Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 00:48, CharName napisał:

Chciałabym powiedzieć, że znalazłam w sobie miłość do własnego zdrowia i zaczęłam się
wysypiać... ale nie.

hehe ee tam... I tak tutaj długo nie bawiłaś :P raptem ponad 50 postów nabazgranych... młoda wampirzyca baardzo młoda ale miło że jesteś :).. jak na ten moment nie dusimy się we własnym sosie bo ogólnie ostatnimi czasy. W sumie dłużej niż ostatnimi ten temat to temat w który zaglądają może ze 5 ludzi ? max 7 :P

Dnia 26.04.2012 o 00:48, CharName napisał:

"Partner"... dom praca kot i drinki na mieście.

A dlaczego partner w cudzysłów :P Nie wstydź się...
Drinki do na mieście ??. "Trasa bardzo dobrze znana.. od jednego baru do baru...." ;;--))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:35, Harrolfo napisał:

Jakoś trzeba sobie ubarwiać życie :)

Trzeba grać w batmana AC :P

Dnia 26.04.2012 o 00:35, Harrolfo napisał:

Tak sądzę ;)

Zabrzmiałeś niczym wspaniały Yoshimo z BG2 :-).. pewnie w grę nie grałeś

Dnia 26.04.2012 o 00:35, Harrolfo napisał:

Za ile expa i ile sztuk złota?

Złota nic ale satysfakcja z pomocy Naczelnemu gwarantowana no i spory exp. Automatyczny awans :P

Dnia 26.04.2012 o 00:35, Harrolfo napisał:

> o ile się zgodzisz Za jego wykonanie otrzymasz kolejny level up xD
Ooo, to dużo expa :)

Taak dużo

Dnia 26.04.2012 o 00:35, Harrolfo napisał:

Wtajemnicz mnie, to dam znać.

To proste:
Łap tu link http://www.youtube.com/watch?v=YGRGxt2-7rc#t=1m15s
Ogólnie rzecz biorąc to mniej więcej kapuje co on tam gada. Aż taki słaby z angielkiego nie jestem. Lecz potrzebuje dobrego tłumaczenia wiesz takiego ładnie sklejonego na piśmie i wogóle.
Podejmujesz to wyzwanko ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojh, jak na mnie 50+ postów to bardzo dużo.
Partner w cudzysłowu, bo znane są mi przypadki osób, które z jakiegoś powodu krytykują nazewnictwo z serii partner/partnerka.
A tak w ogóle - czego miałabym się konkretnie wstydzić? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:56, CharName napisał:

Ojh, jak na mnie 50+ postów to bardzo dużo.

W sumie :P

Dnia 26.04.2012 o 00:56, CharName napisał:

Partner w cudzysłowu, bo znane są mi przypadki osób, które z jakiegoś powodu krytykują
nazewnictwo z serii partner/partnerka.

Lol xD

Dnia 26.04.2012 o 00:56, CharName napisał:

A tak w ogóle - czego miałabym się konkretnie wstydzić? :>

No właśnie nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kamień dusz płonie ogniem piekielnym podczas gdy ponura poświata rozmywa twój wzrok. Świeża krew wpływa do Twoich oczu i zaczynasz słyszeć udręczone szepty potępionych. Zrobiłeś to, co wiedziałeś, że musi zostać zrobione. Esencja/istota Diablo została opanowana... na razie. Modlisz się, że stałeś się dostatecznie silny, by utrzymać demona w sobie i opanować go. Choć Twoja przygoda zahartowała Cię, wciąż czujesz go, jak próbuje wyszarpać się z ciemnych zakamarków Twojej duszy. Gdy walczysz by zachować kontrolę, zwracasz myśli ku starożytnym, mistycznym krainom dalekiego wschodu. Może tam na spustoszonej pustyni Oranok znajdziesz odpowiedż, a być może ... zbawienie. "

Tekst z Diablo.
Ach, stare dobre czasy, kiedy się młodym dziewczęciem było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 00:55, Braveheart napisał:

Trzeba grać w batmana AC :P

Już kilka razy grałem (z 5 razy chyba przeszedłem). Zresztą... sprawdź sam ile mi Xfire pokazuje => http://www.xfire.com/profile/harrolfo/

Dnia 26.04.2012 o 00:55, Braveheart napisał:

Zabrzmiałeś niczym wspaniały Yoshimo z BG2 :-).. pewnie w grę nie grałeś

Nope.

Dnia 26.04.2012 o 00:55, Braveheart napisał:

Złota nic ale satysfakcja z pomocy Naczelnemu gwarantowana no i spory exp.

Ty mi tu satysfakcją oczu nie mydl ;)

Dnia 26.04.2012 o 00:55, Braveheart napisał:

Automatyczny awans :P

Już lepiej...

Dnia 26.04.2012 o 00:55, Braveheart napisał:

Łap tu link http://www.youtube.com/watch?v=YGRGxt2-7rc#t=1m15s
Ogólnie rzecz biorąc to mniej więcej kapuje co on tam gada. Aż taki słaby z angielkiego
nie jestem. Lecz potrzebuje dobrego tłumaczenia wiesz takiego ładnie sklejonego na piśmie
i wogóle.
Podejmujesz to wyzwanko ? ;>

Kamień Dusz płonie ogniem piekielnym, gdy upiorna czerwona poświata rozmywa twoją wizję. Świeża krew napływa do twych oczu i zaczynasz słyszeć udręczone szepty Przeklętego. Uczyniłeś to, co wiedziałeś, że musi być dokonane. Esencja Diablo jest zebrana... na razie.

Modlisz się, by stać się wystarczająco silnym do powstrzymania Demona i utrzymania go w zatoce. Pomimo że zostałeś wzmocniony swoim zadaniem, nadal go wyczuwasz, jak wydrapuje sobie swoją drogę w górę z mrocznych zakamarków twojej duszy.

Walcząc, by utrzymać kontrolę, twoje myśli biegną ku starożytnym, mistycznym krainom Dalekiego Wschodu. Być może tam, poza pustkowiami Aranoch, odnajdziesz odpowiedź.

Albo, być może... zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:09, CharName napisał:

Świeża krew wpływa do Twoich oczu i zaczynasz słyszeć udręczone szepty potępionych.


Całkiem zabawny opis, jak go przeczytałem, to przez pierwsze chwile myślałem, że ktoś jeszcze siedzi tu po nocach i "przygotowuje się" do matury jak ja, a to tylko opętanie przez Diablo.
W zasadzie, z dwojga złego, to nie wiem, co jest lepsze ;)


Braveheart - zaczynam się zastanawiać... Ty kiedykolwiek odpoczywasz od Diablo, czy to już stało się częścią Twojego jestestwa? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:10, Harrolfo napisał:

Już kilka razy grałem (z 5 razy chyba przeszedłem). Zresztą... sprawdź sam ile mi Xfire
pokazuje => http://www.xfire.com/profile/harrolfo/

hehe no to nieźle, prawdziwy fan Gacka :P Mam nadzieje, że Na nowego Batmana Nolana wybierasz się do kina ? :P

Dnia 26.04.2012 o 01:10, Harrolfo napisał:

Nope.

A szkoda

Dnia 26.04.2012 o 01:10, Harrolfo napisał:

Ty mi tu satysfakcją oczu nie mydl ;)

Ja mydlę oczy wręcz szarym mydłem :P

Dnia 26.04.2012 o 01:10, Harrolfo napisał:

Już lepiej...

Awans wręcz z bonusem!!
/.../ Ciach tłumaczenie.

No, no nieźle Dzięki Ci wielkie. Tego właśnie oczekiwałem. Of kors level leci w górę i w nagrodę beczka wina z krwi dziewic bardzo dobry rocznik.!!

Swoją drogą o minutę heh Cię wyprzedziła Kobita ale jaja. Sam się podjęła wyzwanka w sumie bardzo podobnie przetłumaczyła ale ona level upu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2012 o 01:10, Harrolfo napisał:

> Zabrzmiałeś niczym wspaniały Yoshimo z BG2 :-).. pewnie w grę nie grałeś
Nope.


Zaaagraj w Baldura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:09, CharName napisał:

Tekst z Diablo.
Ach, stare dobre czasy, kiedy się młodym dziewczęciem było.

A to Ci heca.. kolejny tanslator :P Ale Ty levelu nie masz. Q został zrobiony i podjęty przez kogo innego. W nagrodę pocieszenia możesz dostać winko z krwi ale ogólnie to dzięki Ci również.
Hmm a to dobre młode kobiety kiedyś w Diablo 1 grały.. ile bym dał aby takie coś zobaczyć!! oj ile bym dał by patrzyć jak jakaś dziewczyna bije moby i expi... A jak ładna to już całkiem.. ale w co ma ja marze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:16, Braveheart napisał:

hehe no to nieźle, prawdziwy fan Gacka :P Mam nadzieje, że Na nowego Batmana Nolana wybierasz
się do kina ? :P

Jak najbardziej!

Dnia 26.04.2012 o 01:16, Braveheart napisał:

A szkoda

Nie mój gatunek.

Dnia 26.04.2012 o 01:16, Braveheart napisał:

Ja mydlę oczy wręcz szarym mydłem :P

Że wręcz to wiem ;)

Dnia 26.04.2012 o 01:16, Braveheart napisał:

No, no nieźle Dzięki Ci wielkie. Tego właśnie oczekiwałem. Of kors level leci w górę
i w nagrodę beczka wina z krwi dziewic bardzo dobry rocznik.!!

Ooo.
To co, ze mną się nie napijesz?

Dnia 26.04.2012 o 01:16, Braveheart napisał:

Swoją drogą o minutę heh Cię wyprzedziła Kobita ale jaja. Sam się podjęła wyzwanka w
sumie bardzo podobnie przetłumaczyła ale ona level upu nie ma :P

Ale daj jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem sobie w The walking dead Game...
no i jestem pod wrażeniem, myślałem że będzie to gniot.
Ktoś jeszcze miał szansę ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:21, Harrolfo napisał:

Cześć, Isil (mogę tak się zwracać? ;)


Hej, pewnie że możesz :)

Dnia 26.04.2012 o 01:21, Harrolfo napisał:

Co dobrego? Chyba, że przyszedłeś pobanować, to żegnam :)


Co dobrego to zaraz zabieram się za betę Dialbo III po raz enty :D A banować nikogo nie zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:19, Braveheart napisał:

A to Ci heca.. kolejny tanslator :P Ale Ty levelu nie masz. Q został zrobiony i podjęty
przez kogo innego. W nagrodę pocieszenia możesz dostać winko z krwi ale ogólnie to dzięki
Ci również.
Hmm a to dobre młode kobiety kiedyś w Diablo 1 grały.. ile bym dał aby takie coś zobaczyć!!
oj ile bym dał by patrzyć jak jakaś dziewczyna bije moby i expi... A jak ładna to już
całkiem.. ale w co ma ja marze :P


Zgodnie z amerykańskimi statsami 41% graczy to kobiety :P [zawyżone przez casual gamersów i tzw. gry społecznościowe, przez które rozumiem Farmville itp. ale pewna nie jestem]... Ale na etapie, kiedy grałam w Diablo 1 nie mogłam się jeszcze zaliczać do kobiet. Miałam 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:15, Mohair napisał:

Braveheart - zaczynam się zastanawiać... Ty kiedykolwiek odpoczywasz od Diablo,
czy to już stało się częścią Twojego jestestwa? :p

Wspaniale to ująłeś. To stało się częścią mojego jestestwa!! Pierwsze nocki zarywałem przy D1 bo miałem kompa tak słabego, ze w czasach gdy już był D2 po porstu tej gry nie uciągał.. Gra chodziła ale cięła się niemiłosiernie. Znajomy [kumpel z ławki w moim wieku] mi polecił jednak inne rozwiązanie. "Graj w D1, to na bank Ci pójdzie" [on miał już D2 znaczy jego brat no i lepszego mieli kompa] i chodziło bez zarzutów. Ale ja się w to nagrałem ojojooj Młody jeszcze wtedy byłem ile ja może miałem z 11 lat ?. Kiedyś grałem do 4 w nocy [tak mama mi na takie coś pozwalała!] Gra ma taki klimat, ze wtedy przy zgaszonym świetle w pokoju po ciemku będąc w jakiś podziemiach w tle był ten dziwny soundtrack jakby dziecko płakało. [Może kojarzysz] Tak się tym "poryłem", że z miejsca wyłączyłem grę i spać poszedłem XD. W D2 zagrywałem kolejne nocki na singlu a jak doszedł net to już CBN. Wiele lat w to grałem też przerwami bo jeszcze potem doszedł BG2 a to w ogóle już gra, która równiez pochłonęła mą duszę!!! ale to zupełnie inna "opowieść"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:24, Isildur napisał:

Hej, pewnie że możesz :)

A tylko ja, czy każdy gramowicz? :)

Dnia 26.04.2012 o 01:24, Isildur napisał:

Co dobrego to zaraz zabieram się za betę Dialbo III po raz enty :D

Mhm. Ja obecnie gram w Maksymalnego Bóla 2.

Dnia 26.04.2012 o 01:24, Isildur napisał:

A banować nikogo nie zamierzam :D

I prawidłowo.
Chcesz lampkę z mojej nowo-zdobytej-beczki-wspaniałości?

A, co tam.
Kolejka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:20, Isildur napisał:

Przychodzę i patrzę i kogo znów widzę? Braveheart znów spamuje :D

Co spamuje, co spamuje ? ja sobie wypraszam Ja nie spamuje, ja fraguje posty odpowiedzi.
Any way co się stało, że tu taka wybitna osobistość się pojawiła ? hmmmm ? ;>
Czyżby dziewczyna znów zmęczona ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 01:20, Isildur napisał:

Przychodzę i patrzę i kogo znów widzę? Braveheart znów spamuje :D


Ale tu zawsze tak jest.xD Z tym, że godziny otwarcia tematu nie pozwalają na typowy spam.:P

Ja dzisiaj w sumie na chwilkę tylko, przywitać się i pożegnać, bo padnę za chwilę.xD I ponarzekać, że mój pomysł zlotu nocnych marków zapadł się w niepamięć. A to by był tak ładny i wyjątkowy zlot, od północy do 6:30, ofc odwiedzamy Bravehearta w jego krypcie.:P

Tymczasem muzyka się kończy(dziś akurat acid jazz rodzimy, by Muariolanza), więc zostawiam dobrej nocy wszystkim i znikam.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować