoją stronę można przeciągać tubylców- dyplomatycznie (duże mrale tubylców) lub przemocą (morale tubylców maleje, zwieją jak będzie okazja). Wojna toczyć będzie się z Hiszpanami (tak jak w historii), a sojusz będzie można zawrzeć z Francuzami (albo może wystąpić inne państwo- sprawa do dyskusji). Surowce będą musiały być zdobywane szybko- przeciwnik może zająć miejsce wydobycia, bądż wytępić zwierzynę przed nami. Będzie możliwość hodowli zwierząt. Broń będzie raczej prosta. Gra zakończy się, gdy pokonamy Hiszpan i zbierzemy tyle surowców, by zbudować z Francuzami statek, żeby wrócić do Europy. (duuuuuuuużo drewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:26, zergh napisał:

Średniowiecze nie jest najlepszą epoką dla gry komputerowej. Wystarczy popatrzeć na taki Lionheart,
zrobiony przez znakomite Interplay, okazał się klapą...


Tia... a Medieval Total War? Też klapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 21:00, Łowca Gier napisał:

Poczytaj sobie moje posty- ja też mam wiele pomysłów. Może połączymy siły w pisaniu scenariusza?
Jak Ci się widzą moje postacie?

BIG FISH- gra ma być płatna? Szkoda...

Mój pomysł wyglądu rozgrywki (nie misje!):

Bohaterowie gracza mogą uczyć swych zawodów innych. Mieszkańcy obozu (Rozbitkowie) mogą zmieniać
zawód. Jest dużo budynków, każdy spełnia ważną rolę. Na swoją stronę można przeciągać tubylców-
dyplomatycznie (duże mrale tubylców) lub przemocą (morale tubylców maleje, zwieją jak będzie
okazja). Wojna toczyć będzie się z Hiszpanami (tak jak w historii), a sojusz będzie można zawrzeć
z Francuzami (albo może wystąpić inne państwo- sprawa do dyskusji). Surowce będą musiały być
zdobywane szybko- przeciwnik może zająć miejsce wydobycia, bądż wytępić zwierzynę przed nami.
Będzie możliwość hodowli zwierząt. Broń będzie raczej prosta. Gra zakończy się, gdy pokonamy
Hiszpan i zbierzemy tyle surowców, by zbudować z Francuzami statek, żeby wrócić do Europy.
(duuuuuuuużo drewna)



pomysly masz dobre ale my chcemy zrobic troszke inna strategie.twoja to bardziej na rpg sie zalicza.wiesz jak chcesz wiecej sie oniej dowiedziec to napisz na meila i przesle ci wstep do naszej gry.on wyjasnia wszystko
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 21:00, Łowca Gier napisał:

Poczytaj sobie moje posty- ja też mam wiele pomysłów. Może połączymy siły w pisaniu scenariusza?
Jak Ci się widzą moje postacie?

BIG FISH- gra ma być płatna? Szkoda...


gra bedzie moze platna na winde moze stoi pod znakiem ?
a na linuxa bedzie za darmoche


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 21:34, BIG FISH napisał:

> Poczytaj sobie moje posty- ja też mam wiele pomysłów. Może połączymy siły w pisaniu scenariusza?

> Jak Ci się widzą moje postacie?
>
> BIG FISH- gra ma być płatna? Szkoda...

gra bedzie moze platna na winde moze stoi pod znakiem ?
a na linuxa bedzie za darmoche

Na razie sie przymierzacie do robienia gry,czy może już zaczeliście prace? Jeśli tak to nad czym obecnie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 21:37, Darkstar181 napisał:

> > Poczytaj sobie moje posty- ja też mam wiele pomysłów. Może połączymy siły w pisaniu
scenariusza?
> > > > Jak Ci się widzą moje postacie?
> > > > > BIG FISH- gra ma być płatna? Szkoda...
> > > gra bedzie moze platna na winde moze stoi pod znakiem ?
> a na linuxa bedzie za darmoche
Na razie sie przymierzacie do robienia gry,czy może już zaczeliście prace? Jeśli tak to nad
czym obecnie pracujecie?



gra juz jest pisana od kilku miechow(8).powstalo duzo grafiki i animacji.dopiero jak projekt zostanie skonczony na becie to pokazemy wszystko co mamy.jesli chcesz sie przylaczyc to zapraszamy do wspulpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że udajesz robienie gry. Forumowicze dobrze, jak widzę, się przy tym bawią. Ale nie rób z tego ogłoszenia. Zabawa zabawą, ale regulamin nawet tutaj obowiązuje. Ortografia zresztą również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale musze przyznac ze staracie sie pomóc i to jest zajefajne tak trzymac jesli bedziecie pomagac jak najwiecej to projek moze byc wczesniej skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 21:45, kNOT napisał:

Fajnie, że udajesz robienie gry. Forumowicze dobrze, jak widzę, się przy tym bawią. Ale nie
rób z tego ogłoszenia. Zabawa zabawą, ale regulamin nawet tutaj obowiązuje. Ortografia zresztą
również...


witam .ja tu pytam o opinie powstania takiej gry i jakie propozycje ludzie moga wnisc co by chcieli by bylo a nie ze ja reklamuje gre
jak pytaja to odpowiadam.
wrazie czego prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 22:13, MoMoBiG napisał:

pan czepiajacy sie błedów niech kliknie sobie na te fotosy i sobie obluka wyciełem to ze screenuw
które zrobiłem:):):)


Nie wiem o czym one mają świadczyć :]. Ale przyjrzałem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w przeciągu max 3 tygodni powstanie stronka internetowa dotyczaca naszej gry.będzie miała zawierała opis gry,skreny z gry kilka animacji i grafiki.mam nadzieje ze sie spodoba.liczymy na pomoc przy realizacji projektu i z góry dziękuje za wszelaką pomoc.
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować