Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja właśnie ukończyłem Deus Ex: Human Revolution, obejrzałem każde zakończenie jakie się dało + scenkę po napisach końcowych.

Poczułem się szczęśliwy.

Nie tylko dlatego, że ukończyłem świetną grę. Dlatego, ze tym razem sequel Deus Ex 1 się udał.
Także dlatego, że nie mam już w co grać a za pasem sesja. Nic mi nie zalega.

No chyba, że ukończony w połowie Baldurs Gate 2 czy w 1/3 Ultima Underworld 2... nie, mam dość trochę tych gier

@up
ja Cytrynówka Lubelska, jedyna wódka nie wymagająca popitki i nie mająca naprawdę tych 40%.

Słucham przy tym Ink Spots... zawsze zaczynają na początku tą samą nutę alei tak ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:03, Harrolfo napisał:

Cześć,
Co tam?
Ja właśnie wróciłem z nowego M:I - polecam. Bardzo fajny film.

Ten jak zwykle z tym swoim Cześć i co tam xD
i co ciekawego w nowym MI jest :P na ile oceniasz w kategorii akcja/szpiegowski :P uahuahauh
Mi dziś doszło "serce" kompa, które będzie tłoczyć prąd do reszty narządów :D
Mianowicie new zasilacz 550W sweeet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:17, SpecShadow napisał:

Nie tylko dlatego, że ukończyłem świetną grę. Dlatego, ze tym razem sequel Deus Ex 1
się udał.
Także dlatego, że nie mam już w co grać a za pasem sesja. Nic mi nie zalega.

Gier jest masa :D mówisz nie masz w co grać. Swego czasu grałeś w BG ][ ?? ukończyłeś ?:>

Dnia 30.12.2011 o 00:17, SpecShadow napisał:

No chyba, że ukończony w połowie Baldurs Gate 2 czy w 1/3 Ultima Underworld 2... nie,
mam dość trochę tych gier

aaa teraz doczytałem :D resztę.... no trudno :P

Dnia 30.12.2011 o 00:17, SpecShadow napisał:

@up
ja Cytrynówka Lubelska, jedyna wódka nie wymagająca popitki i nie mająca naprawdę tych
40%.

Błąd :D... Finlandii nie trzeba zapijać i wódki o znazwie "Maximus" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:32, Nagaroth napisał:

> Dlatego, ze tym razem sequel Deus Ex 1
> się udał.
Prequel ;P


No w sumie prawda, pomerdało mi się.

Porównywać do takiego Invisible Wars nie warto, nie ta klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:32, Braveheart napisał:

Gier jest masa :D mówisz nie masz w co grać. Swego czasu grałeś w BG ][ ?? ukończyłeś
?:>

To, że jest tyle gier to nie znaczy, że są tam ciekawe rzeczy lub są, ale nie mam do nich dostępu z różnych względów np. platforma.
BG2 mam w połowie, chyba w pierwszej planszy Podmroku jestem lub drugiej.

Dnia 30.12.2011 o 00:32, Braveheart napisał:

Błąd :D... Finlandii nie trzeba zapijać i wódki o znazwie "Maximus" :-)

Nie mam jakoś okazji ale jak będę pamiętał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:45, SpecShadow napisał:

BG2 mam w połowie, chyba w pierwszej planszy Podmroku jestem lub drugiej.

Grasz solo czy z drużyną ?

Dnia 30.12.2011 o 00:45, SpecShadow napisał:

Nie mam jakoś okazji ale jak będę pamiętał...

Finlandia... to zależy dla kogo. Ja mogę bez zapijania. No ale wiadomo jak już Cię stać na Finlandię [IMO Jedna z najlepszych wódek do kupienia] no to i stać Cię na jakąś zapojkę :P
A co do Maximusa <--- to ten kurde wchodzi jak woda.. nawet piklem nie trzeba zakąszać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:52, Braveheart napisał:

Finlandia... to zależy dla kogo. Ja mogę bez zapijania. No ale wiadomo jak już Cię stać
na Finlandię [IMO Jedna z najlepszych wódek do kupienia] no to i stać Cię na jakąś zapojkę


IMO jedna z najgorszych wódek do kupienia...
Radzę przyjrzeć się zalanym nią meblom drewnianym, jak wyglądają i pomyśleć ile "siary" w nas ładują tym przereklamowanym gównem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:29, Braveheart napisał:

Ten jak zwykle z tym swoim Cześć i co tam xD

Jak Ty z "Witam" i "Pozdrawiam" ;)

Dnia 30.12.2011 o 00:29, Braveheart napisał:

i co ciekawego w nowym MI jest :P na ile oceniasz w kategorii akcja/szpiegowski :P

Ogólnie jest to bardzo dobry film, według mnie najlepszy z serii.
Ale jest to bardziej film akcji.
Moja ocena - 8/10.
Jak mam napisać więcej, daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:52, Braveheart napisał:

> BG2 mam w połowie, chyba w pierwszej planszy Podmroku jestem lub drugiej.
Grasz solo czy z drużyną ?

To moje pierwsze podejście wiec drużyna. Ja, krasnolud paladyn z Kasomirem +5, Minsc & Boo, Jaheira, Jan Jansen i Edwin. Jak skończę grę i zabiorę się kiedyś za dodatek to do kompletu dołączę Sarevoka, ot tak, bo chciałbym.

Da się solo? Ja zabierałem się za solo w Icewind Dale bodajże pierwszym, oczywiście Serce Furii ale straciłem impet.
Wolałbym duet prowadzić ale może kiedyś.
Od dawna zabieram się też za dodatki do pierwszego Neverwinter Night, podstawkę 6 lat temu ukończyłem, czego się dziwię i wstydzę bo syf niesamowity. W CDA - 10/10 ale tam np. od Bethesty syfy zawsze dostają 9 i 10.

Dnia 30.12.2011 o 00:52, Braveheart napisał:

A co do Maximusa <--- to ten kurde wchodzi jak woda.. nawet piklem nie trzeba zakąszać.
:-)


Czym zagryzać? Ja nie jadam przy piciu, tyczy to nie tylko napojów wyskokowych ale napojów ogółem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:00, meryphillia napisał:

IMO jedna z najgorszych wódek do kupienia...

:3

Dnia 30.12.2011 o 01:00, meryphillia napisał:

Radzę przyjrzeć się zalanym nią meblom drewnianym, jak wyglądają i pomyśleć ile "siary"
w nas ładują tym przereklamowanym gównem. ;]

Widać nieźle musiałeś melanżować, że wódkę zalewasz meblami ... no i widać kase masz... alkoholu się nie marnuje :P tak a prorpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:00, Harrolfo napisał:

> Ten jak zwykle z tym swoim Cześć i co tam xD
Jak Ty z "Witam" i "Pozdrawiam" ;)

Witam brzmi lepiej .. a nie jak jakieś lamerskie "Cześć" tak się mówiło jak się miało 13 lat
Samo wymówienie tego słowa przyprawia mnie o bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=IdLbWgit1UM

Piosenka na noc/ dzień dobry, dla wąpierzy.
Bungo21 powstał bo nowy filmik przesłał... a myślałem, że to YT bu(n)guje.

Nie czuję gdy rymuję, yo!

@up
to ty samotny musisz być skoro z meblami pijesz... a, to żeby nie utrącać palców u nogi gdy po ciemku zawadzasz stopą o meble. A ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:00, SpecShadow napisał:

To moje pierwsze podejście wiec drużyna. Ja, krasnolud paladyn z Kasomirem +5, Minsc
& Boo, Jaheira, Jan Jansen i Edwin. Jak skończę grę i zabiorę się kiedyś za dodatek to
do kompletu dołączę Sarevoka, ot tak, bo chciałbym.

Ekipa nie najgorsza :D. Ja grałem posobną. Wręcz bardzo podobną. Ja - moja główna pół-elf wojownik berserker.. Minsc & Boo <--- oni muszą być.. Jan Jansen również dobry mag dobry złodziej. Za Kapłana lubiłem lekko irytującego Anomena... Korgan <-- również wymiatacz. No i dochodził jeszcze Keldorn swego czasu ale jak się lubi ktoś bawić w romanse to wiadomo miast niego daje się kobietę/mężczyznę ja jak już się zabierałem za pierwszy to romansowałem z Jaheirą. Bierz później Sarevoka ten koleś to OWNER totalny. Nie dość, że dobry jest w mieczach oburęcznych to jeszcze co jakiś czas ma takie coś jak "Atak Zwiastuna Śmierci" wtedy zadaje obrażenia 160 do 200 czyli na jeden strzał. Dając mu "Srebrny Miecz" [jedną część już zapewne masz. Drugą będziesz miał po wyjściu z podmroku] który ma ileś tam % na ścięcie głowy = Zabijaka total.

Dnia 30.12.2011 o 01:00, SpecShadow napisał:

Da się solo?

Da się solo.. tylko to już wyższy stopień wtajemniczenia. Wtedy robi się Wojownika/Maga/Złodzieja albo Wojownika/Złodzieja/Kapłana.... i jedziesz z koksem. Innych NPC potem się bierze by zaliczyć Questy.. i zdobyć z nich expa. Są masterzy co przechodzą solo na "Szaleńczym" Ja grałem tylko na trudnym
>Ja zabierałem się za solo w Icewind Dale bodajże pierwszym, oczywiście Serce

Dnia 30.12.2011 o 01:00, SpecShadow napisał:

Furii ale straciłem impet.

A kto by nie stracił... Serce Furii to najtrudniejszy z najtrudniejszych poziomów trudności. Ileś tam razy gorszy od szaleńczego. Zwykły goblin może sprawić ogromny problem.

Dnia 30.12.2011 o 01:00, SpecShadow napisał:

Wolałbym duet prowadzić ale może kiedyś.
Od dawna zabieram się też za dodatki do pierwszego Neverwinter Night, podstawkę 6 lat
temu ukończyłem, czego się dziwię i wstydzę bo syf niesamowity. W CDA - 10/10 ale tam
np. od Bethesty syfy zawsze dostają 9 i 10.

A widzisz :D NWN dobre jest

Dnia 30.12.2011 o 01:00, SpecShadow napisał:

Czym zagryzać? Ja nie jadam przy piciu, tyczy to nie tylko napojów wyskokowych ale napojów
ogółem.

Jak będziesz zagryzał/jadł przy piciu mniej się skujesz.. Każdy leciwy człowiek co pamięta PRL będzie Ci to mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 01:11, meryphillia napisał:

"Wódkę zalewasz meblami"...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Propsy. :D

OMG ale fail... miało być na odwrót :3 ale widać humor poprawiłem ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować