Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Bry wieczór!

Nephrence(kowi?:D) gratulujemy ramu... masz windowsa 7 jak sądzę?
Rozumiem, że ten przytyk o zakupach to m.in. do mnie :P Ja i tak mam swoje zdanie na ten temat... raz: raczej mam nosa do zakupów, dwa może nawet trochę szczęścia. Ciekawe jaki ten telewizor sobie wybrał, że podrożał, bo z reguły tv tanieją. W ogóle sprzęt ma to do siebie, że tanieje; jedyne co może sprawić, że cena drożeje to najczęściej w takich przypadkach zmiany kursów walut i to jedynie w niektórych krajach. Z ramem to trochę inna sprawa akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 01:06, Cairine napisał:

Nephrence(kowi?:D) gratulujemy ramu... masz windowsa 7 jak sądzę?


Mam, a jakże. Aczkolwiek wersję 32 bitową, ta "bardziej nowoczesna" za dużo problemów sprawiała/potencjalnie mogła sprawiać. A pamiątki wymieniam, bo chciałem mieć ładnie 4gb, a nie paskudne 3(chociaż fizycznie kości mam cztery, ale włożone wszystkie razem uniemożliwiają start kompa:P).

Dnia 11.08.2010 o 01:06, Cairine napisał:

Rozumiem, że ten przytyk o zakupach to m.in. do mnie :P Ja i tak mam swoje zdanie na
ten temat... raz: raczej mam nosa do zakupów, dwa może nawet trochę szczęścia. Ciekawe
jaki ten telewizor sobie wybrał, że podrożał, bo z reguły tv tanieją. W ogóle sprzęt
ma to do siebie, że tanieje; jedyne co może sprawić, że cena drożeje to najczęściej w
takich przypadkach zmiany kursów walut i to jedynie w niektórych krajach. Z ramem to
trochę inna sprawa akurat.


Znacznie inna - te co mam teraz kosztowały stówę taniej rok temu.:P To jest tylko u nas możliwe.D Przytyk jest w 100% skierowany do znajomego od TV(czyli w przestrzeń:P). Zdaje się, że to jakiś 32'' LG, 2 miesiące temu za nieco ponad 1k dostępny, teraz za 1.4k. najlepsze jest to, że już wtedy najbardziej mu się podobał, ale sprawdzał inne opcje.:P Zresztą on i tak dziwny jest - kupił X360, pograł 2-3 miesiące i doszedł do wniosku, że nie ma czasu na granie(tu akurat racja, od 7 do 17 pracuje) i zaraz go sprzedał.:D

Muzycznie zmieniamy klimat na Joy Division. Tak się zastanawiałem, jaką by tu ocenę dla "Unknown Pleasures" wystawić i już po kilku przypomnieniach płyty mam ochotę na 5/5.:>

Edit - polityczny-anagram-rozśmieszający:
http://rysunki.bardzofajny.net/wp-content/uploads/2010/08/anagram.gif
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Mam, a jakże. Aczkolwiek wersję 32 bitową, ta "bardziej nowoczesna" za dużo problemów
sprawiała/potencjalnie mogła sprawiać. A pamiątki wymieniam, bo chciałem mieć ładnie
4gb, a nie paskudne 3(chociaż fizycznie kości mam cztery, ale włożone wszystkie razem
uniemożliwiają start kompa:P).

I jak, zadowolony z siódemki? Ja jeszcze działam na viście, ale może niedługo.

Dnia 11.08.2010 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Znacznie inna - te co mam teraz kosztowały stówę taniej rok temu.:P To jest tylko u nas
możliwe.D Przytyk jest w 100% skierowany do znajomego od TV(czyli w przestrzeń:P). Zdaje
się, że to jakiś 32'' LG, 2 miesiące temu za nieco ponad 1k dostępny, teraz za 1.4k.
najlepsze jest to, że już wtedy najbardziej mu się podobał, ale sprawdzał inne opcje.:P
Zresztą on i tak dziwny jest - kupił X360, pograł 2-3 miesiące i doszedł do wniosku,
że nie ma czasu na granie(tu akurat racja, od 7 do 17 pracuje) i zaraz go sprzedał.:D

No kilka dni (nocy? ;)) temu mieliśmy tutaj temat o takich zakupach xD
Nie wiem jak jest z LG, aktualnie bardziej śledzę Samsunga, bo chyba na to się zdecyduję, więc nie wiem. Ale Samsung mi ładnie potaniał, po czym wyszedł nowy, lepszy model i pewnie się na niego zdecyduję. Chyba, że jednak dojdę do wniosku, że mi tak bardzo internet w tv potrzebny, ale raczej nie ma sensu, skoro mam kompa...

Dnia 11.08.2010 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Muzycznie zmieniamy klimat na Joy Division. Tak się zastanawiałem, jaką by tu ocenę dla
"Unknown Pleasures" wystawić i już po kilku przypomnieniach płyty mam ochotę na 5/5.:>

Hehe ja to mam tak z dużą częścią płyt, których w danym momencie słucham. A potem weryfikuję te oceny przy innej muzyce :D

Dnia 11.08.2010 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Edit - polityczny-anagram-rozśmieszający:
http://rysunki.bardzofajny.net/wp-content/uploads/2010/08/anagram.gif
:>

A literka L. to... konkretna osoba :D przynajmniej tak strzelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Mam, a jakże. Aczkolwiek wersję 32 bitową, ta "bardziej nowoczesna" za dużo problemów
sprawiała/potencjalnie mogła sprawiać. A pamiątki wymieniam, bo chciałem mieć ładnie
4gb, a nie paskudne 3(chociaż fizycznie kości mam cztery, ale włożone wszystkie razem
uniemożliwiają start kompa:P).

Win7 32bit nie ma problemu z odczytaniem 4gb? nie znam systemu, ale 32bit to 3,25gb i koniec.

Dnia 11.08.2010 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Muzycznie zmieniamy klimat na Joy Division. Tak się zastanawiałem, jaką by tu ocenę dla
"Unknown Pleasures" wystawić i już po kilku przypomnieniach płyty mam ochotę na 5/5.:>

tylko jedną płytę Joy Division tak oceniasz? a Warsaw znasz, jaką ocene proponujesz? ..i jak w tym wszystkim funkcjonuje New Order?

..a od siebie dodam, dueil angoisseux.. piękno, ale kogo to obchodzi =[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać!
I pożegnać się...po raz kolejny z ambitnymi
planami zaśnięcia przed pierwszą.
Dzisiejszą bezsenność sponsoruje zespół, którego ostatni
fani zostali zamknięci przez policję carską gdzieś w okolicach 1890 roku.
Noddy Holder i jego brokatowa brygada - Slade! : ]

Poza tym część dnia spędziłem na wybijaniu kumplowi z głowy
pomysłu o zrobieniu sobie tatuażu.
No, chyba, że przedstawiał by on krzyż.
Wtedy stały wianuszek kobiet dookoła 24/7 gwarantowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 01:40, deusER4 napisał:

Win7 32bit nie ma problemu z odczytaniem 4gb? nie znam systemu, ale 32bit to 3,25gb i
koniec.

Nie. Masz na myśli XPka, ale i to nie jest do końca tak...

@Ulvraith
Slade! :D Spoko są. W zeszłym roku nawet miałam ochotę się wybrać na ich koncert, ale nie wyszło.
A tego z krzyżem chyba nie rozumiem, dlaczego niby? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 02:07, Ichibanboshi-kun napisał:

Czasem się zastanawiam czy tylko ja tu słucham, np poezji spiewanej więcej niz muzyki
ostrej ;) Nigdy nie widziałem jeszcze rozmowy na temat Cohena, SDM czy Leningradu chociażby
:)


Witam. Jeśli lubisz takie spokojne klimaty to polecam zespół Duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2010 o 01:57, Cairine napisał:


@Ulvraith
Slade! :D Spoko są. W zeszłym roku nawet miałam ochotę się wybrać na ich koncert, ale
nie wyszło.


A jeszcze bardziej spoko są fatałaszki Dave''a Hilla. ;D
Czytałem relację z koncertu nibyreaktywowanego Slade, i
ponoć nawet bez Noddy''ego za mikrofonem bez problemu
mieli publikę w garści. Sam sentyment tego nie potrafi,
widać, że wciąż potrafią robić dobrze to, co robili dobrze i 30 lat temu.

Dnia 11.08.2010 o 01:57, Cairine napisał:

A tego z krzyżem chyba nie rozumiem, dlaczego niby? :/


Fakt, że owe panie miały by słabość do beretów, ale nie powinien być wybredny... ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 02:10, Sir_Hatton napisał:

Witam. Jeśli lubisz takie spokojne klimaty to polecam zespół Duchy

Ściągnąłem z ich strony utwory. Kurcze, muzyka jest świetna, ale wokal mnie trochę drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 02:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Ściągnąłem z ich strony utwory. Kurcze, muzyka jest świetna, ale wokal mnie trochę drażni.

ogarnij to..
http://www.youtube.com/watch?v=W-XIliwLKss
tylko proszę posłuchaj całość =]

@Cairine

Dnia 11.08.2010 o 02:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie. Masz na myśli XPka, ale i to nie jest do końca tak...

Vista ma ten sam ból.. 32bit w pewien sposób ogranicza, w przypadku pamięci to widziane przez system 3,25gb i jestem niemal pewien że Win7 32bit ma to samo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 03:25, Ichibanboshi-kun napisał:

No to było coś!

;3

Dnia 11.08.2010 o 03:25, Ichibanboshi-kun napisał:

> przez system 3,25gb i jestem niemal pewien że Win7 32bit ma to samo ;]
64 już nie hihi ;)

mi już 4gb nie starcza, choć grać się jeszcze da to nadchodzące premiery mogą problamić.. zmienić jeszcze proce i git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

I jak, zadowolony z siódemki? Ja jeszcze działam na viście, ale może niedługo.


Pewnie, że tak. Bardzo szybka instalacja(sieć sama się skonfigurowała w kilka sekund), takie samo działanie samego systemu. Wszystkie programy/gry które działały na XP tu też działają. Użytkuję go już rok czasu i żadnych problemów nie ma.
A Vista to jest osobna bajka, znam tylko jedną osobę, która na ten system nie narzeka(ale ma go po Włosku, bo we Włoszech razem z laptopem został zakupiony:P). IMO to był poligon doświadczalny przed Siódemką, tak jak Win 2000 przed XP.:>

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

No kilka dni (nocy? ;)) temu mieliśmy tutaj temat o takich zakupach xD
Nie wiem jak jest z LG, aktualnie bardziej śledzę Samsunga, bo chyba na to się zdecyduję,
więc nie wiem. Ale Samsung mi ładnie potaniał, po czym wyszedł nowy, lepszy model i pewnie
się na niego zdecyduję. Chyba, że jednak dojdę do wniosku, że mi tak bardzo internet
w tv potrzebny, ale raczej nie ma sensu, skoro mam kompa...


Coś tam pamiętam.:> Net w TV to już chyba przegięcie jest.:P Sam i tak raczej rzadko coś oglądam, ot mecz jakiś czy program dokumentalny co jakiś czas. Wystarczą mi moje 22'' i napęd DVD do filmów.:>

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

Hehe ja to mam tak z dużą częścią płyt, których w danym momencie słucham. A potem weryfikuję
te oceny przy innej muzyce :D


Sęk w tym, że właśnie słuchałem czego innego. JD ma taki jakiś klimat fajny, dość smutny i melancholijny zarazem. Zresztą jak nieco przyjrzeć się postaci ichniego lidera(Ian Curtis), to wszystko robi się znacznie jaśniejsze.:>

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

A literka L. to... konkretna osoba :D przynajmniej tak strzelam ;)


Też strzelałbym właśnie w kierunku "tej" konkretnej osoby.:P

@deusER4

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

Win7 32bit nie ma problemu z odczytaniem 4gb? nie znam systemu, ale 32bit to 3,25gb i
koniec.


Nie ma problemu, bo nie ma możliwości odczytania więcej niż 3,25gb.:P Każdy system 32 bitowy tak ma.:> W dodatku do tego wlicza się jeszcze pamięć z gpu.:> Sam wymieniam pamięci tylko dlatego, że irytuje mnie jedna kostka leząca na biurku - przy 4 włożonych komp mi świruje.:P A tak będzie 2x2 i gitara. Rożnicy pewnie nie odczuje zbytnio, co prawda będą znacznie szybsze, ale to nie do poznania dla oka normalnego człowieka jest.:P

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

Vista ma ten sam ból.. 32bit w pewien sposób ogranicza, w przypadku pamięci to widziane
przez system 3,25gb i jestem niemal pewien że Win7 32bit ma to samo ;]


Każdy system przystosowany tylko do architektury x86 taki jest. Właśnie zawsze dziwiły mnie osoby, które uważały że komp czyta im ?4gb ramu tylo dlatego, że mają Vistę.:P/buuu, forum nie czyta znaczka 'większe lub równe' i wstawia w jego miejsce znak zapytania:(/

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

mi już 4gb nie starcza, choć grać się jeszcze da to nadchodzące premiery mogą problamić..
zmienić jeszcze proce i git ;)


Pokaż mi grę, która zjada więcej niż 4gb.:> Nie gram za wiele w nowości, ale widzę jak to wygląda - szczyt postawił kilka lat temu Crysis i jeśli nowa gra jest przyzwoicie zoptymalizowana to nie przebija jego wymagań.

Dnia 11.08.2010 o 01:36, Cairine napisał:

tylko jedną płytę Joy Division tak oceniasz? a Warsaw znasz, jaką ocene proponujesz?
..i jak w tym wszystkim funkcjonuje New Order?


Nie jedną, a pierwszą po prostu. Mam ich dwa wydawnictwa(wspomniany debiut i "Closer"), i bo uważam za magiczne.:> Poluję na trzecie cały czas, ale jakoś ta wersja po masteringu(wydana przez London w 2007 roku) mnie ucieka cały czas.:P Warsaw nie znam(toż to bootleg jest:P)póki co, a płyty muzyków JD bez Curtisa(czyli NO) mnie nie interesują na razie.:>

@Ichibanboshi-kun
Ha, nawet mam dwie płyty z poezją śpiewaną, ale... właśnie w klimatach rockowo-alternatywnych. Jedna to "Wyspiański wyzwala", druga "Kalambury" zespołu Pustki. Oba bardzo przyjemne. Musze się też kiedyś zaopatrzyć w jakieś dzieło Świetlików, bo tak jakoś omija mnie cały czas, a znacznie ambitniejsze jest niż te dwa, które wyżej wymieniłem.:>

Dobry wieczór ogólnie.:) Jak zwykle o tej porze ostatnio pogrywa sobie album "Unknown Pleasures". Brak burzy, koty szaleją w ogrodzie, ale dalej nie dają się ze sobą zaprzyjaźnić. Całościowo beznadzieja.:(
Za to był plus niezły, czyli kabaret Dudek w tvp dzisiaj:
- A co to takie słone jest?
- Cukier jak sól...
- ...Niby na oko tak samo wygląda, a tańsze.

Mieli skubańcy talent.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

Pewnie, że tak. Bardzo szybka instalacja(sieć sama się skonfigurowała w kilka sekund),
takie samo działanie samego systemu. Wszystkie programy/gry które działały na XP tu też
działają. Użytkuję go już rok czasu i żadnych problemów nie ma.
A Vista to jest osobna bajka, znam tylko jedną osobę, która na ten system nie narzeka(ale
ma go po Włosku, bo we Włoszech razem z laptopem został zakupiony:P). IMO to był poligon
doświadczalny przed Siódemką, tak jak Win 2000 przed XP.:>

Ja też na moją Vistę nie narzekam, też kupiłam z laptopem, tyle że po polsku. I spoko jak na razie. Ale powoli czas się przesiadać na nowszy model ;)

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

Coś tam pamiętam.:> Net w TV to już chyba przegięcie jest.:P Sam i tak raczej rzadko
coś oglądam, ot mecz jakiś czy program dokumentalny co jakiś czas. Wystarczą mi moje
22'' i napęd DVD do filmów.:>

Net jak net, najnowsze modele będą miały wbudowaną kamerę i skype''a ;)

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

Sęk w tym, że właśnie słuchałem czego innego.

A to dziwne :D

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

Nie ma problemu, bo nie ma możliwości odczytania więcej niż 3,25gb.:P Każdy system 32
bitowy tak ma.:>

A nieprawda właśnie. Problem jest bardziej złożony. Generalnie system 32 to max 4gb ramu, jeśli chcesz faktycznie włożyć powyżej 4gb (jakoś do 60gb chyba) to system 64 bitowy. W systemie 32 po prostu część pamięci "ginie" (na ram karty graficznej i plik wymiany), chociaż fizycznie jest. Ale to zależy głównie od całej konfiguracji komputera, m.in. od płyty głównej. Najczęściej odczytuje 3,0-3,5gb, ale znam przypadki (serio) kiedy w 32 bit system pokazuje więcej. Dzięki PAE nawet i Windows XP obsłuży bodajże do 16gb ramu. Odwracając sytuację nic Ci nie da nawet 8gb ramu i system 64 bitowy, jeśli nie masz np. 64 bitowego procesora. Także liczy się całość, ale nie tylko wersja windowsa ;)

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

/buuu, forum nie czyta znaczka ''większe lub równe'' i wstawia w jego miejsce znak zapytania:(/

Heh wiem... mam taki nawyk, że czasami tworzę sobie własne emotki w znakach mniejszości/większości, a tutaj tekst tak zapisany po prostu ginie.

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

> mi już 4gb nie starcza, choć grać się jeszcze da to nadchodzące premiery mogą problamić..
> zmienić jeszcze proce i git ;)

Dokładnie, bez przesady 4 gb to wystarczająco. Kolega do grafiki, pracy na PS tyle aktualnie ma i git, to co gry mają nie iść.

@Ichibanboshi-kun
Z poezji śpiewanej lubię SDM albo Jarka Nohavicę. Polecam jakby ktoś miał okazję iść na jego koncert, niezapomniane przeżycie ;)

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

Całościowo beznadzieja.:(

Przez burzę i koty?

Dnia 12.08.2010 o 00:18, Nephren-Ka napisał:

Za to był plus niezły, czyli kabaret Dudek w tvp dzisiaj:
- A co to takie słone jest?
- Cukier jak sól...
- ...Niby na oko tak samo wygląda, a tańsze.

Mieli skubańcy talent.:>

A tego nie widziałam...

Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa.... już od godziny staram się podłączyć moją kochaną radiówkę tak, aby działała na Ubuntu. Nic z tego, kurcze. Nic z tego. Tracę pomysły, więc trzeba było wrócić na starego XP, żeby informacji od wujka google zaciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 01:13, Morris12 napisał:

Aaa.... już od godziny staram się podłączyć moją kochaną radiówkę tak, aby działała na
Ubuntu. Nic z tego, kurcze. Nic z tego. Tracę pomysły, więc trzeba było wrócić na starego
XP, żeby informacji od wujka google zaciągnąć.


Se wybrałes trudny system ale pokombinuj powinno się udać mi się na przykład udało zainstalować neta mimo że zapomniełam hasła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, nie ma się co obawiać. Wybrałem Ubuntu tak o, właściwie od dłuższego czasu się przymierzałem. Teraz przyszedł czas na konfiguracje i kupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

Net jak net, najnowsze modele będą miały wbudowaną kamerę i skype''a ;)


Lol.:D Jak do lodówki dorzucą mi takie opcję, to znaczy że pora umierać.:P

Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

A to dziwne :D


Teraz podczas słuchania dałbym 6/5.:P Genialny klimat mają te nagrania.

Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

A nieprawda właśnie. Problem jest bardziej złożony. Generalnie system 32 to max 4gb ramu,
jeśli chcesz faktycznie włożyć powyżej 4gb (jakoś do 60gb chyba) to system 64 bitowy.
W systemie 32 po prostu część pamięci "ginie" (na ram karty graficznej i plik wymiany),
chociaż fizycznie jest. Ale to zależy głównie od całej konfiguracji komputera, m.in.
od płyty głównej. Najczęściej odczytuje 3,0-3,5gb, ale znam przypadki (serio) kiedy w
32 bit system pokazuje więcej. Dzięki PAE nawet i Windows XP obsłuży bodajże do 16gb
ramu. Odwracając sytuację nic Ci nie da nawet 8gb ramu i system 64 bitowy, jeśli nie
masz np. 64 bitowego procesora. Także liczy się całość, ale nie tylko wersja windowsa ;)


Dałbym sobie łapę uciąć, że 3,25.:P W info systemowym chyba zawsze pokaże tyle ile w kompie mamy(może być i 10), ale system skorzysta tylko z tych 3,25.:> Zdaje się, że sprawdza się to gdzieś indziej, ale nie pomne już gdzie. BTW - od początku zakładałem, że komp jest już przystosowany do pracy w architekturze 64 bitowej, nawet mój stary gruchot z Sempronem już to teoretycznie potrafił.:P

Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

Dokładnie, bez przesady 4 gb to wystarczająco. Kolega do grafiki, pracy na PS tyle aktualnie
ma i git, to co gry mają nie iść.


Zależy jakie(dlatego zabezpieczyłem się tą optymalizacją), w CDA kaszanka czasami ukazywała twory mogące zarżnąć każdy config.:P

Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

Przez burzę i koty?


Nie, przez ogólną beznadzieję. Chętnie trafiłbym na pokład takiego samolotu jak w Lost i za cholerę nie wróciłbym z tej ich wyspy.:D

Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

A tego nie widziałam...


Wisław Michnikowski + Irena Kwiatkowska(nazwy skeczu nie podawali niestety), klasa sama w sobie.:>

Dnia 12.08.2010 o 01:13, Cairine napisał:

Dobry wieczór :)


Bună seara.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować