Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Age of Conan dodatkowo wzbogacony!

82 postów w tym temacie

Może się skusze na EK AoC. BTW o AoC można trochę poczytać Komputer Świat Gry. Pierwszy tekst zwany Testem miesiąca jest bardzo słaby- więcej obrazków niż wartościowej treści. Warty przeczytania może być za to tutorial na końcu. Można sobie pooglądać screeny i wyobrazić sobie, że samemu się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:48, skaybay napisał:

Czy to moje złudzenie?
Rano było 916 teraz 999...
Kilkudziesięciu fanów odwołało zamówienie, to błąd w systemie, czy "limitowana" to jak
zwykle pic na wodę ? :>


Nie ma gier limitowanych… często bywa tak, że dostajesz ręcznie limitowaną edycje kolekcjonerską, a jak się okazuję, kolega ma ten sam numer tej samej edycji kolekcjonerskiej no i oczywiście ją całą, limitowane edycje to mit, to nie UNDERGROUND, tylko firma komercyjnie wydająca gry…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:47, kurpiewskiwb napisał:

Widocznie za krótko kupujesz jego gry :) Jest kiepski i tyle, zawszę był, nie ma dla
niego alternatywy, myślę, że jak by miał konkurencje, to może zwiększył by swoją wydajność
i wartość, ale nie ma takowego konkurenta, więc nie ma na co liczyć.

Od wielu lat kupuję jego gry wydawane przez CDP i ani razu nie narzekałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:53, Kalejdoskop86 napisał:

> Widocznie za krótko kupujesz jego gry :) Jest kiepski i tyle, zawszę był, nie ma
dla
> niego alternatywy, myślę, że jak by miał konkurencje, to może zwiększył by swoją
wydajność
> i wartość, ale nie ma takowego konkurenta, więc nie ma na co liczyć.
Od wielu lat kupuję jego gry wydawane przez CDP i ani razu nie narzekałem. :)


Każdy ma swój gust, jedni lubią drudzy nie… tak to już jest na tym świecie skonstruowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:05, kurpiewskiwb napisał:

Każdy ma swój gust, jedni lubią drudzy nie… tak to już jest na tym świecie skonstruowane
:)

No cóż... ja np. nie lubię Cenegi jako wydawcy, zawsze jakiś problem był z grami, które kupiłem, a wydawała je ta firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:06, Siberian Husky napisał:

Przepraszam bardzo ale mamut, pierścień i peleryna to nie jest jakiś wyjątkowy dodatek...
Angielska EK też to zawierała, więc nie wiem czy CDP zrobiło w tej kwestii coś specjalnego
:P

Było, ale teraz masz to razem. Mamut i nosorożec były tylko jak się kupiło przed premierą i trzeba było wybierać między przedmiotami Ring of Acheron i Drinking Cape. Teraz masz oba przedmioty + mamut razem. ^^

@morthi
Nie przesadzaj, EK PL i bez tego jest napakowana w najlepsze. I dobrze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, CD Projekt ostatnio nas nieźle rozpieszcza...

Nie dość, że zaserwował nam znakomicie prezentującą się edycje kolekcjonerską, w której skład wchodzą naprawdę fajne gadżety, to jeszcze dostaniemy gratisy dostępne w świecie gry. Ja najbardziej byłbym zadowolony z tego mamuta - inni, zagraniczni gracze będą mogli pozazdrościć :P Pora czekać na premierę - do października niestety jeszcze trochę czasu zostało, ale jak widać wydawca za wszelką cenę chce wynagrodzić nam ten okres oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:35, master matrox napisał:

gry. Ja najbardziej byłbym zadowolony z tego mamuta - inni, zagraniczni gracze będą mogli
pozazdrościć :P Pora czekać na premierę - do października niestety jeszcze trochę czasu


Co mają nam zazdrościć skoro sami przy pre-orderach dostawali, i do tego z możliwością wzięcia Rhino lub Mamutha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cdp liczy ze gracze zapomna o tym co bylo w oryginalnej edycji kolekcjonerskiej ;) ale czemu sie dziwic jesli dla ich fachowca od marketingu slowo nieznacznie = zwiekszenie nakladu o 50%

mnie juz na prawde nic nie zdziwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:35, master matrox napisał:

Hm, CD Projekt ostatnio nas nieźle rozpieszcza...

Nie dość, że zaserwował nam znakomicie prezentującą się edycje kolekcjonerską, w której
skład wchodzą naprawdę fajne gadżety, to jeszcze dostaniemy gratisy dostępne w świecie
gry. Ja najbardziej byłbym zadowolony z tego mamuta - inni, zagraniczni gracze będą mogli
pozazdrościć :P Pora czekać na premierę - do października niestety jeszcze trochę czasu
zostało, ale jak widać wydawca za wszelką cenę chce wynagrodzić nam ten okres oczekiwania.

Ja się zastanawiam (tak, już to mówiłem) na zwykłą angielską wersją gry, a nad tą EK PL. Na serio, ta nasza EK jest tak dopieszczona, że nie wiem... ;)
Niektórzy mówią, że lepiej sobie konia kupić, a według mnie jechanie na olbrzymiej, niebezpiecznej bestii nie tylko pomaga w walce, ale daje też sporą dawkę szpanu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:13, Kalejdoskop86 napisał:

> Przepraszam bardzo ale mamut, pierścień i peleryna to nie jest jakiś wyjątkowy dodatek...

> Angielska EK też to zawierała, więc nie wiem czy CDP zrobiło w tej kwestii coś specjalnego

> :P
Było, ale teraz masz to razem. Mamut i nosorożec były tylko jak się kupiło przed premierą
i trzeba było wybierać między przedmiotami Ring of Acheron i Drinking Cape. Teraz masz
oba przedmioty + mamut razem. ^^

@morthi
Nie przesadzaj, EK PL i bez tego jest napakowana w najlepsze. I dobrze. ^^


Zakupiłem EK w wersji angielskiej przed premierą i niczego nie musiałem wybierać. Dostałem wszystko. To co napisali tutaj to lipa. :) To znaczy prawdą jest że nie trzeba zamawiać przed premierą, żeby to dostać. W zasadzie nie używam nic z tych przedmiotów poza pierścieniem a mamuty przydają się chyba tylko przy oblężeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:00, lastvegas napisał:

Zakupiłem EK w wersji angielskiej przed premierą i niczego nie musiałem wybierać. Dostałem
wszystko. To co napisali tutaj to lipa. :) To znaczy prawdą jest że nie trzeba zamawiać
przed premierą, żeby to dostać. W zasadzie nie używam nic z tych przedmiotów poza pierścieniem
a mamuty przydają się chyba tylko przy oblężeniach.

A nosorożce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie pasuje iż twórcy gry widocznie wyznają niemiłą zasadę iż jeżeli płacisz więcej to dostajesz mocniejsze zabawki... w wowie dodatki(z kart do gry) są pasywne i dla zabawy, nie wzmacniają postaci... a tutaj jakiś potężny pierścień, peleryna i mamut... nie podoba mi się takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@norm89

a mi się nie podoba twoje podejście do wypowiadania się na forum :)
nie zadałeś sobie trudu by choć rzucić okiem na parę postów, co zmieniłoby twoje zdanie na temat "potężnych" przedmiotów w grze ;)

@Onybic
"zawcia on nie daje 2% tylko jakies 0,002% z tego co widzialem na wlasne oczy ;)"

to nic by ci nie dawał :P Jestem przekonany, że 2%

@Newerar

"Warty przeczytania może być za to tutorial na końcu. Można sobie pooglądać screeny i wyobrazić sobie, że samemu się gra."

Na gram.pl Myszasty zrobił ciekawą serię filmików na temat AoC, polecam do obejrzenia.

@Nyx

"Hmmm angielska wersja gry umiera, ludzie odchodza, na forach Aoc jest jeden wielki WHINE. Ciekawe co bedzie z wersja polska."

ta, umiera mniej więcej tak jak ja czy ty ;)
Nawiasem mówiąc czuję się całkiem dobrze, jestem oprócz tego młody i nie cierpię na żadne schorzenia ;]
Na gram.pl też masz jeden wielki whine, ciekawe czy też umiera :O

Ta, pewnie, wielkie gildie odchodzą, ale nie szczędzą Funcomowi pieniędzy na "podtrzymywanie" go przy życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawcia
moze to poprawili, wiem ze byl ogolny szok odnosnie tego, a o whine na forum nie wspomne ;) nic to praktycznie nie dawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo napalony na AoC i nie słuchałem głosu rozsądku beta testerów. Polecam Wam najpierw poczytać fora gry - na przykład odnośnie znerfienia gemów i wtedy zastanowić się czy warto. Jeśli te 200 na grę i abonament to duża suma dla kogoś to naprawdę poczytajcie i dwa razy się zastanówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale o co będzie powiększona ta CE pol, wszystkie te itemy które wymieniliście posiadała eng CE. Więc czegoś tu nie rozumiem, jak można coś powiększać co jest w standardzie:D. A liczba zmniejszonych zamówień świadczy tylko o tym, że ludzie rezygnują z zamówień, ta gra jest kompletnie niegrywalna, dawałem się naciągać 3 miesiące płacąc funcom''owii za niedorobioną grę. Będę się smiał kiedy okaże się, że zanim wyjdzie pol wersja gry ta gra już upadnie. Po mojej gildi moge wam powiedzieć, że z 300 osób aktywnych w dniu premiery teraz gra tylko 60, to świadczy o tym jak ta gra jest niedorobiona. Jeśli ktoś przeczyta oferowaną rozrywkę na pudełku z grą niech wcale się na to nie nastawia z tego co tam jest wypisane fucom narazie udostępnił tylko 50% tego. ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA ZAKUP TEJ GRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować