Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A po co się starać? Weź kogoś zatrudnij i koniec :D I nie budź Diabła... :P

Kain-> A może Ty nam coś zaserwujesz, a nie na miasto wybywasz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej nie budź, jeszcze powie, że to jakiś podstęp (lol) ;D A co do miasta to zależy gdzie idziesz ;P Jak tylko się przejść to pora rzeczywiście odpowiednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja nie lubie robić za barmana raczej za klijenta :P pozatym nie wiem czy moje drinki by wam odpowiadały 70% wódki reszta sok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 00:02, BriaTharen napisał:

Może lepiej nie budź, jeszcze powie, że to jakiś podstęp (lol) ;D A co do miasta to zależy
gdzie idziesz ;P Jak tylko się przejść to pora rzeczywiście odpowiednia ;)

Chyba na jakieś 100 metrów od domu... nie mieszkamy w Niemczech,Francji,czy w innym cywilizowanym kraju.To jest Polska. Na szczęście mieszkam w najspokojniejszym osiedlu pod miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zależy w jakim mieście przebywasz. Na przykład w moim małym zadupiu, to po 18:00 trzeba uważać, gdzie się chodzi. :<> Nie ma nieodpowiedniej pory, dzień to noc, a noc to dzień, dobro to zło, a zło to dobro, czerń to biel, a Wałęsa to Kwaśniewski.
Widzę, że ZK okupuje ten temat. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tak mało %? :P Ja chcę więcej :) Tak 99% na 1% xD Wiem, zgon na miejscu :P Ale częściej było bez soku u mnie ;)

Darkstar-> Na 100m? Ja jak wychodzę w nocy to na drugi koniec miasta i z powrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh to masz przerąbane:P a ty nie tutaj tylko na ZK posty pisać :P

dobra ja sie zmywam pewnie jak wróce to jeszcze do was zajrze więc nie kończcie za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2006 o 00:07, PolishWerewolf napisał:

Darkstar-> Na 100m? Ja jak wychodzę w nocy to na drugi koniec miasta i z powrotem :D

Gdzie wy u licha mieszkacie!? No chyba że umawiacie sie z 20 kumplami,a co drugi ma nóż w ręku... tak dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz farta. Moje osiedle powszechnie uważane jest za jedną z największych ''dziur'' w mieście, o tej porze nie trudno dostać w twarz ;P i tak bez powodu ;) chociaż mnie w sumie tutaj wszyscy znają, ale pod wpływem alkocholu robi się różne rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja? Moje miasto ma 18000 mieszkańców, niedaleko mnie jest poprawczak i szpital psychiatryczny, dokładniej dwie ulice obok mnie :) Ale daje się radę spokojnie :)

Bone-> ZK? Nie, tutaj Darkstar jest wyjątkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra jestem - przytrzymali mnie na wejściu - przerośnięty ***** - kto go zatrudnił? i do tego moje buty mu nie pasują - dobrze, że jestem pokojowo nastawiony, i go nie usadziłem ... no ale widoznie nowy tu jest - nie poznaje już miejscowych.

BARMAN !!! nie ma ??? ja dziś mam wolne , tak to bym wam porząglował za barem :)

G&T proszę - no i jakiś miękki housik na początek (no chyba, że już coś leci - ale nie słyszę) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 00:11, PolishWerewolf napisał:

Ja? Moje miasto ma 18000 mieszkańców, niedaleko mnie jest poprawczak i szpital psychiatryczny,
dokładniej dwie ulice obok mnie :) Ale daje się radę spokojnie :)

Bone-> ZK? Nie, tutaj Darkstar jest wyjątkiem ;)

A czym u licha jest te ZK? To ta forumowa gra? Zapomniane krainy?

Ja tam robie w Gothicu2,wolę to:) Troszkę luźniejsze od pozostałych tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czy housik to nie wiem... Ale może być ATB- Ecstasy? :)

Darkstar-> OMG, nie wiedzieć co to jest ZK? xD Toż to nasz Gra Forumowa, więcej pisania niż w Mafii itd :) I tutaj luzu nie zaznasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zarzucamy muzyczką. Dwie płyty ATB już na mikserze, w obu puszczone to samo i jedziemy ;) Tu 75%, tam 60%. Oba puszczone z różnym tempem oczywiście :) Teraz tylko tańczcie i słuchachajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować