Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

>/ciach/
W przyszłości, jak zmądrzeję na pewno zrobię to samo, bo nie ma jak dobry, sprawdzony, a co najważniejsze prawdziwy znajomy; jednak na razie kiedy jeszczem młody duchem na forum idę na całość! ;p

choper
Dla mnie fiza jest najgorszym przedmiotem, bo z maty to jeszcze nawet pojmuję, ale te siły, pędy, popędy w ogóle nie mogę skumać i jeszcze nauczycielkę mam do bani.

Onybic
Nie ma to jak postraszyć młodych i niedoświadczonych ;p No ale tak na serio, niestety trzeba się za wszystkim zmierzyć i przebrnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 01:27, Onybic napisał:

e tam fizyka i matma to nic... trafi wam się na studiach przedmiot o magicznej nazwie ''podstawy
techniki i technologii'' to będzie zonk.. połączenie fizyki,mechaniki i innych dziwnych rzeczy
xD to jest masakra.. a zaliczenie z tego się zbliża wielkimi krokami, a o kolosach z matmy
to już nie wspomnę xD



WooW To Ty Student jesteś na wyższe wykształtko pracujesz ?? no Brawo moje gratulacje i życzę Ci żebyś zdał (Ja jeszcze szkoła średnia) Można wiedzieć jaki konkretnie kierunek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 01:30, PatrolPatryk napisał:

Onybic
Nie ma to jak postraszyć młodych i niedoświadczonych ;p No ale tak an serio, niestety trzeba
się za wszytkim zmieżyć.


oj tam od razu straszyć... po prostu nie popełniajcie tego błędu co ja i sprawdzajcie jakie będą przedmioty na kierunku na który idziecie xD

a ze wszystkim można sobie jakoś poradzić, nawet z matmą/fizyką :D

o i mój stary sposób na fizykę z liceum... wyobrażałem sobie te wszystkie siły na mnie xD tzn jak na mnie w tej chwili działają, np grawitacji, tarcia itp. jeśli zaczniesz kojarzyć fakty z takimi bajerami to dasz rade :D


@Sir Braveheart
czy pracuję tego nie można tak nazwać ;) ja po prostu studiuję :D, kierunek Zarządzanie, nie powiem przypadł mi do gustu, ale matma i takie inne dziwne przedmioty to przegięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 01:30, PatrolPatryk napisał:

Dla mnie fiza jest najgorszym przedmiotem, bo z maty to jeszcze nawet pojmuję, ale te siły,
pędy, popędy w ogóle nie mogę skumać i jeszcze nauczycielkę mam do bani.


Dla mnie fiza i chemia, ogólnie przedmioty ścisłe, bardziej humanista jestem :)
A nasz nauczyciel od fizy... Eh, stawia tylko punkty (ujemne, oczywiście -.- ) z zachowania, gada z kumplem o samochodach i ciągle robi sprawdziany, z których tylko ze 3 osoby mają pozytywne (wyżej 3 :P ) oceny, bo nikt nic nie umie...

Ok, mapy do GW ściągnięte, więc, moi mili, idę spać :) Branoc.

Ps. Od jutra gram w kampanię Nightfall , klasa Ranger (łowca), nick: Moherowka Pl :P
Do zobaczenia w grze :>

Pozdrowienia.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 01:27, Onybic napisał:

e tam fizyka i matma to nic... trafi wam się na studiach przedmiot o magicznej nazwie ''podstawy
techniki i technologii'' to będzie zonk.. połączenie fizyki,mechaniki i innych dziwnych rzeczy
xD to jest masakra.. a zaliczenie z tego się zbliża wielkimi krokami, a o kolosach z matmy
to już nie wspomnę xD

To się ciesz, że nie masz mechaniki płynów albo termodynamiki czy innych fizycznych wymysłów :) A z innych ciekawych to statystyka, ekonometria albo finanse behawioralne :D
Nie ma to jak przyjechać po Erasmusie i w 3 tygodnie musieć nadrobić 3 miesiące :] No nic, lepiej za naukę się mi brać niż na forum po nocach głupoty wypisywać ^_^

Bywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 01:33, Onybic napisał:

oj tam od razu straszyć... po prostu nie popełniajcie tego błędu co ja i sprawdzajcie jakie
będą przedmioty na kierunku na który idziecie xD

Tak, ja już o przyszłości myślę i każda rada się przyda; dzięki!

Dnia 08.01.2008 o 01:33, Onybic napisał:

a ze wszystkim można sobie jakoś poradzić, nawet z matmą/fizyką :D

No pewnie tym bardziej, że mam z matmy 4 półrocze ;p

Dnia 08.01.2008 o 01:33, Onybic napisał:

o i mój stary sposób na fizykę z liceum... wyobrażałem sobie te wszystkie siły na mnie xD tzn
jak na mnie w tej chwili działają, np grawitacji, tarcia itp. jeśli zaczniesz kojarzyć fakty
z takimi bajerami to dasz rade :D

Dobre to jest! Magnetyzm, popęd WRÓĆ.. bez skojarzeń. ;p Dzięki za kolejną radę.

Mr.M

>Dla mnie fiza i chemia, ogólnie przedmioty ścisłe, bardziej humanista jestem :)
>A nasz nauczyciel od fizy... Eh, stawia tylko punkty (ujemne, oczywiście -.- ) z zachowania, gada z kumplem o >samochodach i ciągle robi sprawdziany, z których tylko ze 3 osoby mają pozytywne (wyżej 3 :P ) oceny, bo nikt >nic nie umie...
U nas facetka nie umie nawet mówić po Polsku! Jej wypowiedzi, uwaga cytują "tu mamy schody, a tu mamy schoda A, schoda B i schoda C"; next " mamy tutaj opór i wtedy oponikuj" next
do mojego kolegi o imieniu michał "michałiuiui (chyba dobrze napisałem) ty mi tu nie opowiadaj" i takich zdarzeń jest wiele, a po za tym ona ma dziwną wiedzę o tej fizyce, bo np. jeśli się ją pytamy o rzeczy ponadprogramowe to uzyskujemy odpowiedź "nie wiem, nie mam pojęcia" toż to cyrk, nie szkoła!

>Ok, mapy do GW ściągnięte, więc, moi mili, idę spać :) Branoc.
Miłych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 01:43, Quatre napisał:

To się ciesz, że nie masz mechaniki płynów albo termodynamiki czy innych fizycznych wymysłów
:) A z innych ciekawych to statystyka, ekonometria albo finanse behawioralne :D
Nie ma to jak przyjechać po Erasmusie i w 3 tygodnie musieć nadrobić 3 miesiące :] No nic,
lepiej za naukę się mi brać niż na forum po nocach głupoty wypisywać ^_^

Bywajcie!

A statystyke będe miał w drugim semestrze :D (o ile zalicze pierwszy xD), w ogóle to dziwne przedmioty, których nawet nazwy zapamiętać nie mogę będę miał :D

a co erasmusa też się wybieram zapewne... znaczy mam taki zamiar^^ w jakim kraju byłeś?

pozdro na egzaminach ;) i pamiętaj nie ma nic lepszego niż cytrynówka z akademika po męczącej nauce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 01:47, Onybic napisał:


a co erasmusa też się wybieram zapewne... znaczy mam taki zamiar^^ w jakim kraju byłeś?

pozdro na egzaminach ;) i pamiętaj nie ma nic lepszego niż cytrynówka z akademika po męczącej
nauce :D



No a jak pewnie że zaliczysz dlaczego miałbyś nie zaliczyć :D ? dasz rade rade ;] przyłożysz się i bedzie gites ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 01:56, Sir Braveheart napisał:

No a jak pewnie że zaliczysz dlaczego miałbyś nie zaliczyć :D ? dasz rade rade ;] przyłożysz
się i bedzie gites ;]

hehe to nie jest takie proste, za dużo rzeczy dokoła mnie kusi... to komp, to znajomi przyjdą z %%, to trzeba wyjść coś poderwać... życie studenta potrafi być ciężkie :D i gdzie tu czas na naukę ^^

teraz mam priorytet zaliczyć matmę... mam cały styczeń poprawki z ćwiczeń, może jakoś zaliczę:D trzymajcie kciuki, a jeśli się nie uda... to w trepy i kałachem postrzelam... granatami porzucam, taki FPS z genialną grafiką, tylko szkoda, że respawnu nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 02:01, Onybic napisał:


teraz mam priorytet zaliczyć matmę... mam cały styczeń poprawki z ćwiczeń, może jakoś zaliczę:D
trzymajcie kciuki, a jeśli się nie uda... to w trepy i kałachem postrzelam... granatami porzucam,
taki FPS z genialną grafiką, tylko szkoda, że respawnu nie ma ^^



Heh coś o tym wiem w sensie informacji. Kolega kiedyś opowiadał jak było u niego na studiach .. nie chodził na wykłady bo nie trzeba potem jakoś wszystko zaliczał ... wiadomo noonstop Szczecińskie puby knajpy itp :D %%%% potem spanie jakiś podryw :D:D chyba z tego co tu piszesz to jak bym słyszał jego ;]

Oczywiście Studia jakoś zdał ale mówił ze to był jego najbardziej wlewalny okres %%% jaki miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 02:06, Sir Braveheart napisał:

ciach ciach


studia to piękny okres, tylko jest jedna sprawa, coś bym chciał po nich osiągnąć :D a do tego trzeba się uczyć.. a jak się uczyć jak środowisko jest jakie jest i wpływa w widoczny sposób^^
mam zamiar przysiąść i sesje zaliczyć śpiewająco... a później znowu imprezy do następnej :D

edit: dobra lecę obejrze jakiś film, jutro rano trzeba wstać i na kuriera czekać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 02:15, Pustelnik 88 napisał:

Kurde ja 9 znów wracam na stancję ;/ Trzeba kuć na matmę. Na dodatek do oddania 7 rysunków
z grafiki inżynierskiej... Pogrom...



WoW następny student a tego to nie to nie wiedziałem ;] A można wiedzieć co Ty konkretnie studiujesz ?? ja piszesz o grafice inzynierskiej to śmiem przypuszczać że coś związanego z informatyką ... Czyż tak ?? (a może się mylę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 02:24, Sir Braveheart napisał:

WoW następny student a tego to nie to nie wiedziałem ;] A można wiedzieć co Ty konkretnie studiujesz
?? ja piszesz o grafice inzynierskiej to śmiem przypuszczać że coś związanego z informatyką
... Czyż tak ?? (a może się mylę) ;)


Automatyka i Robotyka. Politechnika Białostocka.

Wiem, jak narysować te różne przekroje i wymiarować, ale no - nie chce się przysiąść z linijką i ołówkiem nad kartką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 02:28, Pustelnik 88 napisał:

> WoW następny student a tego to nie to nie wiedziałem ;] A można wiedzieć co Ty konkretnie
studiujesz
> ?? ja piszesz o grafice inzynierskiej to śmiem przypuszczać że coś związanego z informatyką

> ... Czyż tak ?? (a może się mylę) ;)

Automatyka i Robotyka. Politechnika Białostocka.

Wiem, jak narysować te różne przekroje i wymiarować, ale no - nie chce się przysiąść z linijką
i ołówkiem nad kartką xD


Heh o tym przysłowiowym niechceniu to ja już nie wspominam :D Mi się tak nie chciało z Chemii i mam na razie 1 na okres ;/ muszę zaliczyć . nie chciało mi się za chemię po prostu brac. Nie lubię tego przedmotu ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 02:31, Sir Braveheart napisał:

Heh o tym przysłowiowym niechceniu to ja już nie wspominam :D Mi się tak nie chciało z Chemii
i mam na razie 1 na okres ;/ muszę zaliczyć . nie chciało mi się za chemię po prostu brac.
Nie lubię tego przedmotu ;/;/


Odpowiadam: Idę spać :P
Na dodatek mam zapowiedziane kolokwium na 10 stycznia ;/ Dziewiątego wracam do studiowania, a na drugi dzień już kolos xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki ;p
Z tego co widziałem, jedyną osobą, która jest obecna, jest Stwór ;p
Cóż, z tego względu, idę spać, bo co mam robić ;p Kończę zasysanie CS 1.6 ( płytka się zgubiła, muszę przez Steama oO ) przez noc, a później gram cały dzień, bo w sobotę mamy turniej lanowy w mieście ;p
Pozdrawiam z tego miejsca i życzę przyjemnej nocy ;]
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 00:21, Probos napisał:

Witam Nocne Marki ;p
Z tego co widziałem, jedyną osobą, która jest obecna, jest Stwór ;p
Cóż, z tego względu, idę spać, bo co mam robić ;p Kończę zasysanie CS 1.6 ( płytka się zgubiła,
muszę przez Steama oO ) przez noc, a później gram cały dzień, bo w sobotę mamy turniej lanowy
w mieście ;p
Pozdrawiam z tego miejsca i życzę przyjemnej nocy ;]
Dobranoc.


witaj,nie tylko ty nie spisz:)miałem juz zacząc cos pisac w NM ale się wachałem,bo zbytnio ludzi dzisiaj na necie nie ma
dobrze ze sciagasz CS to mozemy zagrac po sieci:)ja gram dopiero od 2tygodni w CS ale narazie nawet dobrze mi idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja nie śpię. Ale chyba niedługo trzeba będzie się położyć, bo jutro ciężki dzień ;) Na tygodniu bardzo cicho tutaj się robi :P Eh praca, szkoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Nocne marki powracają po 2 dniowej (nocnej) przerwie...
Nikt tu nic nie pisał ostatnio, to i ja nie rozpoczynałem tematu bo nic sensownego nie przychodziło mi do głowy.
Przedwczoraj, grałem sobie w nocy.
A wczoraj, to już lepiej nie mówić co sie u mnie działo.

Co do CS''a - w końcu muszę sobie kiedyś w tą grę zagrać, jakoś do tej pory nigdy nie miałem okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować