Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

[Pstryk]

...

[Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk][Pstryk]

:/ No i komu ten czujnik potrzebny? Dobra ide spać bo widzę, że tu się nie dogadamy :)

Pozdrawiam, miłej nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 23:46, LifaR napisał:

>/.../
- Niestety nie udalo mi sie nic znalezc.
A to co dalem linka, jak sie zarejestrujesz dziala 20 dni, bez rejestracji tylko 7. Mysle,
ze warto sprobowac, zawsze bedziesz mial juz az 20 dni na szukanie innych programow ;]

Niestety nie działa... Ściągnąłem tę 20-dniową, ale po otwarciu pliku na komórce otwiera się strona z ślicznym błędem Product not found... :(

Dnia 20.12.2006 o 23:46, LifaR napisał:

A nie dziala Ci... zapomnialem jak to sie nazywalo, ale ogolnie chodzi o to, ze mozesz sterowac
kursorem myszy komorka ? Troche bardziej lopatologiczne, ale akurat te usluge dostarcza juz
Windows :)

Hmm, nawet nie wiedziałem, że jest taki cuś :). Zaraz się rozejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*metaliczne ćlamg ćlamg*
Kto postawił wiadro w przejściu? :P

Coś nie tak z tym wyłącznikiem, miga na okrągło, oślepnąć można... i się zabić o te klamoty :P
*kopie wyzerowaną przez kogoś butelkę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 23:57, Monastor napisał:

*metaliczne ćlamg ćlamg*
Kto postawił wiadro w przejściu? :P

Hej! Kto wylał kawę? :/
Zaparzyłem trochę więcej, żeby dla wszystkich starczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:00, walgierz napisał:

Zaparzyłem trochę więcej, żeby dla wszystkich starczyło...


Kawa nam towarzysze nie potrzebna. Towarzysz przewodniczący Vaxinar ma jutro na późniejszą, więc śpi. :D Do 9. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:00, walgierz napisał:

Hej! Kto wylał kawę? :/
Zaparzyłem trochę więcej, żeby dla wszystkich starczyło...

Phi mi niepotrzebna, wypiłem dziś trzy Red Bulle wiec sobie polatam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obywatel Mistic ma pobudke o 6:45 i ma to w głębokim poważaniu, rodzice obywatela zepsuli mu humor i nie chce mu się spać... Kolejny spokojny Sylwester sz... trafił. Najgorsze jest to, że mogłem dzisiaj z 3 razy doznać ciężkiego uszczerbku na zdrowiu... Niestety nie udało się to ani razu. (Btw. Wiecie jak fajnie wybucha butelka z podpałką do grilla jak sie ja wsadzi do kominka? :-) )

Poza tym odbija mi dzisiaj i prosiłbym o pobłażliwość względem mnie, nie chciałbym nikogo rozszarpać. Szczególnie pana podkładającego głos pod Raelaga w Kuźni Przeznaczenia. Takiemu to pozazdrościć, przychodzi, czyta tekst i ma to w d... w jaki sposób to przeczyta. I tak mu zapłacą, bo nikomu nie przyjdzie na myśl wywalić go na zbity pysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, jakby ktoś mi wyjechał z taką prośbą to chyba bym mu się w twarz zaśmiał :D (oczywiscie nie mialem nic zlego na mysli w stosunku do ciebie i twojego przyjaciela ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam starym zwyczajem "hakerskim" na mocnej pepsi siedzę (a nie na kawie) :D

trohę jescze herołsa i spać. bo jutro musze z rana mandat zapłacić - więc przed pracą trochę biegania po mieście bęzie :/

a wszystko dlatego, że bilet sieciowy został mi w innej kurtce i kanary mnie zczaiły !! lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:08, boogie85 napisał:

Phi mi niepotrzebna, wypiłem dziś trzy Red Bulle wiec sobie polatam :D

- Eee... widze ze burzuazja tutaj lata po forum, je jade na tescowym Maxx''ie - 6zl za poltora litra ;)
Ale jutro obowiazkowo na zajecia - arytmetyka komputerow, nie mozna odpuscic. Dobranoc, zastalem Jolke ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:30, LifaR napisał:

> Phi mi niepotrzebna, wypiłem dziś trzy Red Bulle wiec sobie polatam :D
- Eee... widze ze burzuazja tutaj lata po forum, je jade na tescowym Maxx''ie - 6zl za poltora
litra ;)
Ale jutro obowiazkowo na zajecia - arytmetyka komputerow, nie mozna odpuscic. Dobranoc, zastalem

No ten mi tutaj z burżuazją wyjeżdża, ojciec dostał jakieś gratisy więc mi sprezentował zgrzeweczkę :D Normalnie jadę na standardowych IceCool czy jakoś tak chyba 5 zeta od litra :D
Poza tym ja mam juz ferie :D Z tej okazji wszystkim życze milej nauki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dostałem wczoraj role na apel jakiś w szkole, wiec wziąłem, bo nikogo innego nie było kto by "pasował". Apel mam jutro, wstać trza przed 7, ubrać sie itd. tektu nie mam + nie znam na pamięć = nadzieja, że wykuje jutro w szkole.
- Wypracowanie na temat reesansu w polsce - kilka stron - na szczęście tylko przepisać.
- Dla koleżanki nagrać płytkę + zdjęcia nagrać kumplowi.
- Zrobić obrazek na jakąś prezentację.
- Jak nie bede śpiący to jeszcze misje w Herosa (widze, że reszta forumowiczów tez gra ;))

Jade na herbatce i na 2 godzinach snu w dzień (18-20). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 00:24, Martimat napisał:

a wszystko dlatego, że bilet sieciowy został mi w innej kurtce i kanary mnie zczaiły !! lipa


U mnie jest tak, że jak się ma w domu to kanar z Tobą do domu pójdzide i wtedy masz 5 złotych kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych:-)) Jak śmigalem po Wrocku komuniacją pod budą kanar zaczął siać spustoszenie- a na przystanku wysiał spokojnie i poszedł... do szkoły na zajęcia:-))) To se student dorabiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieścia kanary są wyjątkowo okrutne:
- złapali mnie, że nie mam legitymacji (jechałem na połówce, bo zapomniałem kasy na cały) w pierszy dzień szkoły - rozpoczęcie roku. Jedyne co miałem to ładne ubranko i pare mniejszych rzrczy typu długopis. Legitymacja w plecaku :/
- oprócz tego dość dawno mnie zlapali na brak biletu, wbijam tam do biura i widze:
9:00 - 10:30 i 12:00 - 13:30 (w dniu wypłaty do 14:00)
patrze na zegarek - 13:04, wszystko pozamykane.
Akurat to był ostatni dzień, w którym mogłem zapłacić mniejsza karę (7dni) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:18, Invin napisał:

U mnie w mieścia kanary są wyjątkowo okrutne:
- złapali mnie, że nie mam legitymacji (jechałem na połówce, bo zapomniałem kasy na cały) w
pierszy dzień szkoły - rozpoczęcie roku. Jedyne co miałem to ładne ubranko i pare mniejszych
rzrczy typu długopis. Legitymacja w plecaku :/
- oprócz tego dość dawno mnie zlapali na brak biletu, wbijam tam do biura i widze:
9:00 - 10:30 i 12:00 - 13:30 (w dniu wypłaty do 14:00)
patrze na zegarek - 13:04, wszystko pozamykane.
Akurat to był ostatni dzień, w którym mogłem zapłacić mniejsza karę (7dni) :/


Zawsze możesz wykręić,że jak byłeś ostatnio to było zamknięte -może uznaja... jak będą mieć humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować