Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Takie życie;P Tylko ta szkoła i szkoła;)

Trza złożyć, trza;P

Odpadam ... o_O Musze iść poczytać "Gwiezdny Pył"
Także miłych rozmów życzę i nocy dobrej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:27, Vuko Drakkainen napisał:

radze poruszyc coś o WOSP które co prawda mam gdzies ale moze wy działacie jakoś w tym albo wybieracie
sie na jakies impry z tym związane?


WOŚP? Czemu nie? Wiem, że niektórzy uważają Owsiaka za wcielenie diabła wykorzystujące młodych do zbierania hajsu na jego używki. Tyle, że ci krytykanci zdają się zapominać o pewnym istotnym fakcie. Otóż, w Polsce nie ma chyba szpitala, w którym nie byłoby ani jednej rzeczy ufundowanej właśnie przez Orkiestrę. Kto z niezadowolonych może powiedzieć, że zrobił więcej dla ratowania życia noworodków, he? Nikt? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:27, Vuko Drakkainen napisał:

> > dzien dobry
>
> Dzień dobry???
>
> Ale ja też cię witam po północy.

taa.. zazwyczaj nie ma o czym tu gadać i kończy sie na dzieńdobry i lece dobranoc :P


dobranoc mowie tak o 4 ale zatko ktos o tej porze nie spi dlatego nie siedze na forum wole sobie pogac w age2

radze

Dnia 13.01.2008 o 00:27, Vuko Drakkainen napisał:

poruszyc coś o WOSP które co prawda mam gdzies ale moze wy działacie jakoś w tym albo wybieracie
sie na jakies impry z tym związane?


ja ide na wosp na koncerty zespołu zajebali mi zółwia a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:36, Onybic napisał:

a dziękuję dziękuję ^^
okrągła 20... życie właśnie się rozpoczęło ^^

O no to jest czego gratulować :P. Mi jeszcze troche do 20 brakuje ^^. Ale miałem urodziny 6 dni temu. Więc wszystkiego naj.

BTW co do WOŚPa : Ja kiedyś działałem, a dokładniej biegałem z puchą i zbierałem kasę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:35, Jakub Wędrowycz napisał:

> radze poruszyc coś o WOSP które co prawda mam gdzies ale moze wy działacie jakoś w tym
albo wybieracie
> sie na jakies impry z tym związane?

WOŚP? Czemu nie? Wiem, że niektórzy uważają Owsiaka za wcielenie diabła wykorzystujące młodych
do zbierania hajsu na jego używki. Tyle, że ci krytykanci zdają się zapominać o pewnym istotnym
fakcie. Otóż, w Polsce nie ma chyba szpitala, w którym nie byłoby ani jednej rzeczy ufundowanej
właśnie przez Orkiestrę. Kto z niezadowolonych może powiedzieć, że zrobił więcej dla ratowania
życia noworodków, he? Nikt? No właśnie...


widze ze czytasz CDA bo tam tez takie same argumenty dawli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:34, Aryam napisał:

Właśnie wolałbym mieć w późniejszym terminie, no ale co zrobić. Na razie tak bardzo nie żałuję,
później będę.


no to fakt, ja miałem tok temu jako pierwszy i żadna z tego frajda bo zaraz po przerwie świątecznej miec ferie ee tam.. za mało czasu aby miał jakąs wieksza potrzebe odpoczywiania od szkoły. Mam jeszcze lepiej bo tydzień przed feriami mam jeszcze obóz narciarski z czego wychodzą 3 tygodnie wolnego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:36, Onybic napisał:

a dziękuję dziękuję ^^
okrągła 20... życie właśnie się rozpoczęło ^^


Tia, 20 to już tak staro brzmi.

Dnia 13.01.2008 o 00:36, Onybic napisał:

radze poruszyc coś o WOSP które co prawda mam gdzies ale moze wy działacie jakoś w tym albo wybieracie
sie na jakies impry z tym związane?


WOŚP szczytna akcja, sam nie uczestniczę, znaczy nie zbieram do puchy. Evul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam ferię 11 lutego i według mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Nienawidzę takiej sytuacji jak ja mi się kończą, a komuś ze znajomych zaczynają i perfidnie się z tego cieszy :P. Teraz ja się będę tak cieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:16, wdowiakm napisał:

Co to jest 6.10 ja codziennie wstaje o 5:30 i nie narzekam na to choć przyznam, że pospałbym
chętnie troszkę dłużej na przykład do godziny 7.00 ale niestety nie jest mi to dane ;/ Weekendów
praktycznie nie mam codziennie jestem zajęty pracą, która mnie powoli dobija ;/ Mam nadzieję,
że w czerwcu będę mógł wrócić do normalności ale to się zobaczy z czasem ;) Nawet czasu na
filmy nie mam :(


Powiem szczerze ,że mam podobnie.Może nie mam tak źle jak ty ,ale u mnie to jest o 5 pobudka ,do 7 nauka ,potem do szkoły gdzieś do 15 ,potem do pracy (pomagać starszemu) do 18-20 i dopiero dom...i tu też jeszcze pieprzona szkoła się ujawnia w postaci nauki :/.No i wychodzi na to ,ze wolny czas mam dopiero gdzieś o 21.30-22.00...a tak się fajnie składa ,że ja zazwyczaj idę spać o godzinie 22.30-23.00 (weekend oczywiście nie jest od tego...).

Dnia 13.01.2008 o 00:16, wdowiakm napisał:

Wolę sobie pobiegać albo rower ale najczęściej wybieram długie spacery najlepiej z kimś ale dość często chodzę samotnie....


Heh...siłownie to trzeba zostawić "pudzianom" ,którzy chcą coś najczęściej udowodnić ;).Takie jest moje zdanie...co do stosunku do WF''u...to jest chyba jedyny przedmiot ,który lubię w szkole :P.Najbardziej mnie cieszy fakt ,że nie jest już jak w gim ,że facet dawał piłkę i grajcie...teraz robimy wiele pożytecznych rzeczy ,z których się bardzo cieszę (podstawy siatkówki,gimnastyka).


Ten temat za szybko idzie :P.Ehh...ja dopiero mam ferie za tydzień.Szkoda ,że nie teraz już :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:39, Vuko Drakkainen napisał:

no to fakt, ja miałem tok temu jako pierwszy i żadna z tego frajda bo zaraz po przerwie świątecznej
miec ferie ee tam.. za mało czasu aby miał jakąs wieksza potrzebe odpoczywiania od szkoły.
Mam jeszcze lepiej bo tydzień przed feriami mam jeszcze obóz narciarski z czego wychodzą 3
tygodnie wolnego :]


Ooo obóz narciarski, a gdzie jedziesz?
Chętnie bym się zamienił terminem z Tobą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:42, Moras1990 napisał:

Ja również mam ferię 11 lutego i według mnie jest to najlepsze rozwiązanie. Nienawidzę takiej
sytuacji jak ja mi się kończą, a komuś ze znajomych zaczynają i perfidnie się z tego cieszy
:P. Teraz ja się będę tak cieszył :D

Heh, ale zauważ to żemasz mniejszą szansę że spadnie trochę śniegu :/. A on ma frajdę i np. jeździ na narty :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:38, szypek2 napisał:

widze ze czytasz CDA bo tam tez takie same argumenty dawli


Co?! W którym numerze?! Zaraz dziadów pozwę za publikowanie moich osobistych przemyśleń bez zgody autora :p

A tak serio, to nie bardzo widzę inne wyjście. Bo krytykować potrafi absolutnie każdy. Ale do ruszenia tyłka i zrobienia czegoś dobrego tylu chętnych już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo WOŚP to ja to popieram.. baa nawet jestem bardzo happy z tego powodu, nie dość, że pomaga się dzieciaczkom to jeszcze można się w nagrodę dobrze za to bawić... tak mówię o woodstocku na którym byłem i nigdy tego nie zapomnę ^^

czuję się troszku staro tak szczerze mówiąc.. już nie mam tych nastu lat teraz to tylko obowiązki.. no i wielkimi krokami zbliżająca się sesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt... ta codzienna monotonność jest dobitna ...
kurczę jak sobie tak czasami pomyślę co robię w ciągu dnia ... :

wstaję z samego rana >> Szkoła od 7.30 do 15.00 >> godzinny "relax" w domu ( TV itp. ) >> Odrobienie lekcji / nauka ;|| >> Czasami wypad na miasto >> PC >> Shower xD >> I spanie ...
I tak codziennie ;//

btw. denerwuje mnie jak na zimowiskach itp. każą wstawać o godz. 7 rano ;| - ludzie bez przesady przecież to są ferie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2008 o 00:44, Aryam napisał:


Ooo obóz narciarski, a gdzie jedziesz?
Chętnie bym się zamienił terminem z Tobą ;P


Do Czech dokładnie do jakiegoś kovace.. kovca.. kovuco.. kurde walić to w każdym badź razie jakaś wioska w górach, wysoko w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:46, Yanek12 napisał:

Heh, ale zauważ to żemasz mniejszą szansę że spadnie trochę śniegu :/. A on ma frajdę i np.
jeździ na narty :/.


Właśnie ja wolę jak jest cieplej, a śnieg już mi sie powoli "nudzi". Na nartach jeszcze nigdy nie jeździłem i w ty roku też się na to nie zapowiada. Ale za to marzy mi się Snowboard, ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:46, Yanek12 napisał:

Heh, ale zauważ to żemasz mniejszą szansę że spadnie trochę śniegu :/. A on ma frajdę i np.
jeździ na narty :/.


Ile to ja już razy tak miałem ,że na Podlasiu był zawsze to ostatni termin...co wynikało ,że nie mogłem się na szaleć śniegiem :P.Było kilka takich zim co było śniegu po pasy...ale mam z tych dni złe wspomnienia (głównie chodzi mi o głupie zabawy mojego brata...raz się bawił w jakiś kaskaderów ze mną ja byłem mały...gdy ten wyskoczył z sanek pozostawił mnie na pastwę losy i rypnąłem z impetem w stodołę...potem przez tydzień szczęka mnie bolała ;( ).
Teraz na Podlasiu coś dość wcześnie ferie...to zobaczymy co będzie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2008 o 00:47, lisek93 napisał:

btw. denerwuje mnie jak na zimowiskach itp. każą wstawać o godz. 7 rano ;| - ludzie bez przesady
przecież to są ferie xDD


Heh, mnie też to zawsze denerwowało i nigdy w życiu nie byłem na zimowiskach szkolnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 00:47, lisek93 napisał:

Fakt... ta codzienna monotonność jest dobitna ...
kurczę jak sobie tak czasami pomyślę co robię w ciągu dnia ... :

wstaję z samego rana >> Szkoła od 7.30 do 15.00 >> godzinny "relax" w domu ( TV
itp. ) >> Odrobienie lekcji / nauka ;|| >> Czasami wypad na miasto >> PC
>> Shower xD >> I spanie ...
I tak codziennie ;//

btw. denerwuje mnie jak na zimowiskach itp. każą wstawać o godz. 7 rano ;| - ludzie bez przesady
przecież to są ferie xDD

Tosz ty kobieta.. pierwyj raz na tym tamcie widzie kobiete o kurcze, to mój pierwszy raz musze sie uspokoić bo emocje dobiły bieguna....

no masz racje jednak wiesz lepiej wstawać wczęsniej niz leżec w łóżku tak jak ja np. w święta do 13, 14 popołudniu lepiej wstać wczęsnie dobzre soe zorganizować i ustawić sie jak najlepiej aby miną nam dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować