Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 05:51, Dominik84 napisał:

no niestety.... a ja ciagle nie moge zasnąć

E tam. Okolice 6 to fajna pora jest :) Nie raz śmigałem o tej porze rowerkiem. Dobrze jest, nastepnym razem wyjdź na świeże powietrze, zobacz jak świat się budzi do życia ;] Kiedyś coś mi strzeliło do głowy aby zwierzeta podglądać. Otóż, siadłem se na drzewie niedaleko wejścia do ''domu'' bobrów a dla zabicia nudy i mp4 przy sobie miałem ;] Z 2h tak siedziałem ale się doczekałem. Piękny maly bobr wyszedł z norki i zaczął sreberka zawijać ;] Toż to rola świstaka ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 23:59, Obi-wan Kenobii napisał:

> no niestety.... a ja ciagle nie moge zasnąć
E tam. Okolice 6 to fajna pora jest :) Nie raz śmigałem o tej porze rowerkiem. Dobrze jest,
nastepnym razem wyjdź na świeże powietrze, zobacz jak świat się budzi do życia ;] Kiedyś coś
mi strzeliło do głowy aby zwierzeta podglądać. Otóż, siadłem se na drzewie niedaleko wejścia
do ''domu'' bobrów a dla zabicia nudy i mp4 przy sobie miałem ;] Z 2h tak siedziałem ale się
doczekałem. Piękny maly bobr wyszedł z norki i zaczął sreberka zawijać ;] Toż to rola świstaka
^_^


Racja, ok 6 rano miasto śpi, i jest dość jasno. Wspaniała pora na spacerek, i co najważniejsze, na grzyby! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 23:59, Obi-wan Kenobii napisał:

> no niestety.... a ja ciagle nie moge zasnąć
E tam. Okolice 6 to fajna pora jest :) Nie raz śmigałem o tej porze rowerkiem. Dobrze jest,
nastepnym razem wyjdź na świeże powietrze, zobacz jak świat się budzi do życia ;] Kiedyś coś
mi strzeliło do głowy aby zwierzeta podglądać. Otóż, siadłem se na drzewie niedaleko wejścia
do ''domu'' bobrów a dla zabicia nudy i mp4 przy sobie miałem ;] Z 2h tak siedziałem ale się
doczekałem. Piękny maly bobr wyszedł z norki i zaczął sreberka zawijać ;] Toż to rola świstaka
^_^

Tia... O 6 to ja do szkoły śmigam :) BTW - Świstaka zwolnili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:05, hammerfall87 napisał:

A ja wlasnie sobie wrócilem z pracy :) tak komputer to swietny relax :)


Taa ja jestem na impresce u kumpla. Urywam sie co chwile zeby cos wpisac na forum, ale cos czuje ze juz nieldugo trzeba bedzie wylaczyc kompa bo za mocno kusi a podobno maja byc jakies niespodzianki:P. W sumie to fajny jest taki wieczorek kawalerski:D, juz po 4 piwku, a tu nawet flaszka nie rozkrecona:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:12, goomis74 napisał:

> A ja wlasnie sobie wrócilem z pracy :) tak komputer to swietny relax :)

Taa ja jestem na impresce u kumpla. Urywam sie co chwile zeby cos wpisac na forum, ale cos
czuje ze juz nieldugo trzeba bedzie wylaczyc kompa bo za mocno kusi a podobno maja byc jakies
niespodzianki:P. W sumie to fajny jest taki wieczorek kawalerski:D, juz po 4 piwku, a tu nawet
flaszka nie rozkrecona:P.


a jakies ten tego frywolne panny są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:03, demrenfaris napisał:

Tia... O 6 to ja do szkoły śmigam :) /.../

Lol. Ja w tym roku szkolnym we wtorek bodajże o tej porze dopiero spać poszedłem ;] A tak normalnie to po 7 zazwyczaj wstaje do budy. Tato młodszego (:P) brata wiezie do klasy 0 (;]) więc i ja się załapie. Mam ten komfort że mogę do 7;55 w domu siedzieć i są szanse że się nie spóźnie choć nikłe :D We wcześniejsyzch latach zawsze w buta dreptałem (3km bodajże) bo jakoś rowerem nie mam ochoty. Cóż, pozostaje powrót do szkoły ale też jest dobrze bo albo zabiorę się z tatem kolegi albo skuterkiem kolegi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:14, hammerfall87 napisał:

a jakies ten tego frywolne panny są :D


jak mowilem (poki co) nie ma. Ale sie zobaczy. Nie watpie tez w to ze frywolne panny sie pojawia przed oczami po 7 piwku i 0,5 litrze:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 02:45, Obi-wan Kenobii napisał:

> Wszystko juz dziala razem ze statystykami.
Heh. Działają Ci staty? Bo mi nie a irc bez problemów...


Dzialaja jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:05, hammerfall87 napisał:

A ja wlasnie sobie wrócilem z pracy :) tak komputer to swietny relax :)


Indeed, nocą zwłaszcza, o ile łeb nie pęka we wszystkich szwach przez ten cholerny wiatr ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:16, goomis74 napisał:

Dzialaja jak najbardziej.

Heh. Teraz to se mogą :P Przecież ja wczoraj tego posta pisałem.. Obecnie wszystko gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 00:16, Nathicana napisał:

Indeed, nocą zwłaszcza, o ile łeb nie pęka we wszystkich szwach przez ten cholerny wiatr ;|

O tak, dzisiaj to nieżle huczało cały dzień. Ja na szczęście miałem w miarę wolny dzień i przed kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:32, demrenfaris napisał:

Czemu nie działały też strony fanowskie? Czy oni wszystko mają na jednym serwerze?!


Bo wiatr za mocno wial i pozrywal linie:P. Widac cos walnelo z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:37, hammerfall87 napisał:

slucham sobie mrocznej i zlej muzyki idealna teraz co nie :D

Jesli sie przyzwyczailes to nie beda ci sie snily po nocach koszmary:P

No ja ostanio odswiezylem stara plytke Eifel 65, i powiem ze jak na plytke z 2001 roku trzyma sie mocno. Nadal "Too Much of Heave", "Blue", "Move Your Body" sa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować