Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2011 o 02:35, Braveheart napisał:

Ma być bum i roz****l. Ludzie lubią paść oczy czasem takimi filmami :P


Nie mam nic przeciwko, typowa odmóżdżająca rozrywka też jest ok - byleby nie próbowała udawać czegoś ambitnego. Powiedziałbym, że dobrym przykładem skopania takiej sytuacji (odniosę się jednak do gier) był drugi Mass Effect ;]

Udam się spać chyba już, w sumie rano wstałem i trochę łóżko ciągnie do siebie. Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Przygotuj sobie ciasteczka i kawę, bo trochę będzie do czytania ;)

Kiedy byłem na pierwszej części Transformersów, to nie wiedziałem czego się spodziewać. Nie kojarzyłem zabawek spod tego znaku, filmów animowanych też nie. Poszedłem jednak do kina i nie pozytywnie się zaskoczyłem. Otrzymałem bardzo dobry film akcji, z udanymi żartami i dobrymi efektami specjalnymi. No i z niezłą dziewczyną głównego bohatera, przynajmniej z wyglądu ;), bo aktorsko jest według mnie słaba. Niemniej jednak seans zaliczyłem do udanych.
Kiedy później ukazała się dwójka, również udałem się do kina. I tu niestety srodze się rozczarowałem, tylko wyczekiwałem, aż film wreszcie się skończy i żałowałem pieniędzy wydanych na bilet. Praktycznie jedynym elementem, który mi się podobał było nagranie mojego ulubionego zespołu, Nickelback - "Burn it to the Ground" ;). A, i jeszcze animacje transformacji Transformersów, te zawsze robią na mnie wrażenie. Ale ogólnie zawiodłem się ogromnie na tej części, dno totalne.
Toteż nie wiedziałem co mam sądzić o najnowszej odsłonie, choć byłem nastawiony raczej sceptycznie. Ale poczytałem opinie na forum, recenzje i moje nastawienie trochę się polepszyło. Także w lekko podwyższonym sceptycyźmie udałem się na seans. I bardzo miło się zaskoczyłem! Fil ogląda się bardzo dobrze, co ważne jest on bardzo nieprzewidywalny, ma ciekawą fabułę i dobrą grę aktorską. A fragmenty z Malkovichem wymiatają wszystko! Na pochwałę zasługuje też muzyka i oczywiście efekty specjalne. Sam film podobał mi się również bardziej od jedynki. Co do nowej dziewczyny - jako, że wolę blondynki, to podobała mi się bardziej niż Fox. Niestety, jest ona Brytyjką, a ten akcent bardzo mi przeszkadza. No, ale można się przecierpieć dla innych walorów ;)
Jako, że film jest w 3D, wypada napisać o nim parę słów. No cóż, te według mnie wypadają niestety słabiutko, chyba ze 2 razy można je było dość wyraźnie zauważyć, reszta filmu (czyli większość ;) spokojnie mogłaby być nakręcona w 2D, co obniżyłoby też ceny biletów ;)
Podsumowując - bardzo polecam nowych Transformersów, można się pośmiać i zrelaksować oglądając ten film. Ode mnie otrzymuje ocenę 9/10 i znak jakości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:41, wsaadman napisał:

Co do Ciekawych filmów - ostatnio w łapska wpadł mi remake Koszmaru z Ulicy Wiązów i...
podobał mi się...
Ludzie wrzucają na ten film wiadra gnoju, kiedy tak na prawdę nie jest źle - a uwierzcie
mi - jako fan oryginalnego "Koszmaru" (i ogólnie starszych horrorów) miałem straszne
obawy co do tego filmu, a wyszło... dobrze. Nie "świetnie", ale też nie "tragicznie".

Hmmmm może się skuszę. Ale to jest skok na kasę by znów przyciągnąć fanów. To samo było z remakem Piątku 13 ;/. Ależ kaszana. Słabiak

Dnia 04.07.2011 o 02:41, wsaadman napisał:

Pomijając oczywiście samego Freddy''ego, który nawet nie dorasta do pięt temu oryginalnemu
granemu przez Roberta Englunda ;]

Taaa właśnie to mnie najbardziej odstrasza. Czy ten nowy Kruger choć trochę wyglądem przypomina pana Pizzę z twarzy jaką zapamiętaliśmy, czy tylko ten sam jes kapelusz i sweter ??

Dnia 04.07.2011 o 02:41, wsaadman napisał:


Dodatkowo, obejrzałem sobie dzisiaj "Dzień Świstaka" i co tu dużo mówić - prawdopodobnie
dalej jedna z moich najulubieńszych komedii - gorąco polecam.

Ten film to chyba już każdy oglądał :D. Chyba najbardziej znany z Billem Murraye''m :) Wypas jest i śmieszny. Mógłbym go oglądać nawet raz na tydzień. I Tak by mi się nie znudził.

Dnia 04.07.2011 o 02:41, wsaadman napisał:


Transformersy przemilczę, bo... cóż - pamiętasz moją opinię dotyczącą najnowszych piratów?

Co do tego to tu są zdania podzielone. Ja sam swego czasu dałem tam ogromną wręcz opinie jeśli chodzi o nowych piratów, porównywając je z poprzednimi częściami. Nie było wcale aż tak tragicznie, lecz nie tego oczekiwałem. =./

Dnia 04.07.2011 o 02:41, wsaadman napisał:

W takim razie pomnóż to razy 5 ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale paskudna ta nowa laska w transformersach jest xd omgwtflolxd ;D Ale film nie omieszkam zobaczyć ;)
Chociaż na ostatnim filmie 3D jakim byłem, był Avatar. Nie lubię takich filmów ;/ oczy mnie bolą niemiłosiernie od tych okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach...

A więc teraz idź z tym postem do tego tematu :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&u=24925 i tam daj swoją opinie :P. Zawsze może się przydać. Bo jak wiadomo to jest luźny temat i nie każdy tu zagląda. Bo za dnia i ten temat jest przygniatany w odmętach innych tematów :), a w temat o filmach bardziej ludzie zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:52, Mr_Terrorist napisał:

ale paskudna ta nowa laska w transformersach jest xd omgwtflolxd ;D Ale film nie omieszkam
zobaczyć ;)

Tak. Mimo iż. No nie ma się co oszukiwać jest ładna/piękna whateva to te usta jednak przeszkadzają. Jest brytyjką więc jak na brytyjkę to i tak nie jest źle. Jeśli chodzi o jej aktorstwo to nie ma go żadnego. Prawdopodobnie przeszła jakiś szybki kurs z totalnej podstawy podstaw. xD. Jest super modelką Victoria Secret więc wiesz.. Ona zamias grać w filmie to cały czas pozowała. ;/ i to robi z deczka niesmak. Pewnie czuła się jakby kamera była aparatem który robi bezustannie fotki więc musi pozować jaknajwięcej. No i te usta ;/ za bardzo napompowane. Nie pasują jej. Zobacz jej normalne zdjęcia, a zdjęcia z filmu. Inaczej całkiem wygląda.

Dnia 04.07.2011 o 02:52, Mr_Terrorist napisał:

Chociaż na ostatnim filmie 3D jakim byłem, był Avatar. Nie lubię takich filmów ;/ oczy
mnie bolą niemiłosiernie od tych okularów.

Już o tym też pisałem w temacie o filmach
"Według Camerona wadą współczesnych filmów 3D jest to, że kręci się je z taką samą prędkością jak filmy 2D (24 klatki na sekundę). W efekcie obraz miga, a to niektórych przypadkach może nawet powodować bóle głowy. Żeby uniknąć tego defektu, Cameron chce kręcić "Avatara 2" z szybkością 48 lub nawet 60 klatek na sekundę."
Więc masz odpowiedź. Swoją drogą. Avatara ścierpiałem, lecz tej cukrzycy tam nie mogłem zbytnio oglądać. Ehh Avatar II. Kolejne kilka set milionów $$$$$$$$$ do emeryturki, którą i tak już by miał zapewnioną syto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ogólnie jest całkiem całkiem.
Tylko te usta za dużą część twarzy zajmują ;)

Dobra, ja się zmywam, narka.
Do zobaczenia za 21 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:59, Braveheart napisał:

Tak. Mimo iż. No nie ma się co oszukiwać jest ładna/piękna whateva to te usta jednak
przeszkadzają. Jest brytyjką więc jak na brytyjkę to i tak nie jest źle. Jeśli chodzi
o jej aktorstwo to nie ma go żadnego. Prawdopodobnie przeszła jakiś szybki kurs z totalnej
podstawy podstaw. xD. Jest super modelką Victoria Secret więc wiesz.. Ona zamias grać
w filmie to cały czas pozowała. ;/ i to robi z deczka niesmak. Pewnie czuła się jakby
kamera była aparatem który robi bezustannie fotki więc musi pozować jaknajwięcej. No
i te usta ;/ za bardzo napompowane. Nie pasują jej. Zobacz jej normalne zdjęcia, a zdjęcia
z filmu. Inaczej całkiem wygląda.


Właśnie tak myślałem, że musi być modelka ;) Dla mnie modelki są charakterystycznie chude i mają mordy jak szczury :D

Dnia 04.07.2011 o 02:59, Braveheart napisał:

"Według Camerona wadą współczesnych filmów 3D jest to, że kręci się je z taką samą
prędkością jak filmy 2D (24 klatki na sekundę). W efekcie obraz miga, a to niektórych
przypadkach może nawet powodować bóle głowy. Żeby uniknąć tego defektu, Cameron chce
kręcić "Avatara 2" z szybkością 48 lub nawet 60 klatek na sekundę.
"


No to drugą część obejrzę bo chcę osobiście zobaczyć różnicę. Może i fabuła w dwójce będzie jakaś lepsza ;p W pierwszej części to była istna tragedia. Przesadna prostota i liniowość... słabe "law story"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 02:12, Braveheart napisał:

> Ej, sorry ziom. Ale ja tu sobie bujam garba do dubstepów i delektuję się klimatem.
Ahahaha.
> Nie mam czasu na takie klikanie z jakimś wampirem klasy a, jestem zajętym człowiekiem,

> pracującym po nocach nad dobrym klimatem. :D
No to nie klikaj :D i nie rozmawiaj :P. Tylko bujaj garba xD


Hahaha i kto wytrwał dłużej? Ja daję radę jeszcze, energia płynie po całym ciele. W ogóle co ja gadam, niezła klepundra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:07, Mr_Terrorist napisał:

Właśnie tak myślałem, że musi być modelka ;) Dla mnie modelki są charakterystycznie chude
i mają mordy jak szczury :D


E tam przesadzasz. Mordy jak szczury to mają jakieś słabe chuderlawe zwykłe modelki, które nie chodzą po wybiegu, ale się dosłownie przemieszczają, Bez żadnego wyrazu twarzy. Anyway to są tylko crapne modelki :D.
Żeby się napocić na status Super Modelki to już taka sztuka musi być znacznie piękniejsza i ogólnie lepsza.
Widziałem większość filmów z pokazu bielizny Victoria Secret. Tam to są laski, które wiedzą że na nie się spogląda i wiedzą że są piękne.Jak idą, w przeciwieństwie do tych zwykłych lalek co się tylko przemieszczają, to potrafią puścić oczko, zrobić jakiś gest, Uśmiechnąć się, przesłać jakiś całus, Nakręcić atmosferę. Bo, po to, to jest!. Adranna Lima. Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Petra Nemcova, wiele innych. Same piekności. I nie wychudzone szkapy, które ważą po 35 kg tylko kobiety co mają co pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem wlasnie z gigu rockowo-metalowego (Post-Fest), bylo 6 zespolow, mialo byc 5 ;], biletow za bardzo nie spradzali, wiec nie wiem po co przeplacilem 20 zl :P Ostatni zespolo, mimo ze nie zwiazany za bardzo z festiwalem (klimaty post-rock, post-metal, troche sludge i shoegaze), bo grali prog rock/metal z duuza iloscia bluesa, ale zagrali najlepiej ze wszystkich. O dziwo zagrali najlepiej ze wszystkich, szkoda tylko, ze pod koniec zostalo moze z 10 osob ^^ Ale zaczeli grac o 0100 skonczyli o 0200. Nazwy nie pamietam, bo doszli dopiero w trakcie koncertu, sami tez sie nie przedstawiali.
Jako ze nic za bardzo o tej porze nie jezdzilo to przebieglem sie te 5-6km do domu, o 0235 bylem na miejscu, teraz nie wiem czy klasc sie spasc, jak i tak musze wstac przed 9..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:15, Procentowo napisał:

Hahaha i kto wytrwał dłużej? Ja daję radę jeszcze, energia płynie po całym ciele. W ogóle
co ja gadam, niezła klepundra. :D

Co Ty bierzesz coś ? =.= Chillout man

Nie widzisz, że jestem cały czas ON-Line i regularnie odpisuje :D. Zanim to napisałeś, trzeba było sprawdzić posty poniżej a nie tylko ten, na który ja odpowiedziałem CI :P Hueh. Noc młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:16, Braveheart napisał:

Adranna
Lima. Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, Petra Nemcova, wiele innych. Same piekności.
I nie wychudzone szkapy, które ważą po 35 kg tylko kobiety co mają co pokazać :)


Te akurat co podałeś to świetne są ;) ale więcej jest tych szkieletów paskudnych jednak ;p Lecę przesłuchać do końca nowy pr0gram i spać ;p btw. wczoraj wstałem o 11:15 i czułem się dobrze ;D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:23, Mr_Terrorist napisał:

Te akurat co podałeś to świetne są ;) ale więcej jest tych szkieletów paskudnych jednak

Tak to prawda są wypas. Z resztą jak cała Elita Victorii Secret. Oby dochodziły to co raz lepsze piękności, bo akurat oni potrafią dorwać prawdziwe piękności.

Dnia 04.07.2011 o 03:23, Mr_Terrorist napisał:

;p Lecę przesłuchać do końca nowy pr0gram i spać ;p btw. wczoraj wstałem o 11:15 i czułem
się dobrze ;D Dobranoc

Hmmm czyli całkiem całkiem czyż ni ;>. A zapomniałem o której wczoraj się zwinąłeś :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha, ale ja nic nie widziałem nie świeciło się na zielono, więc myślaęmże Cię nie ma :D
Jest spoko kolorowo. Jest chora muza, ćpam tę noc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:35, Procentowo napisał:

Ahahaha, ale ja nic nie widziałem nie świeciło się na zielono, więc myślaęmże Cię nie
ma :D
Jest spoko kolorowo. Jest chora muza, ćpam tę noc. :D


Nic się nie świeciło, lecz trzeba było zobaczyć :D godziny postów poniżej.. Reguralne co kilka minut :d Hmm mówisz nie na sucho hmmm a co ? konsumujesz?? :d Dmuchawiec latawiec czy cytując OSTRa Dziś moc masz jak marzyciel na dropsach ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować