Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 02:53, Quatre napisał:

Cóż to - dzisiaj marki milczą? Pewnie wszyscy już śpią, w końcu nie każdy ma tak zwalony
wrzesień ja ja (czyt. sporo zaległych egzaminów, nie mylić z oblanymi, po prosu nie pojawiałem
się na nich wcześniej :D )
Jeśliby jednak ktoś wykazał chęć poprowadzenia krótkiego dyskursu, to jestem do dyspozycji
jeszcze przez jakiś czas.
Pozdrawiam!



Nawijaj , hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 02:58, BAMPERS napisał:

Nawijaj , hehehe :)

Ale o czym? Bo wątpię, żebyś chciał czytać o analizie finansowej, czyli o tym, czego się akurat uczę :/

No to może taki temacik zapodam: większą część materiałów do nauki mam w formie elektronicznej, a że szkoda drukować tyle stron, to studiuję to przed monitorem komputera. Do niedawna jakoś wcale mi się nie chciało tego w ogóle czytać, aż do momentu, kiedy w moim posiadaniu - oprócz kompa stacjonarnego - znalazł się laptopik. Z tym ustrojstwem nabrałem jakiejś chęci do nauki, bo też i nauka jakoś lepiej mi idzie przy nim :) To pewnie dlatego, że nie siedzę już na średnio wygodnym krześle przy biurku, ale w przytulnym foteliku z komputerem na kolanach ^_^

Poniżej załączam link do opisu mojego nowego sprzęciku
http://www.komputronik.pl/Notebooki/Lenovo_IBM_/Lenovo_IdeaPad/Lenovo_Ide aPad_Y530_59_015172_/pelny,id,59448,s,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 02:33, greg_f napisał:

Co? Ponownie zamknęli GSa Kaanxa?

Już dawno temu. KannXa można teraz spotkać co jakiś czas w temacie o relacjach damsko-męskich. Gdzie indziej go nie widziałem.

Dnia 09.09.2008 o 02:33, greg_f napisał:

Nie mają się czego czepiać.

Ano najwyraźniej bo i prowokatorów coraz mniej a jak byli to się nawet za nich nie zabrali. Rozkaz odgórny albo coś w ten deseń?

Dnia 09.09.2008 o 02:33, greg_f napisał:

Czemu nie usunięto wpisu KaanXa, tylko od razu zamknięto całą stronę?

Nie mam zielonego pojęcia. Ostrzegano go no więc wyrzucił wulgaryzmy z wpisu z nutką sarkastycznego humoru (-; Ale co się stało później tego nie wiem. Po prostu przy ponownym wejściu na jego GS''a wyskoczył błąd. Może Graszcz będzie wiedział więcej na ten temat.

Quatre

Dnia 09.09.2008 o 02:33, greg_f napisał:

... studiuję to przed monitorem komputera.

Też tyle tego mam, że głowa mała. Dysk mam zapchany po brzegi ale nie, nie usunę bo może kiedyś się przyda. Już dawno zacząłbym ich lekturę gdyby nie to, że po prostu nie mogę czytać dłuższych tekstów na monitorze. Nie wiem jak jest z laptopem (na pewno wygodniej :)) ale przy zwykłym PieCu oczy męczą mi się szybciej niż zdaje sobie z tego sprawę i po chwili staję się zmęczony. Wolę tradycyjne książki z których i tak nie uczę się wiele ale chociaż mam jakąkolwiek wygodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo ... bry wszystkim. :) Rozrobiony dawnośmy się nie widzieli co nie ;D ?

Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

Już dawno temu. KannXa można teraz spotkać co jakiś czas w temacie o relacjach damsko-męskich.
Gdzie indziej go nie widziałem.

Czasem go widuję jak komentuje gramowe newsy a ostatnio sporo jak na niego napisał w temacie o Stalkerze CS. ;) Się przegląda forum się wie ... ;P.

Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

> Nie mają się czego czepiać.
Ano najwyraźniej bo i prowokatorów coraz mniej a jak byli to się nawet za nich nie zabrali.
Rozkaz odgórny albo coś w ten deseń?

Dunno ... dziwi mnie to że ewidentnych prowokatorów i/lub spamerów się nie "tyka" a tych co lekko naginają regulamin banuje -.-. Nie będę tu pisał o kogo chodzi ... zainteresowani wiedzą zapewne ...

EDIT: czasem mimo formularzy itp dana osoba dalej sobie siedzi na forum i pisze jak gdyby nigdy nic ...

Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

> Czemu nie usunięto wpisu KaanXa, tylko od razu zamknięto całą stronę?
Nie mam zielonego pojęcia. Ostrzegano go no więc wyrzucił wulgaryzmy z wpisu z nutką
sarkastycznego humoru (-; Ale co się stało później tego nie wiem. Po prostu przy ponownym
wejściu na jego GS''a wyskoczył błąd. Może Graszcz będzie wiedział więcej na ten temat.

A tak fajnie było :P. Kann jak i był wiadomo ... może i chamski, może i wulgarny ale za to miał stajla i ciekawie pisał ...

http://pl.youtube.com/watch?v=OCAjmuA1HDk

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 00:54, KŁEJK napisał:

Primo ... bry wszystkim. :) Rozrobiony dawnośmy się nie widzieli co nie ;D ?

True true (-; Ale długo się nie nacieszysz mą obecnością bo zaraz znikam. Po dzisiejszych biegach po polach jestem tak padnięty przez cały dzień, że cudem jest iż nie zasnąłem wcześniej.

Dnia 12.09.2008 o 00:54, KŁEJK napisał:

Czasem go widuję jak komentuje gramowe newsy a ostatnio sporo jak na niego napisał w
temacie o Stalkerze CS. ;) Się przegląda forum się wie ... ;P.

Się nie ma czasu na przeglądanie (-; Zresztą nie wiem jakie KannX miał zainteresowania żeby móc odnajdywać go w poszczególnych tematach.

Dnia 12.09.2008 o 00:54, KŁEJK napisał:

Dunno ... dziwi mnie to że ewidentnych prowokatorów i/lub spamerów się nie "tyka" a tych
co lekko naginają regulamin banuje -.-. Nie będę tu pisał o kogo chodzi ... zainteresowani
wiedzą zapewne ...

Oj wiemy, wiemy... Nie będę wyrażał mojej dalszej opinii na ten temat bo i ja się z wami pożegnam.

Dnia 12.09.2008 o 00:54, KŁEJK napisał:

> > Czemu nie usunięto wpisu KaanXa, tylko od razu zamknięto całą stronę?
> Nie mam zielonego pojęcia. Ostrzegano go no więc wyrzucił wulgaryzmy z wpisu z nutką

Dnia 12.09.2008 o 00:54, KŁEJK napisał:

A tak fajnie było :P. Kann jak i był wiadomo ... może i chamski, może i wulgarny ale
za to miał stajla i ciekawie pisał ...

On pisał tylko prawdę i za prawdę został mu GS odebrany w sposób brutalny i z przesadą.

Dnia 12.09.2008 o 00:54, KŁEJK napisał:

Hiciory ciągle na topie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

Też tyle tego mam, że głowa mała. Dysk mam zapchany po brzegi ale nie, nie usunę bo może
kiedyś się przyda. Już dawno zacząłbym ich lekturę gdyby nie to, że po prostu nie mogę
czytać dłuższych tekstów na monitorze. Nie wiem jak jest z laptopem (na pewno wygodniej
:)) ale przy zwykłym PieCu oczy męczą mi się szybciej niż zdaje sobie z tego sprawę i
po chwili staję się zmęczony. Wolę tradycyjne książki z których i tak nie uczę się wiele
ale chociaż mam jakąkolwiek wygodę ;-)

W ilości wrześniowych zmagań to mnie nie pobijesz, zapewniam :D Właśnie kończę wkuwać ubezpieczenia na jutro, będzie ciężko, ale jestem dobrej wiary.
Powiem Ci, że na laptopie znacznie lepiej jest się uczyć niż na stacjonarnym komputerze. W moim przypadku jest przede wszystkim znacznie ciszej, w stacjonarnym jakieś potworne wentylatory są zamontowane, taki mały Czarnobyl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

Już dawno temu. KannXa można teraz spotkać co jakiś czas w temacie o relacjach damsko-męskich. Gdzie indziej go nie widziałem.


Od czasu do czasu skomentuje czyjąś facjatę w temacie o zdjęciach :) O dziwo, przeważnie pisze same pozytywy :P

Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

Ano najwyraźniej bo i prowokatorów coraz mniej a jak byli to się nawet za nich nie zabrali. Rozkaz odgórny albo coś w ten deseń? /../


Osobiście uważam, że skoro jest ostrzeżenie, że strona zawiera materiały niebezpieczne dla młodszych użytkowników, to nie wiem czego się czepiają. Po co robią to durne ostrzeżenie, skoro nie można napisać co się uważa o otaczającym świecie. Co jest złego w odrobinie sarkazmu udekorowanego wulgaryzmami? Ja bynajmniej nie widzę w tym nic złego, tym bardziej, że nikt z użytkowników nie został urażony, a sam KaanX stronił od oceniania konkretnych użytkowników, pisał co "przytrafiło" mu się w życiu osobistym. Czy nie po to jest blog?

Dnia 12.09.2008 o 00:46, Rozrobiony napisał:

/.../ Może Graszcz będzie wiedział więcej na ten temat.


Wydaje mi się, że będzie wiedział tyle co my.

A tak, abstrahując od tematu, to chciałem Ci pogratulować sukcesów w konkursie na avka :) Sam na ciebie głosowałem w ostatnich edycjach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście uważam, że skoro jest ostrzeżenie, że strona zawiera materiały niebezpieczne
> dla młodszych użytkowników, to nie wiem czego się czepiają. Po co robią to durne ostrzeżenie,
> skoro nie można napisać co się uważa o otaczającym świecie.

Otóż to. Imho to ostrzeżenie jest tylko na pokaz. Zresztą takie ostrzeżenia powinny być na GS''ach prowokatorów gdyż osobom starszym trudniej namącić w głowach. A jak wlezą na takiego gramsajta jakieś 13-latki to zaraz zaczynają pisać w podobnym stylu co prowokator obniżając poziom swojej inteligencji do bardzo niskiego poziomu i zazwyczaj wynosząc same negatywy z takiego doświadczenia.

> Co jest złego w odrobinie
> sarkazmu udekorowanego wulgaryzmami?

Sarkazm jest bardzo dobrym sposobem na ściągnięcie i zainteresowanie widowni - według mnie był on w dużej mierze przyczyną oglądalności GS''a KannX i w ozdabiał jego teksty. Co do samych wulgaryzmów to są one dobre kiedy ktoś umie ich używać. Na wspomnianym gramsajcie były używane w sposób odpowiedni - określały emocje i właśnie dzięki temu wulgaryzm ma prawdziwą siłę i spełnia swoją funkcję. Ludzie którzy używają ich jako przecinek pomiędzy każdym wyrazem popełniają najzwyklejszy błąd - ignorancja językowa.

>... nikt z użytkowników nie został urażony, a sam KaanX stronił od oceniania konkretnych
> użytkowników, pisał co "przytrafiło" mu się w życiu osobistym. Czy nie po to jest blog?

Właśnie to mnie boli, że tak naprawdę na Jego gramsajcie nie znajdowało się nic za co mógłby zostać zbanowany. To, że odwinął jakiejś pannie wcale nie oznacza, że nie umie się zachować. Z tego co pamiętam to jego słowa brzmiały mniej więcej tak: "Skoro kobiety tak walczą o równouprawnienie - dajmy im je" - w każdym razie sens został zachowany. To jego wola i jego blog na którym może pisać co mu się podoba bo jest niczyj inny jak cholera jego. I oprócz tego oczywiście dochodzą te nieszczęsne wulgaryzmy. I nie biega tu o to, że bronię akurat KannXa - jest on po prostu świetnym przykładem niedoskonałości systemu gram.pl a raczej działań moderatorów. Staram się uprzedzić sytuację zbanowania mojego gramsajta czy kogokolwiek z moich znajomych za wyrażanie opinii - może i nie trafnej, nie poprawnej politycznie czy też moralnie, doprawionej wulgaryzmami, sarkazmem i cynizmem ale własnej!

> A tak, abstrahując od tematu, to chciałem Ci pogratulować sukcesów w konkursie na avka
> :) Sam na ciebie głosowałem w ostatnich edycjach :]

Dzięki (-; W poprzednich słabo mi szło i dopiero ciasteczkowym potworem wzbudziłem zainteresowanie - wolę konkurs na gramsajty. Zresztą twój avek też niczego sobie - z tego co pamiętam też oddałem na niego głosy :) Ale do następnych edycji, przydałoby abyś pokazał się z czymś nowy, świeższym bo z tego co się orientuje długo nie zmieniałeś avatara.

EDIT: Za długo pisałem i nie zadziałało "Cytuj" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 01:47, Rozrobiony napisał:

/.../ nie biega tu o to, że bronię akurat KannXa - jest on po prostu świetnym przykładem niedoskonałości systemu gram.pl a raczej działań moderatorów. Staram się uprzedzić sytuację zbanowania mojego gramsajta czy kogokolwiek z moich znajomych za wyrażanie opinii - może i nie trafnej, nie poprawnej politycznie czy też moralnie, doprawionej wulgaryzmami, sarkazmem i cynizmem ale własnej!


W tych kwestiach zgadzamy się w 100%. Kiedyś próbowałem z tym walczyć, ale wiem, że nie warto.

Dnia 14.09.2008 o 01:47, Rozrobiony napisał:

EDIT: Za długo pisałem i nie zadziałało "Cytuj" :(


Ale w tych już nie :P. To po prostu błąd skryptu tego wortalu. Zdarza się, tak jak błąd w wyszukiwarce.

Dnia 14.09.2008 o 01:47, Rozrobiony napisał:

/.../ do następnych edycji, przydałoby abyś pokazał się z czymś nowy, świeższym bo z tego co się orientuje długo nie zmieniałeś avatara.


Sporo się namęczyłem przy tym avku. Kocham go i postaram się go wypromować. W następnej edycji również (niestety) weźmie udział :P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale w tych już nie :P. To po prostu błąd skryptu tego wortalu. Zdarza się, tak jak błąd
> w wyszukiwarce.

Ta spotykam się z tym nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Następnym razem należy stukać w klawiaturę trochę szybciej.

> Sporo się namęczyłem przy tym avku. Kocham go i postaram się go wypromować. W następnej
> edycji również (niestety) weźmie udział :P

Twoja wola. Mam nadzieje, że uda Ci się wybić na pierwsze miejsce. Powodzenia w następnej edycji konkursu (-;

> Pozdrawiam :)

I ja również (-;

EDIT: ***** znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu otwieram Nocne Marki :)

Witam wszystkich w tę zimną noc...
Dzisiejszej nocy testuję szybkość mojego nowego łącza internetowego i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony działaniem tej Neostrady 1024. Działa bardzo dobrze aż się zdziwiłem, że tak szybko otwiera strony internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Najwidoczniej wątek stracił na popularności, bo od kilku dni nikt tutaj prawie nie zagląda :/
Odnośnie twojego internetu, to nie zastanawiałeś się nad innym operatorem? Przed wyjazdem za granicę zrezygnowałem z Neo i założyłem internet stacjonarny Blueconnect z Ery i byłem równie zadowolony co ty teraz. Oczywiście nie mówię tylko o szybkości, ale chyba bardziej o cenie :) Za 40 zł - 1MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gadanie...
Wątek nie stracił na popularności, tylko wakacje się ostatnio skończyły i dzieciaki idą spać bo dobranocce.
Ja natomiast pastwię się nad moją nową zabawką - Xbox 360...
A konkretnie przechodzę tryb Story w Soul Calibur IV na Hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 01:59, balduran2 napisał:

A gadanie...
Wątek nie stracił na popularności, tylko wakacje się ostatnio skończyły i dzieciaki idą
spać bo dobranocce.


Wakacje się nie skończyły! Moje trwają nadal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 02:01, CharName napisał:

Wakacje się nie skończyły! Moje trwają nadal!

Chodziło mi o dzieci (młodzież szkolną) z podstawki, gimnazjum, tudzież szkoły średniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 02:02, balduran2 napisał:

> Wakacje się nie skończyły! Moje trwają nadal!
Chodziło mi o dzieci (młodzież szkolną) z podstawki, gimnazjum, tudzież szkoły średniej...


Kurczę, a ja się młoda poczuć chciałam...

A tak poza tym: czy ja jestem jedyną kobietą piszącą na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 00:05, wdowiakm napisał:

Dzisiejszej nocy testuję szybkość mojego nowego łącza internetowego i muszę powiedzieć,
że jestem mile zaskoczony działaniem tej Neostrady 1024. Działa bardzo dobrze aż się
zdziwiłem, że tak szybko otwiera strony internetowe :)


Też testuję, ale radiówkę...i jest fajnie, bo w nocy nie ma ograniczeń abonamentowych...:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 02:21, CharName napisał:

Kurczę, a ja się młoda poczuć chciałam...

Bez komentarza...

Dnia 16.09.2008 o 02:21, CharName napisał:

A tak poza tym: czy ja jestem jedyną kobietą piszącą na tym forum?

Aż tak źle nie jest...
Tak od razu do głowy przychodzi mi 7 kobiet (tudzież dziewczyn) zarejestrowanych i aktywnych na tym forum - przykład pierwszy, lepszy z brzegu - moja siostra.
Jakbym pomyślał dłużej to pewnie by mi się pewnie jeszcze kilka(naście) przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 02:21, CharName napisał:

> > Wakacje się nie skończyły! Moje trwają nadal!
> Chodziło mi o dzieci (młodzież szkolną) z podstawki, gimnazjum, tudzież szkoły średniej...


Kurczę, a ja się młoda poczuć chciałam...

A tak poza tym: czy ja jestem jedyną kobietą piszącą na tym forum?


Ja też piszę na tym forum, tyle, że rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejną zimną noc kiedy to wolałbym mieszkać na jakiejś małej wysepce w chatce z bambusa i palmami otaczającymi moje schronienie. Codziennie z rana żywiłbym się bananami i żył tocząc spokojne życie leniucha. (-;
Też byłem zadowolony z mojej Neostrady 1024 do czasu... Wszystko działa jak należy. Szybkość jest zadowalająca ale jak zacznie się rozłączanie netu to wtedy możesz uznać, że tp to jeden wielki potworek. Właśnie wczoraj miałem taką sytuację, że musiałem dzwonić w powyższej sprawie - olali mnie. Powiedzieli, że nie mogą się połączyć z obsługą techniczną i zajmą się tym później. Dopiero dzisiaj po południu wszystko wróciło do normy. Ale takie rzeczy zdarzają się co najmniej raz w miesiącu.
Wątek żyje jak najbardziej ... ale w żółwim tempie ostatnimi czasy. Prawdą jest to co stwierdził balduran ale w większej mierze chodzi chyba o to, że większość studentów którzy byli stałymi bywalcami tego topicu, ma teraz inne zajęcia. Nie ma się kto wątkiem opiekować. Oby nie musiało dojść do robienia akcji "Przygarnij Nocnych marków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować