Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 03:33, laki13 napisał:

Siemano ;)
Ja oglądam Copa America i planuję co muszę obejrzeć z filmów ;)


A co :P ? czyżby kino Ci bardziej podeszło ;>. Nie jest źle obejrzeć 1 film dziennie :D. W roku to 365
W czym lubujesz może zdołam Ci pomóc? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiesz, mam zamiar obejrzeć kilkadziesiąt hitowych, a także filmy, które teraz są w kinie. Planuje tak sobie zrobić maraton całodzienny w kinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 03:46, laki13 napisał:

Znaczy wiesz, mam zamiar obejrzeć kilkadziesiąt hitowych, a także filmy, które teraz
są w kinie. Planuje tak sobie zrobić maraton całodzienny w kinie :P

Ale przecież hity to chyba to co jest aktualnie grane w kinie :P
Masz tyle pieniędzy na kino ;>. ??. Ja maratony osobiście lubię napie*****ć :D. Wytrzymałem moją ulubioną Trylogię "Władcy Pierścieni" Wersja reżyserska [dłuższa] "Piratów z Karaibów" "Star Wars" ;). Co do takowych maratonów. To najlepiej właśnie w tniu zaliczania owego lepiej odciąć się od wszelakich znajomych by nie zawracalu du*y i nie przeszkadzali podczas seansu ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się, o to się nie martwię ;) I tak mam na DVD do obejrzenia m.in. Różyczkę, Samotny mężczyzna, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodzieje Pioruna, jeszcze do tego ze 20 filmów na dysku nBoxa, więc troche jest. A masz może konto na Filmwebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 04:00, laki13 napisał:

Znajdzie się, o to się nie martwię ;) I tak mam na DVD do obejrzenia m.in. Różyczkę,
Samotny mężczyzna, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodzieje Pioruna, jeszcze do
tego ze 20 filmów na dysku nBoxa, więc troche jest. A masz może konto na Filmwebie? ;)


Haha :d Mówisz nagrywasz sobie filmy z nDekodera ? ;>. Kino domowe czy coś ? Konto na Filmwebie mam ;). Widzę ostry z Ciebie zawodnik. Nocny Marek. U mnie już widno się robi :P. Ciekaw jestem do której wytrzymasz. No Wampir z Ciebie Kategorii "B" co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, filmy z telewizji nagrywam na dysk dekodera i oglądam ;P Ze spaniem nie ma u mnie problemu, wytrzymam do której chcę, ale później spię do 14-15 albo i dłużej ;) U mnie też się widno robi, ale dziadowsko, bo cały dzień wczoraj padało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 04:12, laki13 napisał:

Nie, filmy z telewizji nagrywam na dysk dekodera i oglądam ;P Ze spaniem nie ma u mnie
problemu, wytrzymam do której chcę, ale później spię do 14-15 albo i dłużej ;) U mnie
też się widno robi, ale dziadowsko, bo cały dzień wczoraj padało :/

I o to chodzi broda :D. Tak trzymać. Tacy jak my Wąpierze, to już na wymarciu. Dajemy do 6:00 rano ;). Ze spaniem u mnie podobnie. Jak się położę o 9-10 to potem 15, 16sta się budzę. No zdarza się też że wytrzymam do 20:00 i śpię do rana jak dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 04:17, laki13 napisał:

No ba, jedynie na gramie, którzy siedzą do rana :P

Teraz już jest mało Marków ;/ wampiry się wykruszyły. Poszli spać, do swoich trumien na zawsze. Czasami niektórzy wracają by ''rozprostować'' kości. Proza życia i ogólnie life do tego się przyczyniają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 04:51, laki13 napisał:

Ja mam nadzieję, że choć dzisiaj nie będzie padać, bo jak na razie nie jest źle.


O u mnie widać już wschodzące mocne czerwone słońce. Cytując Legolasa z "Władcy Pierścieni" powiem tak
"Wzeszło czerwone słońce. Tej nocy przelano krew" :D
Piękny mam wschód słońca za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 05:09, laki13 napisał:

U mnie niestety pochmurno ;(


Ehh nie ma co lece z gramu już :D. Nie ma z kim rozmawiać, no a i czas tematu powoli dobiega końca. ;) jeszcze pół godzinki i idę do sklepu po świeżutki chleb :D, a potem idę ap ap ;] [raczej] chyba że mi przejdzie. :P. Czas udać się do wampirzej trumny. Nerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mozesz nie uwierzyc, ale zaden link nie dziala...

Co do filmu, gratuluje, ze na BR, choc to niestety sredniak zerujacy na sukcesie (slusznym swoja droga) Kac Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 00:10, Perry_Cox napisał:

Mozesz nie uwierzyc, ale zaden link nie dziala...


Polecam stronkę hidemyass.com, powinno działać. Sam korzystam jak mnie jutub wkurza, chociaż ostatnio jakoś rzadziej - albo rzadziej z niego korzystam. ;)

Baldur jest niesamowity. :D

A tymczasem siedzę i słucham poprocka dla nastolatek (znaczy Paramore) - raz na milion lat chyba można, huh? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 00:21, laki13 napisał:

A ja siedzę i patrzę jednocześnie na Copa America i gram w Fable III :P


Nie mam sprawnego tv w pokoju, a żadnych transmisji szukać mi się nie chce :P Aż takim fanem piłki nie jestem jednak (ME/MŚ oglądam w całości, LM jakieś finały/półfinały/coś interesującego czasem, i to wszystko ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować