Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 22:15, balduran2 napisał:

A co?


Nic, nic. Ale ileż to razy wchodzę do Marków, Ty punktualnie o 22 dajesz znak życia. Człowiek się przyzwyczaja i czegoś mu.. hmm... brakuje? No ale pierwsze koty za płoty, temat się ożywił :)

@Harvenar
No, nie każdy ma możliwość siedzenia do 5 nad ranem przy komputerze (Cześć Graffis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:19, NuGGet napisał:

Preeeeeedator:P co to nowe konto??

takk, musiałem zmienić, na tamtym miałem za dużo degradów :( Teraz lepiej sie czuje na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:19, Kryhuu napisał:

Nic, nic. Ale ileż to razy wchodzę do Marków, Ty punktualnie o 22 dajesz znak życia. Człowiek
się przyzwyczaja i czegoś mu.. hmm... brakuje? No ale pierwsze koty za płoty, temat się ożywił
:)


Jakoś nie chciało mi się dzisiaj tego robić. Dumam nad nowym komputerem (czytaj kupnem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:21, NuGGet napisał:

Dzisiaj siedze co najwyzej do 0.00:P jutro trzeba do szkoly;/ ale to ostatni dzien przed swietami:D

A JA JUTRO NIE IDE~~ Mam coś z plecami i po południu jade do szpitala (może przeżyje ) żeby zrobić rentgen. Ale śpiący jestem więc już spać ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:22, balduran2 napisał:

Jakoś nie chciało mi się dzisiaj tego robić.

Skłonnym uwierzyć :)

>Dumam nad nowym komputerem (czytaj kupnem).
No to identycznie jak ja. Chociaż ja już mam wszystko poukładane i tylko zamówienie złożyć.

Tak czy inaczej, ja muszę zmykać. Udostępniłem wam Marki, dalej musicie poradzić sobie beze mnie :)
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:24, Kryhuu napisał:

>Dumam nad nowym komputerem (czytaj kupnem).
No to identycznie jak ja. Chociaż ja już mam wszystko poukładane i tylko zamówienie złożyć.


Ja niestety nie mam nic "poukładane", dlatego właśnie tak dumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Jestem dzisaij taki zrabany, że szok ... Sam się teraz zastanawiam dlaczego ja tutaj jeszcze siedze, zamiast leżeć w łóżku ... (?) Pytanie retoryczne bo wiadomo, że szkoła :PP heh :/ Kurna jutro mam pracę klasową z angola i pracę klasową z WOK''u ... shit ... I zaliczenie z PO z zakładania maski gazowej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:29, Harvenar napisał:

Ja powinien teraz siedzieć i kuć na polski. I co? Na forum siedzę. Zobacz jak skończyłem! :P


A ja co w tej chwili robie ?? :PP To samo co Ty ... Skończyłem również tak samo jak Ty ... ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:29, Harvenar napisał:

Ja powinien teraz siedzieć i kuć na polski. I co? Na forum siedzę. Zobacz jak skończyłem! :P


A niedługo kogoś matka poskarży na gram.pl że dziecko ma gorsze stopnie przez to właśnie forum:) I zarząda odszkodowania bo to widna CDP:))) heheeheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować