Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A ja chyba już pójdę spać, w ostateczności poczytam jeszcze książkę ;)
Pocisnąłem jeszcze troszkę w CSa, ale ta gra jest jednak nie dla mnie ;D
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątkowa noc, a Wy spicie już?
Niewiarygodne... ;]

Dżizas, jak potffffornie wolno ściągają się pliczki przy 2mbps łączu.
Jak można na tym operować w ogóle. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 00:34, PanSpam napisał:

Heh, ten Pudzian to jest szybki... Ale gdyby popchnął swojego przeciwnika to by się poturlał
i spadł z ringu.

Ja już się nie mogę doczekać aż będzie w necie ;)
Oglądałem przez pół godziny KSW i mi się odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już spadam spać - ale mam pytanie: czy wyskakiwało wam wczoraj (jako ostrzeżenie od google''a) że strona forum (nie samego gram.pl) jest nosicielem niechcianego oprogramowania/stanowi zagrożenie?

Normalnie chciałem odwiedzić forum ale się wstrzymałem aż do dzisiaj, aż ostrzeżenie przestało (samo) wyskakiwać.

Hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem wszystkim wyskakiwało. Forum ponoć padło ofiarą ataku, ale szybko się z tym uporano. Problemem była reakcja google (pomimo wyeliminowania problemu google nadal rozpoznawało forum jako dokonujące ataków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wampierzy. Co porabiacie w" tych pięknych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody"?:) Ja po przerwie do mojego ulubieńca wróciłem - Mansona. Kurde...Jeszcze trochę i będę grał w Halo Reach. Pewnie koło 15 kupię.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nuuuuuuudyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! ..i ja jestem zbólowany, nawet porządna porcja płynu ognistego w kolorze herbacianym i zwierzęta z Białowieskiej, nawet Gotham.. ale co tam, ja to nie utopia ;] ..a w tle Virgin Black ..Adelajda FTW! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżem Dobry wampierze dziś wtorkowa noc trwa, a ja do końca tygodnia chyba mam wolne facet z geodezji z którym mamy praktykę zachorował i mamy jak na razie wolne. Własnie Foo Fightersi lecą w słuchawkach, ale chyba jakiegoś podcasta posłucham do wyboru sporo od Polygamii, Gra-natu, a także znajdzie się ostatnia audycja gramy na maxa.

Właśnie zassałem civkę 5 (Demo), ale odpalę ją jutro, a dziś przekonałem się do LoLa naprawdę ciekawa gra, a jak gra się ze znajomymi to naprawdę jest śmiesznie często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dziś wszyscy śpią, a ja tym razem nie potrafię zasnąć. Jutro długi dzień i trzeba wcześnie wstać, będzie ciężko. Chyba zapuszczę Ironów i spróbuje zasnąć, Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńbrydowieczór nomalnie wąpierze.
Zagrywam się w CoDa 4, rozkoszuję ciepłą piątkową nocą, przeglądam sklep gram.pl i przygotowuję psychicznie przed jutrzejszą imprezą ;)
Krótko mówiąc, dopuszczam się czynności relaksacyjnych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 00:20, Bezi_113 napisał:

Dzieńbrydowieczór nomalnie wąpierze.
Zagrywam się w CoDa 4, rozkoszuję ciepłą piątkową nocą, przeglądam sklep gram.pl i przygotowuję
psychicznie przed jutrzejszą imprezą ;)
Krótko mówiąc, dopuszczam się czynności relaksacyjnych ;D


Cześć,
Ja siedzę na YT i oglądam filmiki związane z porażką tego roku czyli Arcanią, aż żal człowieka bierze jak sobie pomyśli, że tyle czasu na to czekał z nadzieją, że gra będzie przypominała choć trochę poprzedniczki... Normalnie szkoda słów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak się dowiedziałem, że JooWood porzuciło prace nad Gotkickiem, to się załamałem.
Moja ulubiona seria, niewątpliwie.
Po obejrzeniu screenów i zapowiedzi była jakaś nadzieja, ale po tym, co ostatnio się dowiedziałem to klapa.
Cała nadzieja pozostaje w demie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 00:26, Bezi_113 napisał:

Cała nadzieja pozostaje w demie ;/

Ale właśnie to demo już utwierdziło, że gra jest kiepska jeśli chodzi o kontynuację, może optymalizacja jest ok ale nie rozgrywka, brakuje wielu elementów tych charakterystycznych dla serii. No ale cóż pozostaje nadzieja w Risen 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, a ja siedzę przed kompem i słucham muzyki :)

Co do Arcanii, która nie jest wcale taka straszna. Jestem fanem serii Gothic, ale w Arcanię da się grać (mam na myśli demo ofc). Owszem ograbiono ją ze wszystkiego, co było wspaniałe w tej serii, ale mimo to w miarę przyjemnie się gra.
Zapewne zakupię kiedyś pełną wersję, ale dopiero jak mocno stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 00:28, Isildur napisał:

> Cała nadzieja pozostaje w demie ;/
>
Ale właśnie to demo już utwierdziło, że gra jest kiepska jeśli chodzi o kontynuację,
może optymalizacja jest ok ale nie rozgrywka, brakuje wielu elementów tych charakterystycznych
dla serii. No ale cóż pozostaje nadzieja w Risen 2 :)

Co do Risena, to przeglądam różne portale z nadzieją nabycia premierowej jedynki w cenie 50-60 zł.
Anyway, idę pograć w CoDa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować