Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Mam problem(kolejny xd) ze wschodnią świątynią.

Spoiler

Znalazłem wszystkie 3 napierśniki,otworzyłem kraty i przeszukałem już całą świątynię,ale nie mogę znaleźć tego dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../


Dzięki za odpowiedzi .

Jeszcze takie 2 pytanka .

Czy wystepują tu takie bonusy z jedzenia :np jabłek jak w Gothicu?
i Czy kradzież kieszonkowa się opłaca ? czy jest zbędna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:57, dominik713 napisał:

Mam problem(kolejny xd) ze wschodnią świątynią.

Spoiler

Znalazłem wszystkie 3 napierśniki,otworzyłem
kraty i przeszukałem już całą świątynię,ale nie mogę znaleźć tego dysku...



Spoiler

dysk ma ostatni lizard, zabijasz go i w jego zwlokach jest - to chyba kaplan jest bo strzelal fireballem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ściągnięte demo i będące wciąż na dysku nie wpłynie na działanie pełnej polskiej kinowej wersji językowej? Bo nie chcę formata robić, a mi jutro przychodzi gra, jestem niecierpliwy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:00, StaryCapiur napisał:

Czy wystepują tu takie bonusy z jedzenia :np jabłek jak w Gothicu?
i Czy kradzież kieszonkowa się opłaca ? czy jest zbędna ?


nie pamietam jaki bonus dawaly jablka w gothic, ale w risen mozesz robic posilki z bunsami do statystyk - chyba o to Ci chodzi

tak kradziez kieszonkowa baaaaardzo sie oplaca - jak i wszystke inne umiejetnosci poza akrobatyka, nawet jako wojownik z toporem uzywam przepisywania zwojow, jedyne czego nie mam rozwinietego to 3 poziomy magii i akrobatyka. okrada sie dla kasy i ulatwia sie robienie questow przez to ze mozna przedmiot poprostu ukrasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:13, Carlossio napisał:

Mam pytanie, czy ściągnięte demo i będące wciąż na dysku nie wpłynie na działanie pełnej
polskiej kinowej wersji językowej? Bo nie chcę formata robić, a mi jutro przychodzi gra,
jestem niecierpliwy! :D


za "jezyk gry" odpowiadaja 2 pliki z katalogu z gra, zainstalujesz do innego folderu niz demo i wszytko bedzie dzialac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:15, EmperorKaligula napisał:

> Mam pytanie, czy ściągnięte demo i będące wciąż na dysku nie wpłynie na działanie
pełnej
> polskiej kinowej wersji językowej? Bo nie chcę formata robić, a mi jutro przychodzi
gra,
> jestem niecierpliwy! :D

za "jezyk gry" odpowiadaja 2 pliki z katalogu z gra, zainstalujesz do innego folderu
niz demo i wszytko bedzie dzialac normalnie.

nie, nie nadazasz, chodzi mi o to, czy demo z pełną wersją nie będzie się gryzło w rejestrze i wpłynie na dzialanie pelnej wersji
czy wszystko bedzie ok jak bede mial i demko risena i pelna wersje risena na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2009 o 12:14, EmperorKaligula napisał:

nie pamietam jaki bonus dawaly jablka w gothic, ale w risen mozesz robic posilki z bunsami
do statystyk - chyba o to Ci chodzi

tak kradziez kieszonkowa baaaaardzo sie oplaca - jak i wszystke inne umiejetnosci poza
akrobatyka, nawet jako wojownik z toporem uzywam przepisywania zwojow, jedyne czego nie
mam rozwinietego to 3 poziomy magii i akrobatyka. okrada sie dla kasy i ulatwia sie robienie
questow przez to ze mozna przedmiot poprostu ukrasc


np: zjesz jakąs tam ilosc jabłek i dochodzi Ci +10 do Punktów Zycia na Stałe, o to mi chodzi : )


To widzę ze PU starczy na wszytkie umiejętnosći tak. ? nie ma się co martwić o PU ? tylko szkolić sie jak najszybciej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:17, Carlossio napisał:

nie, nie nadazasz, chodzi mi o to, czy demo z pełną wersją nie będzie się gryzło w rejestrze
i wpłynie na dzialanie pelnej wersji
czy wszystko bedzie ok jak bede mial i demko risena i pelna wersje risena na PC?


... inny instalator inne wpisy, demo a pelniak na 110% nie ma identycznych wpisow. i po co Ci demo i full jednoczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:19, StaryCapiur napisał:

np: zjesz jakąs tam ilosc jabłek i dochodzi Ci +10 do Punktów Zycia na Stałe, o to mi
chodzi : )


nie mam pojecia

Dnia 11.10.2009 o 12:19, StaryCapiur napisał:

To widzę ze PU starczy na wszytkie umiejętnosći tak. ? nie ma się co martwić o PU ?
tylko szkolić sie jak najszybciej ?


pare godzin temu zaczal sie rodzial 3ci (na jego poczatku sie zatrzymalem, wrrr) i mam 20 lvl - 10/10 w walce toporem, 2/10 w kuszach i wszystkie umiejetnosci oprocz akrobatyki i magii run na max ;] A do konca gry jeszcze troche zostalo to sobie kusze rozwine jak beda jeszcze lvl upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:24, Carlossio napisał:

acha i jeszcze coś: czy Risen działa bez płyty?


Z płytą chodzi chociaż napęd nie jęknie podczas grania.

Jestem teraz w IV akcie i uświadamiam sobie jakim błędem była inwestycja w Siłę. Mikstury i błyskotki spokojnie wystarczyłyby. Mam nauczkę.

I mała rada - przeszukacie dokładniej lokacje.

A i mam problem - w tej świątyni w siedzibie Estebana. Mam dwa popiersia - jaszczura i jaszczurzego maga. Stawiam je na piedestale i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:42, EmperorKaligula napisał:

pare godzin temu zaczal sie rodzial 3ci (na jego poczatku sie zatrzymalem, wrrr) i mam
20 lvl - 10/10 w walce toporem, 2/10 w kuszach i wszystkie umiejetnosci oprocz akrobatyki
i magii run na max ;] A do konca gry jeszcze troche zostalo to sobie kusze rozwine jak
beda jeszcze lvl upy.


No ja jestem dalej w pierwszym akcie, obecnie 11 level, 65 PN do rozdania... jaka różnica jest między toporami, a mieczami .. ? Myśle że Topory/Młoty większy DMG, ale miecze Szybszy atak, mam racje. ?

ps: Gdzie zakupie zwój Lewitacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:14, StaryCapiur napisał:

No ja jestem dalej w pierwszym akcie, obecnie 11 level, 65 PN do rozdania... jaka różnica
jest między toporami, a mieczami .. ? Myśle że Topory/Młoty większy DMG, ale miecze Szybszy
atak, mam racje. ?


topory wiekszy dmg, miecze ponoc wiekszy zasieg - sa zdecydowanie dluzsze jak sie je trzyma w rece, wiec cos w tym moze byc - nie sprawdzilem tego osobiscie tylko czytalem o tym.

Dnia 11.10.2009 o 13:14, StaryCapiur napisał:

ps: Gdzie zakupie zwój Lewitacji ?


ja znajdowalem wszytkie jakie mam, nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie bo ich nie kupowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2009 o 13:23, EmperorKaligula napisał:

> ps: Gdzie zakupie zwój Lewitacji ?

ja znajdowalem wszytkie jakie mam, nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie bo
ich nie kupowalem


A jesteś w stanie przypomnieć sobie miejsce w którym zdobyłeś zaklęcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:14, StaryCapiur napisał:

No ja jestem dalej w pierwszym akcie, obecnie 11 level, 65 PN do rozdania... jaka różnica
jest między toporami, a mieczami .. ? Myśle że Topory/Młoty większy DMG, ale miecze Szybszy
atak, mam racje. ?

Obie opcje są dobre zarówno po wyćwiczeniu przez naszą postać jak i po poznaniu zalet.
Topory/Młoty mają jeszcze dobry atak przy przytrzymaniu LPM. Ładujesz, bijesz i odskakujesz do tyłu, potem powtarzasz przez całą grę.

Dnia 11.10.2009 o 13:14, StaryCapiur napisał:

ps: Gdzie zakupie zwój Lewitacji ?

Każdy handlujący mag go posiada, np. Cormac w siedzibie Don Estebana. Można tez samemu zrobić po nauce robienia zwojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.

Spoiler

Jak zdobyć 3 złote misy dla Caraco? Wiem, ze mają je ci dwaj bracia, ale nie chce płacić. I gdzie jest 3 misa?


2. Gdzie jest Doyle?

P.S. Ma ktoś jakiś poradnik/solucje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:51, SpecShadow napisał:

> ps: Gdzie zakupie zwój Lewitacji ?
Każdy handlujący mag go posiada, np. Cormac w siedzibie Don Estebana. Można tez samemu
zrobić po nauce robienia zwojów.


Dzięki wielkie, lece zaraz do Cormaca zobaczyć : )

Ecko 09 - Misy musisz chyba kupić, a 3 misa jest w

Spoiler

latarni Jacka, musisz miec zwoj lewitacji przy sobie aby ja sciągnąć



a Doyl to chyba ten rybak jak dobrze pamiętam ?
Spoiler

jest chyba w siedzibie u tego gościa co wypozycza pokoje w rynsztoku, ale pewnosci nie mam czy to o niego chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:57, Ecko09 napisał:

1.

Spoiler

Jak zdobyć 3 złote misy dla Caraco? Wiem, ze mają je ci dwaj bracia, ale nie chce
płacić. I gdzie jest 3 misa?


Spoiler

Trzecia misa jest w latarni morskiej, pod jej dachem. Za beczkami jest zwój Telekinezy ale wystarczy się wspiąć po belkach na ścianach i zdobędziesz misę bez zwojów :]


I nie musisz kupować mis! Naucz się kradzieży kieszonkowej i w rozmowie z braćmi podwędzisz im.

Dnia 11.10.2009 o 13:57, Ecko09 napisał:


P.S. Ma ktoś jakiś poradnik/solucje?

szukaj na Gamesfaq w A&Q. Na razie poradnika nie mają, a GOL też jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować