Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2012 o 02:10, Renzov napisał:

Wypraszam sobie. Jestem zbyt wysoko postawionym Wąpierzem :-).

Może i tak... nie przeczę. Ten topic nie jest wcale taki mały ale należy do Wielkich. Lecz zawsze znajdzie się szerszy, który wielkość wielkich pieprzy! I takim szerszym jestem JAM!!!!

Dnia 25.04.2012 o 02:10, Renzov napisał:

Oczywiście, kto nie lubi mleka?

Robercik1 XD

Dnia 25.04.2012 o 02:10, Renzov napisał:

Nie moja wina, że jej nie czyścisz. W końcu to Twój obowiązek

Jaki K***A obowiązek!!!. ja tu jestem kapitanem. Odpalam ją! To ja załatwiłem zwiększenie reaktora czasu do godziny 6:30 :P a nie jak wcześniej 6:00.

Dnia 25.04.2012 o 02:10, Renzov napisał:

Tak jak moim jest czyszczenie naszych beczułek i rozpatrywanie CV nowych Wampirek. Szkoda, że tych ostatnich coraz mniej :(.

O Proszę bardzo... znalazł się złodziej - kradziej trunków. To ja podróżuje po sferach w poszukiwaniu najlepszych win z krwi dziewic a Ten je bezczelnie wypija i to pewnie jeszcze sam do lustra!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnia 25.04.2012 o 02:10, Renzov napisał:

Jeżeli o krew idzie, to wiesz, że zawsze byłem jej koneserem i mam do niej słabość po
dziś dzień. Zwłaszcza, że dorwałem w naszej winnicy butelkę dziewiczej... Odleciałem.

To chyba jakieś pomyje xD
Ja to kiedyś sam stworzyłem kompliacje wina. Z każdej młodej dziewicy zlewałem zlewałem po 5 kropel jej krwi. Wiesz ile ofiar przy tym projekcie poszło... a ile krwi ?? haha nie zdajesz sobie z tego sprawy.!
Jednak wino o nazwie "5 Kropel" do dziś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Ty skoro Ty jesteś członkiem Rady Nadzorczej to kim ja K***A jestem xD ?

Takoż członkiem Rady, która stanowi w tym państwie zwanym Nocnymi Markami władzę wykonawczą. Jedyną i sprawiedliwą. Masz w niej znaczący głos, ale ja jestem jej rzecznikiem, a także strzegę w niej ładu i porządku... Co by ten bordel nie rozniósł się jednym wielkim buum.

Dnia 25.04.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Szefem sztabu
antykryzysowego ds. nocy ? haha ogólnie rzecz biorąc to niezły tekst nieźle się uśmiałem.
Bo ogólnie rzecz biorąc Ty jak i czła reszta to możemy sobie po degradzie strzelić albo
po bananie :P

Nie zlękniemy się nigdy! Nie ukorzymy władzy, a serca nasze rosnąć w trakcie krwawych starć będą dodając nam siły i otuchy. Nie oddamy naszych ziem, ni kobiet. Walczyć o nie będziemy do posoki ostatków.
I tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

Może i tak... nie przeczę. Ten topic nie jest wcale taki mały ale należy do Wielkich.
Lecz zawsze znajdzie się szerszy, który wielkość wielkich pieprzy! I takim szerszym jestem
JAM!!!!

Chyba kpisz, milordzie. My stanąć w szranki możem jak równy z równym. Wszak obaj CRN jesteśmy, nie ma tu miejsca na równych i równiejszych.
Peace.

Dnia 25.04.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

Robercik1 XD

Podobno lubi, ale ze znajomymi... Cóż, co kto lubi :-).

Dnia 25.04.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

Jaki K***A obowiązek!!!. ja tu jestem kapitanem. Odpalam ją! To ja załatwiłem zwiększenie
reaktora czasu do godziny 6:30 :P a nie jak wcześniej 6:00.

Więc to Twoja broszka. Ja tu ładu pilnuję, zajmowanie się Kulą Sfer jest Twoim obowiązkiem.

Dnia 25.04.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

O Proszę bardzo... znalazł się złodziej - kradziej trunków. To ja podróżuje po sferach
w poszukiwaniu najlepszych win z krwi dziewic a Ten je bezczelnie wypija i to pewnie
jeszcze sam do lustra!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żaden złodziej, proszę mi wycofać te oszczerstwa. Ja je ino skrupulatnie segreguję i zajmuję się degustacją... Co poradzę, że nie przychodzisz, aby napić się z towarzyszem? Ja zapraszam.

Dnia 25.04.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

To chyba jakieś pomyje xD

Zdecydowanie nie pomyje, towar pierwszej klasy.

Dnia 25.04.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

Ja to kiedyś sam stworzyłem kompliacje wina. Z każdej młodej dziewicy zlewałem zlewałem
po 5 kropel jej krwi. Wiesz ile ofiar przy tym projekcie poszło... a ile krwi ?? haha
nie zdajesz sobie z tego sprawy.!
Jednak wino o nazwie "5 Kropel" do dziś jest.

Ta, opowiadałeś o tym. To było przy tych podróżach do innych Sfer? Coś czuję, że tak.
Towar w każdym razie mamy zacny, trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Chyba kpisz, milordzie. My stanąć w szranki możem jak równy z równym. Wszak obaj CRN
jesteśmy, nie ma tu miejsca na równych i równiejszych.
Peace

Ja nie kpię :P. Ja zawszę znajdę czas na nocne łowy! Jestem kozak. Wampir Pandemonium. Kategorii A. Czysta esencja mocy!. Wytrzymałeś kiedyś do końca reaktora ? aż się zupełnie wyczerpie ? :> Wątpię. Jeszcze wiele nocy przed Tobą!

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Podobno lubi, ale ze znajomymi... Cóż, co kto lubi :-).

No podobno

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Więc to Twoja broszka. Ja tu ładu pilnuję, zajmowanie się Kulą Sfer jest Twoim obowiązkiem.

Tak niczym Kapitan Jack Sparrow jestem jeden jedyny i prosze o tym pamiętać!.

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Żaden złodziej, proszę mi wycofać te oszczerstwa.

Hmmm zastanowię się nad tym :P

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Ja je ino skrupulatnie segreguję i zajmuję się degustacją... Co poradzę, że nie przychodzisz, aby napić się z
towarzyszem?

Tylko żebyś Ty dawał znać, ze pijesz hahaha a nie sam wtedy kiedy mnie nie ma :P. Akurat wtedy

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Ja zapraszam.
Zdecydowanie nie pomyje, towar pierwszej klasy.

Trzymam za słowo.

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Ta, opowiadałeś o tym. To było przy tych podróżach do innych Sfer? Coś czuję, że tak.

A żeby to z jednych sfer hehehe. Gdzie ja już nie byłem. Ostatnio w Piekle znów się o mnie pytali.

Dnia 25.04.2012 o 02:42, Renzov napisał:

Towar w każdym razie mamy zacny, trzeba przyznać.

Mamy, mamy. Najlepszy trunek jaką ta kula widziała o nazwie "Niewinna kropla" jest głęboko schowany. Gdzie nikt nie ma dostępu, prócz MNIE! Jest tego cała jedna ogromna beczka zrobiona z nie byle jakiego drewna aby co smaku i aromatu nie pić.
Przepis ten znalazłem w najczarniejszej otchłani w jakiej kiedykolwiek byłem gdyż tam czas był mierzony zupełnie inaczej. Wracając tu czułem się jakbym przeżył z milion lat a byłem tak krótko :C
Ogólnie rzecz biorąc to ostro zgłodniałem. Makaron się juz gotuje a i mięsco czeka pokrojone i przyprawione. Zaraz coś wykombinuje na ciepło bo sowicie jestem głodny. Dosłownie obiad na pierwsze śniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 02:36, Renzov napisał:

> Ty skoro Ty jesteś członkiem Rady Nadzorczej to kim ja K***A jestem xD ?
Takoż członkiem Rady, która stanowi w tym państwie zwanym Nocnymi Markami władzę wykonawczą.
Jedyną i sprawiedliwą. Masz w niej znaczący głos, ale ja jestem jej rzecznikiem, a także
strzegę w niej ładu i porządku... Co by ten bordel nie rozniósł się jednym wielkim buum.

Chłopie Ty jak chcesz to bez kitu potrafisz zabrzmieć jak jakiś polityk hahahah

Dnia 25.04.2012 o 02:36, Renzov napisał:

Nie zlękniemy się nigdy! Nie ukorzymy władzy, a serca nasze rosnąć w trakcie krwawych
starć będą dodając nam siły i otuchy. Nie oddamy naszych ziem, ni kobiet. Walczyć o nie
będziemy do posoki ostatków. I tak nam dopomóż Bóg.

Hah dobrze powiedziane ale żeby wyższy byt nam nigdy nie odebrał tego tematu oraz nie zniszczył Kuli Sfer bo wtedy nic na to nie poradzimy. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 04:11, Braveheart napisał:

haha, lecz przez Ciebie wypowiedziana :P

lecz nie dla nie zamierzona, jak już mówiłem, więc wiesz, nie liczy się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 05:05, Robertcik1 napisał:

> haha, lecz przez Ciebie wypowiedziana :P
lecz nie dla nie zamierzona, jak już mówiłem, więc wiesz, nie liczy się. :P

E tam nie liczy się jak sie nie liczy jak się liczy... wpadłeś :)

Anywawy Witajta ludzie! hahah i inni ludzie oraz inne zmary nocme Mary tudzież smary. Wiem mam rymy nie do taktu ale wcale mnie to nie interetete :P
Co tam u was... ja troszkę się dzis znów zagrałem w BETE. D3 no bo wstydem by było nie grać. Rekorda nowego mam mnichem lecz mych 104 ubić na minute nie pobiłem.. Tym razem 100 heh Screena daje co by niektórzy nie wierzyli.

20120426000908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:09, Braveheart napisał:

Anywawy Witajta zmary nocme

Cześć :)

Dnia 26.04.2012 o 00:09, Braveheart napisał:

Co tam u was...

10 tekstów Poets of the Fall czeka na mnie do przetłumaczenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:10, Harrolfo napisał:

10 tekstów Poets of the Fall czeka na mnie do przetłumaczenia jeszcze.

Woow
A to tak dla siebie czy ktoś Ci płaci czy dla kogoś ? albo gdzieś na jakaś stronkę ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:20, Harrolfo napisał:

I dla siebie, i dla innych, i na stronkę :)
Na tekstowo.

Kurdę to widzę niezłą misję, sobie sprawiłeś. Dobrze Eng znasz ? :D słuchaj jam Naczelny Wampir zlecam Ci Questa w deseniu translate z eng na PL już mówię jakiego! o ile się zgodzisz Za jego wykonanie otrzymasz kolejny level up xD
Przyjmujesz zadanie/wyzwanie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:28, Braveheart napisał:

Kurdę to widzę niezłą misję, sobie sprawiłeś.

Jakoś trzeba sobie ubarwiać życie :)

Dnia 26.04.2012 o 00:28, Braveheart napisał:

Dobrze Eng znasz ? :D

Tak sądzę ;)

Dnia 26.04.2012 o 00:28, Braveheart napisał:

słuchaj jam Naczelny Wampir zlecam Ci Questa w deseniu translate z eng na PL już mówię jakiego!

Za ile expa i ile sztuk złota?

Dnia 26.04.2012 o 00:28, Braveheart napisał:

o ile się zgodzisz Za jego wykonanie otrzymasz kolejny level up xD

Ooo, to dużo expa :)

Dnia 26.04.2012 o 00:28, Braveheart napisał:

Przyjmujesz zadanie/wyzwanie ? :>

Wtajemnicz mnie, to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:35, CharName napisał:

Zgódź się zanim poznasz zadanie - brzmi jak pułapka :P

Ale to nie do mnie raczej ta odpowiedź kierowana co ? :> Przeca to ja zadałem pytanie. Anyway wczoraj rozmawialiśmy o tym, że brak tu kobiet :P a tu widzę jednak jakaś Markinia się ostała ? :D
Pierwszy raz Ciebie tutaj widzę w tych sferach. Czyżby na dłużej czy zbłąkana dusza szuka wrażeń
HA HA HA ]:-> [Diabelski śmiech w tle]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, źlem klikła.

Nie została, ale jeśli już coś, to wróciła :P Założyłam to konto z jakieś 3-4 lata temu i tylko w tym okresie siedziałam nocami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:43, CharName napisał:

Ta, źlem klikła.

No raczej.

Dnia 26.04.2012 o 00:43, CharName napisał:

Nie została, ale jeśli już coś, to wróciła :P Założyłam to konto z jakieś 3-4 lata temu
i tylko w tym okresie siedziałam nocami na forum.

A to jest dosłownie niewiarygodne!!! a teraz co nie lubisz siedzieć nocami ? :>
Mąż... dom praca dzieci ?? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:45, Braveheart napisał:

Mąż... dom praca dzieci ?? hehehe


Chciałabym powiedzieć, że znalazłam w sobie miłość do własnego zdrowia i zaczęłam się wysypiać... ale nie.
"Partner"... dom praca kot i drinki na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować