Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 00:46, Kafar napisał:

i okaże się jak zawsze na 15 lat zmarnowanej nauki bo tam nikt już nie mówi po angielsku :)


Hehe, albo okaże się, że mój angielski jest czystszy od ich angielskiego. :P

Dnia 21.09.2007 o 00:46, Kafar napisał:

Ja jeszcze jedna mam poprawekę najgorsze jest to że o moje być lub nie być ;/


Miałem to samo na I roku. Historia Skandynawii u p.prof. Szymańskiego. I termin: pojechał ze mną jak z g***em. Do II terminu przygotowywałem się jak wariat: 3 podręczniki do historii (Danii, Szwecji i Norwegii), każdy po 300 stron wykute na blachę. Do tego notatki z wykładów i ćwiczeń. Uczyłem się codziennie przez 1,5 mesiąca po 12h dziennie. Poszedłem na egzamin i p.prof. powiedział mi, że i tak zdałem, bo pamięta, że chodziłem regularnie na wykłady. Czaisz gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No witam i o zdrowie pytam :P

Wrócę wrócę już może od środy. No i do GW też wrócę a jak już się przeprowadzę i sprawdzę mój stan czasowy to pewnie i do EVE zawitam :) Tyle mam zaległości a tak mało czasu a i jeszcze więcej roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 00:44, Splocky napisał:

Po wakacjach tydzień nauki i 7 października lecę do UK odwiedzić znajomego.

No to kiedy wpadasz? :) Ja serdecznie zapraszam \o/

Dnia 21.09.2007 o 00:44, Splocky napisał:

Miałem to samo na I roku. Historia Skandynawii u p.prof. Szymańskiego.

Och... to było na swój sposób piękne. Pamiętasz wściekłość niektórych na mnie za 4- dla faceta, który na wykładach pojawiał się by spać, a na ćwiczeniach wcale? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 01:06, Graffis napisał:

No to kiedy wpadasz? :) Ja serdecznie zapraszam \o/

Obawiam się, że mój host już zaplanował wszystkie 7 dni mojego pobytu do każdej chwili. Inna sprawa, że będę bardziej up north od Ciebie. Nie bój, bo co się odwlecze...

Dnia 21.09.2007 o 01:06, Graffis napisał:

Och... to było na swój sposób piękne. Pamiętasz wściekłość niektórych na mnie za 4- dla faceta,
który na wykładach pojawiał się by spać, a na ćwiczeniach wcale? ;D

Prawdę mówiąc niewiele pamiętam. Pamiętam tylko, jak raz przyczepił się do Ciebie za ziewnięcie na wykładzie (o 8 rano). Pamiętam też, jak lubowałeś się w odwracaniu jego uwagi. Pamiętam te zdjęcia z wakacji :D

Ja swoją drogą też z nim pojechałem jak z dzieckiem, ale to było już na II roku więc byłem relatywnie bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 01:03, Kafar napisał:

No witam i o zdrowie pytam :P

Jakoś jeszcze służy ;) Zdaniem pewnej miłej memu sercu pani nadzwyczaj dobrze jak na mój wiek ;P

Dnia 21.09.2007 o 01:03, Kafar napisał:

Wrócę wrócę już może od środy. No i do GW też wrócę a jak już się przeprowadzę i sprawdzę mój
stan czasowy to pewnie i do EVE zawitam :)

Bardzo mnie to cieszy, czekam niecierpliwie ;) Przy okazji zobaczysz jak wiele się u nas zmieniło (niekoniecznie na lepsze gdy o finanse corpa chodzi ;P )

@ Splocky

Dnia 21.09.2007 o 01:03, Kafar napisał:

Nie bój, bo co się odwlecze...

No ja myślę ;]

Dnia 21.09.2007 o 01:03, Kafar napisał:

Pamiętam tylko, jak raz przyczepił się do Ciebie za ziewnięcie na wykładzie (o 8 rano). Pamiętam też, jak
lubowałeś się w odwracaniu jego uwagi. Pamiętam te zdjęcia z wakacji :D

Heh, a potem mi ''prawie'' 5 postawił, gdy ja byłem pewien września... nice ;]

Cóż dobranoc chaps, mnie już gnaty bolą po tym dniu, do zobaczenia jutro ;)
o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie GW:EN jakiś czas temu ale też tylko 4 dni pograłem :P ale spotkałem mudrę i też pytał się kiedy znów się zbierzemy na szarże po GW. Więc na venstrilo też się niedługo pojawie choć wolał bym jakiś inny program gdzie byśmy tylko my byli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 01:16, Kafar napisał:

Więc na venstrilo też się niedługo pojawie
choć wolał bym jakiś inny program gdzie byśmy tylko my byli :/

Na razie są problemy z serwerem, ale jak już będzie dobrze chodził, to postaram się o zupełnie prywatny kanał dla nas - w tym roku mam bezpośredni wpływ na serwer (stoi w korytarzu przed pokojem ;P ).

A teraz już naprawdę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oki to super.. a więc ja idę dalej się uczyć a tobie dobranoc.. potem może zajrzę jeszcze w końcu negocjacje i meetingi to nie aż takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... widzę, że Nocne Marki wymierają powoli. Wracam z imprezy (tak wiem wcześnie jak na powrót, ale to był ostatnio pociąg, a do rana na pierwszy nie miałem ochoty czekać) i miałem nadzieję, że tutaj dyskusja w pełni rozwinięta, a tu guzik. Minęły dawne czasy. Włączam GW w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 00:51, Klimos napisał:

Ech... widzę, że Nocne Marki wymierają powoli. Wracam z imprezy (tak wiem wcześnie jak na powrót,
ale to był ostatnio pociąg, a do rana na pierwszy nie miałem ochoty czekać) i miałem nadzieję,
że tutaj dyskusja w pełni rozwinięta, a tu guzik. Minęły dawne czasy. Włączam GW w takim razie
;)


ja jestem w trakcie imprezki więc bujakasha i do boju :P lece dalej sie bawić ahoj przygodo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby piątek więc NM powinny ożyć. Ale może tutejsi bywalcy szaleje teraz na imprezach, tyle że robią to blisko domu i nie są zmuszeni opuszczać towarzystwa wcześniej i topić swoich smutków i samotności na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 00:51, Klimos napisał:

Ech... widzę, że Nocne Marki wymierają powoli. Wracam z imprezy (tak wiem wcześnie jak na powrót,
ale to był ostatnio pociąg, a do rana na pierwszy nie miałem ochoty czekać) i miałem nadzieję,
że tutaj dyskusja w pełni rozwinięta, a tu guzik. Minęły dawne czasy. Włączam GW w takim razie ;)


Ja w tym tygodniu ropne zapalenie migdałków leczę i siedzę... Impreza? Nie w ten tydzień niestety. :(
I widzisz... Napisałeś i uciekłeś, założyłeś, że nikt nie odpowie, a tu jednak.
Gratki z tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 00:51, Klimos napisał:

Ech... widzę, że Nocne Marki wymierają powoli. Wracam z imprezy (tak wiem wcześnie jak na powrót,
ale to był ostatnio pociąg, a do rana na pierwszy nie miałem ochoty czekać) i miałem nadzieję,
że tutaj dyskusja w pełni rozwinięta, a tu guzik. Minęły dawne czasy. Włączam GW w takim razie
;)

Ojojoj... pan Sekretarz... w pas się kłaniam niniejszym :)
A że w Markach pustki... i tak bywa. Wkrótce jednak początek października i wróci tu studencka brać, potem sie chłodniej i ciemniej zrobi jeszcze więc więcej nas tu będzie. Spokojnie drogi Klimosie, spokojnie. Natomiast jeśli o GW mowa... to jest to mój wielki wyrzut sumienia. Jak i wszystkie inne gry - w EVE mnie nie ma prawie, Bioshock leży odłogiem, Lost Planet też. Gramsajt znowu kurzem zarasta, artykuły na Kolektyw zaczęte a nie ukończone - jakiś bipolaryzm mi się dzieje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 01:21, Vaxinar napisał:

Ja w tym tygodniu ropne zapalenie migdałków leczę i siedzę... Impreza? Nie w ten tydzień niestety. :(

A to współczuję w takim razie... ale jakoś to sobie odbijesz jak wyzdrowiejesz :)

Dnia 22.09.2007 o 01:21, Vaxinar napisał:

I widzisz... Napisałeś i uciekłeś, założyłeś, że nikt nie odpowie, a tu jednak.

Ale wróciłem. Jakoś nie chce mi się ganiać za mapą dzisiaj.

Dnia 22.09.2007 o 01:21, Vaxinar napisał:

Gratki z tytuł.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 01:34, Klimos napisał:

A to współczuję w takim razie... ale jakoś to sobie odbijesz jak wyzdrowiejesz :)


A wiesz, że nie narzekam. Co prawda nie mam kontaktu na żywo ze znajomymi, tylko gg i komórka, ale takto leżę i oglądam filmy/mecze/wiadomości i trochę na kompie posiedzę...
Krótko mówiąc opieprzam się na całej lini. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 01:39, Vaxinar napisał:

Krótko mówiąc opieprzam się na całej lini. :D

Heh, jak my wszyscy. Ja ostatnio ze względu na wykwit spraw osobistych związanych z pewną studentką stomatologii cierpię na wybitne lenistwo względem gier i ogólnie rozrywki elektronicznej. To głęboko przerażające jak wiele zmian w życiu gracza wprowadza stabilizacja przy kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 01:42, Graffis napisał:

Heh, jak my wszyscy. Ja ostatnio ze względu na wykwit spraw osobistych związanych z pewną studentką
stomatologii cierpię na wybitne lenistwo względem gier i ogólnie rozrywki elektronicznej. To
głęboko przerażające jak wiele zmian w życiu gracza wprowadza stabilizacja przy kobiecie ;)


Ja raczej tego nie doświadczam (w sensie mają dziewczynę czy nie grałem i gram tyle samo, czyli w sumie niedużo jak czytam niektórych), chociaż... nie wiem czy mogę się graczem nazwać.
Studentka stomatologii mówisz... No, no... Borowanko i te sprawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 01:30, Graffis napisał:

Ojojoj... pan Sekretarz... w pas się kłaniam niniejszym :)

Ależ nie trzeba panie oficerze ;)

Dnia 22.09.2007 o 01:30, Graffis napisał:

A że w Markach pustki... i tak bywa. Wkrótce jednak początek października i wróci tu studencka
brać, potem sie chłodniej i ciemniej zrobi jeszcze więc więcej nas tu będzie.

Taaak. Studencka brać. Ja już chyba się do niej zaliczał nie będę. Chociaż prawdę mówiąc to teraz jestem na szóstym roku, bo dostałem urlop :D

Dnia 22.09.2007 o 01:30, Graffis napisał:

Natomiast jeśli o GW mowa... to jest to mój wielki wyrzut sumienia. Jak i wszystkie inne gry - w EVE
mnie nie ma prawie, Bioshock leży odłogiem, Lost Planet też.

A ja jestem coraz bliżej rzucenia PC w diabli. Zbieram się do zakupu któregoś z next-genów. No i jeszcze GW z Wiedźminem zostaną jak porządnego laptopa kupię.

Dnia 22.09.2007 o 01:30, Graffis napisał:

Gramsajt znowu kurzem zarasta, artykuły na Kolektyw zaczęte a nie ukończone - jakiś
bipolaryzm mi się dzieje ;P

O tym to już mi nie wspominaj, kiedyś dodawałem wpisy co tydzień. Potem co dwa. Teraz tak średnio z raz na miesiąc przy doobrych wiatrach mi wychodzi.

@ Vaxinar:

Dnia 22.09.2007 o 01:30, Graffis napisał:

Krótko mówiąc opieprzam się na całej lini. :D

Też tak miałem - od lutego do czerwca mniej więcej. Potem trzeba było magisterkę zacząć pisać, ostatnio normalna praca doszła. Trochę czasu brakuje niekiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam!

Dnia 22.09.2007 o 01:34, Klimos napisał:

Ale wróciłem. Jakoś nie chce mi się ganiać za mapą dzisiaj.


Ja tez jakos nie potrafie sie zmobilizowac. Za mapka biegac juz mi sie nie chce, ale dzis dodatkowo jakos nieszczególnie chce mi sie ocalac swiat ... dziwne. Cos mi jednak podpowiada, ze 10 dni spedzonych pod rzad w pracy skutecznie mnie do tego zniechecilo ;-)

Nie pozostaje mi nic innego jak pozdrowic serdecznie wszystkich i grzecznie powiedziec dobranoc ;-)

Dnia 22.09.2007 o 01:34, Klimos napisał:

> Gratki z tytuł.


Dolaczam sie do gratulacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować