Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 22:47, balduran2 napisał:

W sumie to na tej "naszej" stronie, właśnie zbiera się pomysły i temu ona ma właśnie służyć.
Ale nie gadajmy o tym, nie chcę żeby "to" nas poróżniło.

Rozmawiać to o tym właśnie trzeba. Jeśli nie będziecie o tym z nikim rozmawiać to skończy sie to "bachorkami taplającymi się w sosie swoich pretensji". a mnie z nikim to nie poróżni. Katol jestem, ale otwarty na innych, eh? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:53, Graffis napisał:

Rozmawiać to o tym właśnie trzeba. Jeśli nie będziecie o tym z nikim rozmawiać to skończy sie
to "bachorkami taplającymi się w sosie swoich pretensji". a mnie z nikim to nie poróżni. Katol
jestem, ale otwarty na innych, eh? ;)


Ale chodziło mi o to, żebyśmy nie rozmawiali o tym, tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:57, balduran2 napisał:

Ale chodziło mi o to, żebyśmy nie rozmawiali o tym, tu i teraz.

Nie macie swojego "Kącika Rebelianta" na forum na przykład, nie rozumiem czemu. Ale niech będzie. Nie tu, nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:01, Graffis napisał:

> Ale chodziło mi o to, żebyśmy nie rozmawiali o tym, tu i teraz.
Nie macie swojego "Kącika Rebelianta" na forum na przykład, nie rozumiem czemu. Ale niech będzie.
Nie tu, nie teraz ;)

Za to mamy irca andergrand. Tam możemy rozmawiać do woli. Zaś tu jest raczej miejsce na inne tematy... pozdrawiam i życzę dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:01, Graffis napisał:

> Ale chodziło mi o to, żebyśmy nie rozmawiali o tym, tu i teraz.
Nie macie swojego "Kącika Rebelianta" na forum na przykład, nie rozumiem czemu. Ale niech będzie.
Nie tu, nie teraz ;)


Niestety nie mamy, czegoś takiego. Porozumiewamy się poprzez "naszą" stronę, GS i Andergranda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:19, vazon napisał:

Ale wasz ziomek zakręcił się w temacie o Moderatorach.

Boki zrywać :):):)

vazon, ale postawa obywatelska, tylko pozazdrościć. Naśmiewać się z drugiego człowieka... boki zrywać! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteśmy przy temacie "oporu" to niech jego założyciele bardziej skupią się na doborze członków.

TYHE, ja, i paru innych użytkowników ledwo co może się powstrzymać od śmiechu w jednym z tematów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 23:21, patrYX93 napisał:

vazon, ale postawa obywatelska, tylko pozazdrościć. Naśmiewać się z drugiego człowieka... boki
zrywać! :/

Do naśmiewania to jeszcze daleko...
Ale rozumiem ciebie. Te jego niepoważne posty raczej nie przysłużą się wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie naśmiewam...tylko nie mogę zrozumieć jak ktoś się kłóci o coś w czym nawet dobrze nie jest wtajemniczony.

Podśmiechuje się z tej całej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:19, vazon napisał:

Ale wasz ziomek zakręcił się w temacie o Moderatorach.


Niech się "zakręca", jeśli jest na tyle głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181- odrobina szacunku. Kolega się pomylił, a wy go od razu ustawiliście pod ścianą. Co ma chłopak pisać? Zresztą ja go rozumiem, ale na jego miesjcu bym nacisnął restart, aby to wszystko się "wreszcie skończyło". I jaka tu jest atmosfera? Praktycznie jak w mojej klasie. Nie wszyscy sie lubią, tzn wszyscy, jednak są osobniki którzy się nienawidzą. To straszne, że nie ma czegoś takiego jak "wyrozumiałość" czy "koleżeństwo"... to chce właśnie zmienić na tym forum, aby zrobić tzw Utopie, czy sielankę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem panuje tutaj duże koleżeństwo.Zobacz jak on zaczął się do innych forumowiczów odnosić, oni nawet ani jednego złego słowa na niego nie napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:28, vazon napisał:

Moim zdaniem panuje tutaj duże koleżeństwo.Zobacz jak on zaczął się do innych forumowiczów
odnosić, oni nawet ani jednego złego słowa na niego nie napisali.


Fakt, koleżeństwo jest i to duże. Przyznam, że parę razy potrzebowałem pomocy i otrzymałem ją. Sam, jeśli tylko ktoś ma do mnie prośbę albo potrzebuje pomocy w miarę możliwośći pomagam.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To straszne,

Dnia 06.03.2007 o 23:26, patrYX93 napisał:

że nie ma czegoś takiego jak "wyrozumiałość" czy "koleżeństwo"... to chce właśnie zmienić na
tym forum, aby zrobić tzw Utopie, czy sielankę. ;)

Jak to nie ma? Jest, tylko że chyba nie chcesz tego zobaczyć, bo a nóż "ruch oporu" mylił się.
My byliśmy pozytywnie nastawieni do faceta. Chcieliśmy wysłuchać tego co miał do powiedzenia, ale wyraźnie nie wiedział co mówić. To on odnosił się do nas lekceważąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AVE SEJTAN!
Co tu się dzieje? Jaka żywa rozmowa :)
Oświećcie mnie! hellelujaaa... Z kogo się śmiejecie, kogo bronicie?
Dawajcie go pod mój topór, skrócę mu męki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 23:26, patrYX93 napisał:

Darkstar181- odrobina szacunku. Kolega się pomylił, a wy go od razu ustawiliście pod ścianą.
Co ma chłopak pisać? Zresztą ja go rozumiem, ale na jego miesjcu bym nacisnął restart, aby
to wszystko się "wreszcie skończyło". I jaka tu jest atmosfera? Praktycznie jak w mojej klasie.
Nie wszyscy sie lubią, tzn wszyscy, jednak są osobniki którzy się nienawidzą. To straszne,
że nie ma czegoś takiego jak "wyrozumiałość" czy "koleżeństwo"... to chce właśnie zmienić na
tym forum, aby zrobić tzw Utopie, czy sielankę. ;)

Zorganizowaliście jakąś inicjatywę, a nie ma to kształtu i formy, wasi aktywiści nie wiedza co postulują i dlaczego - to jest definicja kpiny imho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:34, balduran2 napisał:

No...zjawili się.
A ja potrzebuję jakiegoś prostego programu do grafiki (najlepiej freeware), żeby dodawać napisy
do obrazków. Ale nie jakaś zwykła przeglądarka do grafiki, ani też jakiś kombajn do grafiki.
I dobrze też by było gdyby program był po polsku.


Jeśli chodzi o naprawdę prosty program to weź Winblowsowego Painta :) To był oczywiście żart. Ja korzystam z Paint .NET 2.70. Nie wiem skąd można ściągnąć, bo mam go z czasopisma, ale na pewno jest freeware. Spolszczenie też powinno się gdzieś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:34, balduran2 napisał:

No...zjawili się.
A ja potrzebuję jakiegoś prostego programu do grafiki (najlepiej freeware), żeby dodawać napisy
do obrazków. Ale nie jakaś zwykła przeglądarka do grafiki, ani też jakiś kombajn do grafiki.
I dobrze też by było gdyby program był po polsku.


Tu masz wersję 3.01 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=12&id=881
I spolszczenie http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=39&id=1603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować