Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Zamiast odpowiedzic chiałem zgłosić.
Chyba mój noworoczny stan nie pozwala swobodnie przemieszczać się po forume. ;D

Co nie zmniejsza faktu, że dobra rada nawet w sylwesta się przyda. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 02:28, akne napisał:

Aaaa byłam w tym wątku jakiś czas temu ;)

Musiało mi ulecieć z głowy... Co ten Sylwek z ludzi i Harrolfów robi ;)

Dnia 01.01.2013 o 02:28, akne napisał:

Póki co nie śpię i udzielam dobrych rad: http://ja.gram.pl/akne/344

Czyli standard u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa. No więc zwymyślałem panne na którą lecę, uchlałem się jak świnia i chleję dalej! :) mam to wszystko gdzieś. Kupiłe sobie 12 browarów i mam to zamiar wypić tej nocy. A panna i trak mnie olewa więc niech widzi jaki jej PAN jest zaprany :) Sy;wester jest fajny, a fajne panny sa tylko w mangach :P

POZDRO!

[jak tylko skoncze polonezq to bede cisnął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie Wąpierze i Wąpierzyce.
Wszystkiego dobrego w nowym roku.
Do domu właśnie wróciłem, ale spać teraz to nie ma opcji..
Huhu.
Jak wam Sylwester mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 02:53, KannX napisał:

Witam Państwa. No więc zwymyślałem panne na którą lecę, uchlałem się jak świnia i chleję
dalej! :) mam to wszystko gdzieś. Kupiłe sobie 12 browarów i mam to zamiar wypić tej
nocy. A panna i trak mnie olewa więc niech widzi jaki jej PAN jest zaprany :) Sy;wester
jest fajny, a fajne panny sa tylko w mangach :P


Bleh, ja się ani nie uchlałem, ani nikogo nie zwymyślałem(jakiś rodzaj noworocznej perwersji zamiast życzeń?).:P Tym samym uniknę rano tego normalnego kaca i tego moralnego.
Ogółem, jeden beznadziejny rok przechodzi w drugi beznadziejny rok, a ten przejdzie pewnie w następny. Serio, gdyby istniał jakikolwiek Bóg(i miał chociaż trochę tych dobrych cech, które przypisują mu ludzie), to już dawno zesłałby po mnie piorun czy coś takiego.*xD

Tymczasem spać, akurat dobra pora na to.:>

* - uwielbiam wstawiać emotki z uśmiechem w stylu ''Hamleta'', który właśnie zorientował się, że stoi na minie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mija.
Skończyłem zaprawe z kilunastoletnim winiaczme co zalatuje spirytem bardziej niz nie wiem co...
:D

Pora wziąc sie za kolejne puszczki Abrozji zwanej Guinnessem Draught.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 02:53, KannX napisał:

Witam Państwa. No więc zwymyślałem panne na którą lecę, uchlałem się jak świnia i chleję
dalej! :) mam to wszystko gdzieś. Kupiłe sobie 12 browarów i mam to zamiar wypić tej
nocy. A panna i trak mnie olewa więc niech widzi jaki jej PAN jest zaprany :) Sy;wester
jest fajny, a fajne panny sa tylko w mangach :P

POZDRO!


I''m too old for this shit

jeszcze 3 godziny i fajrant! nowa perelka do sniadania (wczoraj mi sie w oczy rzucila) i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka miernota plebsowa miałby przebić britnej...
Na głowę upadliście w tymże jakże radosnym dniu?

:D

Ale by nie było przerzuciłem się już na klasyczne techniawki/dęsawki. ]:>

***Ex-Plain - Check Out @ VA - Techno Trax Vol. 2***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzę fajny dzień w temacie, bo nawet tacy ''bardzo'' stali bywalcy nic nie napisali.:D

Także ja mogę zapisać swoje standardowe: jest beznadziejnie. Nie mam jak się pochwalić, ile wczoraj wypiłem, jak bolą mnie nogi(czy inne części ciała xD) i tym podobne. Także pewnie jest(bo już nie wiem xD) jeszcze gorzej niż zwykle.
Plus - przypominam sobie po raz n-ty książki Lema. Tajemniczy ocean na Solaris za mną, przygody pilota Pirxa obecnie, a w planie wszystko inne. Tyle lat temu to pisane, a czyta się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 00:55, Nephren-Ka napisał:

Dzisiaj widzę fajny dzień w temacie, bo nawet tacy ''bardzo'' stali bywalcy nic nie napisali.:D

Także ja mogę zapisać swoje standardowe: jest beznadziejnie. Nie mam jak się pochwalić,
ile wczoraj wypiłem, jak bolą mnie nogi(czy inne części ciała xD) i tym podobne.



Nie masz jak się pochwalić czy nie masz czym się pochwalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie? Wordpress ma jakąś (dobrą, działającą i ładną) apkę albo exe, które pozwala publikować posty z poziomu desktopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie nie dalem sie wciagnac w zadne chlanie i inne odurzanie, wiec nie mam czego odsypiac.

BTW. Ogladalem ostatnio Dark City, jak kogos interesuje Matrix w stylu neo-noir i jeszcze nie ogladal to polecam, film wyszedl przed nim rok wczesniej i czesc scen, w ktorych oba filmy byly krecone pokrywa sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować