Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Lachesis Refresh jest świetna, mimo to że dysponuje 3,5G - 5600 dpi nie jestem jeszcze wstanie tego wykorzystać, mimo wszystko powoli bede sobie zwiększał dpi, aktualnie gram na 3,5 tyś. a w systemie i programach graficznych na 2,5 tys. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wąpierze i wąpirki.
Wróciłem właśnie z RHCP. Miły koncert, choć udźwiękowienie trochę było słabe.
Ale dostać się potem do domu... Masakra.
:)
Ale dalej się do Red Hotów nie przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 04:18, cedricek napisał:


Hej, tam :)
Jak się Wam żyję, nocni? ^^


ledwo. znowu ''po spożyciu''. ale szybko jakos przechodzi. ledwo skonczylem chlac a juz prawie nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ziejącą pustkę siedzibę Wąpierzy.
Znowu duszne noce wracją... W taką duchotę to nic, jak spać cały dzień.
:)
Zaraz zamykam grać dalej w FM12, bo podpisałem kontrakt z reprezentacją Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba TOR-owi przyznać - pod paroma względami jest dużo lepszy niż WoW. Questowanie jest dużo lepsze, bo przynajmniej oprawione w jako taką fabułę i ma to więcej sensu, a na pewno jest to dużo przyjemniejsza zabawa ;). Niemniej jednak od strony technicznej The Old Republic leży i do World of WarCraft nie ma startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 02:05, Demagol napisał:

Trzeba TOR-owi przyznać - pod paroma względami jest dużo lepszy niż WoW. Questowanie
jest dużo lepsze, bo przynajmniej oprawione w jako taką fabułę i ma to więcej sensu,


Questowanie jest okej, i ten 50 poziom doświadczenia bije się naprawdę szybko. Z kolegą robiliśmy imperialiste w 4 dni. (Tylko nas dwoje) Gdy robiłem JK samemu, bez niczyjej pomocy z pełnymi dialogami wbicie maxa zajęło mi 2 tyg.

Dnia 29.07.2012 o 02:05, Demagol napisał:

a na pewno jest to dużo przyjemniejsza zabawa ;).


Niestety zabawa która szybko się nudzi :( Dość marne PvP, jak i end-game) Po zdobyciu wszystkiego nie ma już praktycznie co robić, no może poza biciem Rank''u na PvP. Jedyne czego mi brakuje to masy achievementów, która z pewnością zatrzymałaby mnie przy tej produkcji na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pustki w wakacje? A to ci dopiero....
Ja zakwalifikowałem się do Mistrzowstw Świata 2014 roku i zamierzam Danią powalczyć o finał. Ale to już nie dzisiaj.
Trzeba iść w kierunku trumienki, żeby wieczorem na Nietoperku nie zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2012 o 04:55, mr_chief napisał:

Takie pustki w wakacje? A to ci dopiero....


Nie którzy mają wakacje, czego im serdecznie zazdroszczę, ja muszę wstać do pracy na 7:00 :P

Odpaliłem sobię dzisiaj też Prototype 2, przerywniki i rozgrywka po prostu miażdzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2012 o 00:13, Reinvented napisał:

Nie którzy mają wakacje, czego im serdecznie zazdroszczę, ja muszę wstać do pracy na
7:00 :

No tak, to wiele tłumaczy. Ja jeszcze mogę cieszyć się posiadaniem wakacji.;)

Dnia 30.07.2012 o 00:13, Reinvented napisał:

Odpaliłem sobię dzisiaj też Prototype 2, przerywniki i rozgrywka po prostu miażdzy :D

O! Kupić sobie miałem, ale ostatecznie wybrałem GoW''a3.
A jak Prototype, w porównaniu do jedynki?
Pierwszy był kozacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przez pół dnia ogarniałem multi w Red Dead Redemption i de facto z tych trudniejszych trofeów zostało mi jedno (oraz wbicie sześć lvl, ale to akurat kwestia czasu).

Poza tym u mnie bardzo ładna pogoda dzisiaj - aż żal z niej nie korzystać. Zwłaszcza, że podobno "ma być" cieplej :|.

Śpita już wszyscy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czwarta w nocy. Oglądnąłem świetny film (Wonder Boys), popisałem trochę... chyba znów coś będę oglądał.
Swoją drogą, tak sobie chodzę, niucham, patrzę. Stare czasy się przypominają. Czuję sie staro-sentymentalny.

Mało się tu ostało ludzi z dawnej ekipy, jeszcze mniej takich, co pamiętają same początki... oj dawno, dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 01:04, Wszystkozajete napisał:

Z tego co widzę to naczelny spamer tego wątku nie wykazuje nocnej aktywności od jakieś
czasu,

A ty co problem masz ? xD malutki temporary vampire. Ten który czuwa i tak zna wasze grzechy !
Widzę wakacje to i kula klasycznie zapełniana tymczasowymi vampirkami. I Jeszcze niektórzy czelność mają walić tekstami typu "co tutaj takie pustki" hahahaha dobre sobie Jednak widzę, że niektórzy stali, wierni bywalcy się ostali tacy jak Renzov, Harrolfo, Nephren-Ka. Nawet mr_chief po pół rocznej przerwie zaczyna znów wykazywać aktywność, dobrze to wiedzieć.
Ogólnie to witam wszystkich Nocnych Marków, Smarków również i innych co to lubią sobie w nocy poszaleć
Co u mnie, hmmm no cóż. Powiem wam, że szkoda marnować tak ciepłe noce na siedzenie przed kompem. Biwaki [właśnie z jednego wróciłem na którym mało co się spało XD], czy chociażby całonocne picie piwa ze znajomymi po terenach itp itd to ostatnio chleb powszedni. Nie ma to jak nad ranem po kilku browcach wrócić do domu zrobić porządną sypaną kawę [of kors nie jakiś tam rozpuszczalny syf] wyjść przed dom, siadnąć się na ławce odpalić papierosa i delektować się chwilą!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Nawet mr_chief po pół rocznej przerwie zaczyna znów wykazywać

Dnia 02.08.2012 o 00:21, Braveheart napisał:

aktywność, dobrze to wiedzieć.

Ano. Choć ostatnie dni... Noce puuuuste tu były. To i Gears of War 3 w końcu skończyłem:)

Dnia 02.08.2012 o 00:21, Braveheart napisał:

Ogólnie to witam wszystkich Nocnych Marków, Smarków również i innych co to lubią sobie
w nocy poszaleć

Witaj. Napijmy się krwi

Dnia 02.08.2012 o 00:21, Braveheart napisał:

Co u mnie, hmmm no cóż. Powiem wam, że szkoda marnować tak ciepłe noce na siedzenie przed
kompem. Biwaki [właśnie z jednego wróciłem na którym mało co się spało XD], czy chociażby
całonocne picie piwa ze znajomymi po terenach itp itd to ostatnio chleb powszedni.


Ja niestety na ten moment nigdzie nie wyjeżdżam, może pod koniec sierpnia dam radę chociaż na tydzień przed poprawką. Ale kto wie, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 00:21, Braveheart napisał:

/ciach/
Nephren-Ka.
/ciach/


Ktoś mnie wołał? xD

Miłej nocy dla wszystkich.:>
W sumie to co dzień niemal się tu przewijam, ale pisać nie ma zbytnio o czym, bo jest jak zawsze. Tydzień jakoś sobie leci i coś tam się robi, przez weekend ''désolation level'' się zwiększa i w niedzielę wieczorem/poniedziałek ma już taki efekt, że siedzę(w różnych miejscach), a potem nie pamiętam co wtedy robiłem. Chociaż zazwyczaj wtedy nic nie robię, więc na jedno wychodzi.
Co ciekawe, to ostatnio po zmroku wybitnie źle działa na mnie światło(takie z reflektorów wszelkich pojazdów). Niby każdy wąpierz tak ma, ale w rzeczywistości nieciekawie to wygląda.:/
Poza tym buduję znajomemu domek dla chomika, więc jakby ktoś się przypadkiem znał na tych futerkowych samobójcach, to może mi jakieś pomysły na inne ichnie zabawki podrzucić.:>
Chyba tyle, mogę się odmeldować w tryb ''obserwacji''.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 01:51, Harrolfo napisał:

Co u Was? The Dark Knight Rises obejrzany?

Obejrzany. Wczoraj w kinie byłem.;)
A teraz, zaraz do trumny idę, bo tutaj takie tłumy dziś są, że dojść do słowa nie można...

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tutaj takie tłumy dziś są, że dojść do słowa nie można...

To akurat nic nowego. :)

Ja akurat też mykam. Muah. Aż wykorzystam nabytą adrenalinę po wygranej w sc2 i poćwiczę przed snem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 02:36, mr_chief napisał:

Obejrzany. Wczoraj w kinie byłem.;)

I jak wrażenia?

Dnia 02.08.2012 o 02:36, mr_chief napisał:

A teraz, zaraz do trumny idę, bo tutaj takie tłumy dziś są, że dojść do słowa nie można...

Fuckt, coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować