Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Age of Conan dodatkowo wzbogacony!

82 postów w tym temacie

pepsi

CD Projekt dokłada wszelkich starań, by polscy gracze otrzymali jak najlepsze wydanie MMO Funcomu Age of Conan. Po zapowiedzi obniżonego abonamentu doszła jeszcze bonusowa zawartość, dostępna wyłącznie w rodzimej Edycji Kolekcjonerskiej gry.

Przeczytaj cały tekst "Polski Age of Conan dodatkowo wzbogacony!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda, chociaż no ja nie wiem... jak wymienię kompa to kupić wersję angielską czy polską EK? I jakby miało wyglądać to aktywowanie mamuta? Kiedy by można było na nim jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle... wkońcu CD PROJEKT robi coś, żeby sprzedać więcej egzemplarzy (narazie nie wygląda to zbyt kolorowo). Proponowałbym jeszcze wzbogacić stronę ( http://ageofconan.gram.pl/) o materiały, których jest pełno na oficjalnej stronie AoC, a brakuje na ageofconan.gram.pl. To napewno zachęci większą liczbę graczy.
Ja zamówiłem już swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej i zachęcam wszystkich do tego samego posunięcia:)

I jeszcze jedno... Co dla nas (graczy) oznacza, że EK jest numerowana??? (Nie wiem, może jakieś specjalne traktowanie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, coraz większą chętkę mam ogólnie na kupienie AoC, ale, jednak ten abonament jest dla mnie większym minusem, rocznie bym musiał płacić ponad 300 zeta, a takiego zarobku niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na fotce w tle widać lecący kufel. Jakby taki kufel trafił do EK to na bank bym kupil. Może być drewniany, albo metalowy :). Pijąc z niego piwo mógłbym poczuć sie jak prawdziwy barbarzyńca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rob300i
no nie do konca, mamuta mogl miec kazdy kto kupil gre przed premiera ;] tak wiec nic specjalnego.
ten pierscien dodaje 0,002% (o ile dobrze pamietam, na pewno nie 2%) do expa to i tak tylko do 40lvl.
peleryna wielkie G daje i ma ją kazdy kto byl zapisany w newsletterze.

to by bylo na tyle, nic specjalnego na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzić, co lepiej kupić? Z drugiej strony wolę angielską wersję, ale EK polskie jest niesamowite. No i czy powie mi ktoś jak tego mamuta (i kiedy) by się w grze zastosowało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest tych EK? 1000? W takim razie sprzedało się raptem 90, moim zdaniem duża ilość kasy wpompowana w Age of Conan PL może się okazać największą porażką CDP w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie porównałem oba wydania i jak się to czyta, to głupotą jest kupowanie EK. W zasadzie zwykłe wydanie zawiera wszystko czego mi trzeba. Koszulkę przeżyję, a wielkie pudlo mi niepotrzebne. Mówiłem że nie będę psioczył na to wydanie EK, ale to co robi CDP to porostu nabijanie ludzi w butelkę. Sami porównajcie i powiedzcie czy ta EK jest warta zakupu????


Edycja Kolekcjonerska/Edycja podstawowa

Dwie płyty DVD z grą/ Dwie płyty DVD z grą
Płyta DVD z materiałami filmowymi/Płytę DVD z materiałami filmowymi
Płyta DVD z dokumentem z produkcji polskiej wersji/brak
Płyta z muzyką do gry/Płytę z muzyką do gry
Artbook w twardej oprawie/Artbook
Kolorowa instrukcja do gry/ Instrukcję do gry
Kolorowy przewodnik po Hybori/Przewodnik po Hyborii
Kolorowy poradnik do gry/Poradnik do gry
Podręczna pomoc ze skrótami klawiszowymi i talentami postaci/brak
Mapa Hyborii/brak
Koszulka fanowska/brak
Klucze dla przyjaciół oferujące testowe konta do gry/brak
Ekskluzywne pudełko zbiorcze na wszystkie elementy/Pudełko na płyty,
brak/Etui na pudełko do gry i pozostałe element

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że niższy abonament dla polskich graczy dotyczy tylko tych, którzy grają na serwerach wyłącznie dla Polaków, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi sie osobiście bardzo nie podoba, może jeszcze cd-projekt wpowadzi coś system micropłatności? Do gry w której już się abonament płaci ?

Wszyscy oczekują z niecierpliwieniem na kwote abomanetu ( w tym ja) a nie na kolejne rzeczy w edycji kolekcjonerskiej której nie kupie napewno...

W ogóle, od gry za którą ZAPŁACIŁEM oraz w której będe musiał PŁACIĆ abonament, oczekiwałbym , że nie będzie podziału na tego kto ma więcej pieniędzy lub kto kupił droższą wersje gry (może wprowadzić wersje elite z droższym abonamentem?, to by była już kompletna paranoja),wszyscy powinni być na równym poziomie, nagrałem się w darmowe MMORPG , i mam złe odczucia ,i ogólnie moim zdaniem,jest to złe dla zwykłego gracza,kiedy widze takie coś, jak tutaj jest napisane >_>

P0zdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:16, Mychaa napisał:

Koszulkę przeżyję, a wielkie pudlo mi niepotrzebne. Mówiłem że nie będę psioczył na to wydanie EK,
ale to co robi CDP to porostu nabijanie ludzi w butelkę.


Edycja kolekcjonerska En

* Hand-finished, metal-embossed oversized collector''s box with inlay page and individually numbered holographic sticker
* Leather map of Hyboria (faux) 14" x 20"
* The Ring of Acheronia (exclusive in-game item)
* Unique Bonus DVD featuring trailers, behind the scenes, developer diaries, and rich artwork
* Official Age of Conan soundtrack CD
* Art Book (128 pages)
* Five free guest passes giving friends online access to the game for a limited time
* The Drinking Cape (bonus in-game item)
Dużej różnicy nie ma :) w zasadzie to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem chyba w CDA jakoby abonament miał wynosić 29,99. Myślę że jak będzie taka kwota, bądź mniejsza i nie będzie już problemu z prepaidem to chyba się skuszę. I jeśli w polskiej wersji będzie można grac tylko na polskich serwach (oby nie). To szczerze? Będę grał na jakiś europe czy global :P

Ale to po wakacjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kompa, który uciągnąłby AoC to pewnie bym kupił edycje kolekcjonerską (pamiętam jak udało mi się dopaść EK Gothic''a 3, chyba jedno z najlepszych EK jakie wyszły :P), ale tak to tylko pozostaje mi patrzeć :P (może w przyszłości jakieś mmo na x360? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować