Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Witam
Mam problem w grze nic nie widać bo w odległości 1m od oka kamery wszystko jest zamglone.
Szukałem wszędzie ale nikt nie ma chyba takiego problemu.

20091011144624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 14:46, pool12 napisał:

Witam
Mam problem w grze nic nie widać bo w odległości 1m od oka kamery wszystko jest zamglone.
Szukałem wszędzie ale nikt nie ma chyba takiego problemu.

http://risen.info.pl/component/content/article/3-risen/51-hotfix-do-gry-instrukcja.html

Proszę. Masz tu instrukcję. Musisz patcha zainstalować ręcznie. To naprawia mgłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 14:31, Ecko09 napisał:



Dobra, z tym sobie już poradziłem. Na razie nie mam problemów z questami. Tylko takie pytanko. Szkolenie w walce mieczem odnosi się zarówno do mieczy jednoręcznych jak i dwuręcznych, tak?
Sry, że tyle pytań zadaję, ale dopóki na GOLu nie pojawi się poradnik spodziewajcie się wielu pytań^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 15:35, Ecko09 napisał:

>

Dobra, z tym sobie już poradziłem. Na razie nie mam problemów z questami. Tylko takie
pytanko. Szkolenie w walce mieczem odnosi się zarówno do mieczy jednoręcznych jak i dwuręcznych,
tak?
Sry, że tyle pytań zadaję, ale dopóki na GOLu nie pojawi się poradnik spodziewajcie się
wielu pytań^^


Tak jak wcześniej pisane było, że na wyższym levelu wyszkolenia, dwuręczną bronią walisz tak samo jak jednoręczną czyli tyczy się obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2009 o 13:51, SpecShadow napisał:

> ps: Gdzie zakupie zwój Lewitacji ?
Każdy handlujący mag go posiada, np. Cormac w siedzibie Don Estebana. Można tez samemu
zrobić po nauce robienia zwojów.


No niestety Cormac nie ma na sprzedaż tego zaklęcia, może w pożniejszych aktach : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:31, zajacisko napisał:

Już skończyłem:) Gra jest o wiele za krótka:(


Spoiler

A pamiętasz jak byłeś w tej świątyni co byłą w siedzibie Dona Estebana? Położyłem dwa popiersia króla na piedestałach i nic się nie stało.



I gra jest nie tyle krótka co ostatnia walka - bida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna Risen ale trochę się boje, żeby nie stracić głupio kasy, a niestety po wydaniu Empire: Total War recenzją nie wierze. Czy Risen bliżej jest to pierwszej i drugiej części czy jednak trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:38, Los_Emilos napisał:

Przymierzam się do kupna Risen ale trochę się boje, żeby nie stracić głupio kasy, a niestety
po wydaniu Empire: Total War recenzją nie wierze. Czy Risen bliżej jest to pierwszej
i drugiej części czy jednak trzeciej?


Według mnie to jest miks wszystkich 3 części ale to co w Gothic'u było najważniejsze zostało. Klimaat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy się interesować tym Risenem. Dziś pacnąłem Gothica(1) bo mnie wkurzył trudnością. Trójka dużo łatwiejsza i też fajna, ale questy są strasznie nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:58, Kirabaxior napisał:

Sam nie wiem czy się interesować tym Risenem. Dziś pacnąłem Gothica(1) bo mnie wkurzył
trudnością. Trójka dużo łatwiejsza i też fajna, ale questy są strasznie nudne...


Grając w Risena czuje jakbym grał w Gothica po liftingu.. Gra jest warta swojej ceny.

ps: Gothich I za trudny ? niby w czym :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:00, StaryCapiur napisał:

ps: Gothich I za trudny ? niby w czym :D ?

Walka ;/ Ctrl+strzałki. Lubię klasyki, wszystko przeboleje ale nie to jak jakiś łepek mnie siecze kombosami trójkowymi a ja mu nawet obrażenia zadać nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:58, Kirabaxior napisał:

Sam nie wiem czy się interesować tym Risenem. Dziś pacnąłem Gothica(1) bo mnie wkurzył
trudnością. Trójka dużo łatwiejsza i też fajna, ale questy są strasznie nudne...


Kolega na pewno nie grał w Gothic''a 2 Noc Kruka. To jest dopiero trudne a nie Gothic 1. A gothic 3 dopiero z zbalansowanym poziomem trudności po patchu 1.7 staję się ciekawy (jeśli chodzi o poziom trudności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2009 o 17:03, Jedimax napisał:

Kolega na pewno nie grał w Gothic''a 2 Noc Kruka. To jest dopiero trudne a nie Gothic
1. A gothic 3 dopiero z zbalansowanym poziomem trudności po patchu 1.7 staję się ciekawy
(jeśli chodzi o poziom trudności)

Patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ctrl i strzałki? Dziwne ja zawsze grałem w Gothicu (1) LPM+klawisze ruchu.

A Risen nie jest kosmicznie trudny, trzeba tylko być czujnym i nie walić na ślepo, to nie Gothic3 przed patchem 1.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:05, SpecShadow napisał:

Ctrl i strzałki? Dziwne ja zawsze grałem w Gothicu (1) LPM+klawisze ruchu.

No nie wiem, nie wiem, wiem tyle, że w dwójce tak można było

Dnia 11.10.2009 o 17:05, SpecShadow napisał:

A Risen nie jest kosmicznie trudny, trzeba tylko być czujnym i nie walić na ślepo, to
nie Gothic3 przed patchem 1.7

Taktyka - w G3 też trzeba było uważać by nie dać się złapać na mocniejszego kombosa od takiego orka, bo potem można już nie wstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:07, Kirabaxior napisał:

> Ctrl i strzałki? Dziwne ja zawsze grałem w Gothicu (1) LPM+klawisze ruchu.
No nie wiem, nie wiem, wiem tyle, że w dwójce tak można było


w G I rowniez na strzałkach i LPM walczyłem :P w opcjie trzeba zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować