Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 01:22, Anguis napisał:

Zawsze możesz wykręić,że jak byłeś ostatnio to było zamknięte -może uznaja... jak będą mieć
humor


Uch, nie ma na co liczyć. ;/
Pół autobusu było za tym, żeby mi darował w ten pierwszy dzień szkoły, to wygłosil koleś krótki wykład na temat dobrej pracy i wlepił mi mandat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:18, Invin napisał:

9:00 - 10:30 i 12:00 - 13:30 (w dniu wypłaty do 14:00)
patrze na zegarek - 13:04, wszystko pozamykane.


ale hamstwo! ja bym notkę zostawił - i jeszcze jakas rąbnięta kasjerka by zje**** dostała! ja bym tam ich zmęczył za to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ogólnie moje miasto to dziura (słyszał ktoś o Stalowej Woli?), znam je całkiem nieźle ale w ogóle trafienie do biura graniczyło z cudem. Ide ulicą mijam po kolei: Komunalna 4 - po prawej, Komunalna 2 - po lewej, przede mną Komunalna 1, a teraz zgadnijcie gdzie jest biuro? :)
Nr 3, pytałem chyba z 5 osób o drogę, kazdy kierował gdzie indziej, a okazało się, że biuro jest pół kilometra od reszty numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:34, Invin napisał:

Heh, ogólnie moje miasto to dziura (słyszał ktoś o Stalowej Woli?), znam je całkiem nieźle
ale w ogóle trafienie do biura graniczyło z cudem. Ide ulicą mijam po kolei: Komunalna 4 -
po prawej, Komunalna 2 - po lewej, przede mną Komunalna 1, a teraz zgadnijcie gdzie jest biuro?
:)
Nr 3, pytałem chyba z 5 osób o drogę, kazdy kierował gdzie indziej, a okazało się, że biuro
jest pół kilometra od reszty numerów.


Nie jest tak żle- ja mieszkam na wsi, ostatnio dzwonił kolo z firmy przesyłkowej,bo nie mógł rozumieć że u mnie nie ma nazw ulic:-)))) tylko numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Invin

> wbijam tam do biura i widze:
> 9:00 - 10:30 i 12:00 - 13:30 (w dniu wypłaty do 14:00)
> patrze na zegarek - 13:04, wszystko pozamykane.

No to masz niefajnie. Ja ponad 2 lata temu też miałem wpadkę z kanarem i spokojnie pojechałem sobie na stację "Metro Świętokrzyska" około 16-tej i normalnie mnie przyjęli, zresztą przede mną w kolejce do kasy stało jeszcze parę innych osób :] . Ale fakt, że u mnie są inne godziny otwarcia. U Ciebie jak widzę występuje, że tak powiem, "mniejsza orientacja na klienta" ;) .

> Heh, ogólnie moje miasto to dziura (słyszał ktoś o Stalowej Woli?)

Ja np. wiem, że wasza Stal jest beniaminkiem w II lidze piłki nożnej :) .

Vaxinar

> U mnie jest tak, że jak się ma w domu to kanar z Tobą do domu pójdzide i wtedy masz 5 złotych kary.

A to dobre :) . U mnie niestety kanarzy są zbyt leniwi na takie udogodnienia w stosunku do pasażera ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 01:47, Fiarot napisał:

Ja np. wiem, że wasza Stal jest beniaminkiem w II lidze piłki nożnej :) .


Masz rację, mają niezłych piłkarzy, ale jakbyś zobaczył stadion, szatnie i warunki dla piłkarzy to byś się załamał.
Sam trenowałem z pół roku z rówieśnikami (92'') i wiem dość dobrze jak to wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz przerwałeś ... nigdy nie bądź pewien (w tym temacie o Nocnuch markach przynajmniej) że zostałeś sam jedyny

:P

ja siedzę - jeszcze dłużej niz myślałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 03:57, Martimat napisał:

ja siedzę - jeszcze dłużej niz myślałem ...


No ja o dużo dłużej niż myślałem bo robiłem pracę z historii na jut... znaczy na dzisiaj ;) No, a teraz to mi iść spaćnie opłaca bo za 2 godziny będę musiał wstawać. Ale bezsens... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:52, Darkstar181 napisał:

Hm...nikogo na razie nie ma? Szkoda... do 3 nie chce mi się siedzieć,bo rano trzeba wstać i
zasuwać na wigilię klasową.

Ja miałem dzisiaj o 17 wigilię klasową :/
Taka sobie była niestety.

Jutro muszę się zwlec na ósmą i przyjść na 3 lekcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kurcze mam dziś doła przedświątecznego ... ale u mnie to normalne ... każde święta wyznaczają (uświadamiają dokładniej) mi upływ czasu. Tak Święta Bożego narodzenia a nie własne urodziny ...

... no alew juz niedługo będzie baaardzo rodzinnie i zaczne się cieszyć znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2006 o 23:55, Monastor napisał:

Jutro muszę się zwlec na ósmą i przyjść na 3 lekcje :/

Heh... ja zasuwam na 10 na mszę szkolną( taa...do katolikiego liceum chodzę),potem jasełka, a jako ostatnia wigilia klasowa.Trochę zejdzie...możen nawet do 13-14. Ale przynajmniej nie będzie lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:57, Darkstar181 napisał:


> Jutro muszę się zwlec na ósmą i przyjść na 3 lekcje :/
Heh... ja zasuwam na 10 na mszę szkolną( taa...do katolikiego liceum chodzę),potem jasełka,
a jako ostatnia wigilia klasowa.Trochę zejdzie...możen nawet do 13-14. Ale przynajmniej nie
będzie lekcji.

Ja powinienem o 11 być w domku :D
Wtedy poczekam na kuriera z monitorem i aparatem, a potem może wypróbuję aparacik jeśli będzie pogoda. Ciekawe jakie będę miał wrażenia z takim aparacikiem po dłuższym użytkowaniu służbowego Lumixa DMC-FZ5 mojego taty. Pewnie będzie kiepścizna, ale jak się będzie nadawał do użytku to może coś wrzucę na deviantart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedacy... musicie iść do szkoły... :p
Ja na szczęście w piątek wykładó ani ćwiczeń nie mam, dlatego już dzisiaj (czwartek) wróciłem do domq i pocinam w świąteczną wersję GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora odpowiednia, to i mozna odpowiedziec na posta ;)

Dnia 21.12.2006 o 00:39, boogie85 napisał:

No ten mi tutaj z burżuazją wyjeżdża,

- No teraz to tym bardziej, choc moze lepiej arystokracja czy szlachta :) Z drugiej strony nudzac sie przeczytalem wlasnie 35 pierwszych stron watku o modkach [50 postow na strone ;] i bardzo spodobalo mi sie porownanie dokonane przez Olamagato - mianowicie modkowie to tacy smieciarze ;) Jak rozbiezne moga byc opinie o mordkach - od smieciarzy do szlachty. A wszystko zaczelo sie od burzuazji :p

Dnia 21.12.2006 o 00:39, boogie85 napisał:

ojciec dostał jakieś gratisy więc mi sprezentował zgrzeweczkę

- E to wybaczone. Jak za darmo to i ja biore :) Nie wiem czy slyszal ktos o ciekawej akcji z Red Bullami, a mianowicie dostarczanie chyba zgrzewki za darmo na impreze. Wystarczy tylko zadzwonic pod odpowiedni numer i pozwolic wykonac kilka zdjec. No i impreza nie moze byc jednoosoba ;)

Dnia 21.12.2006 o 00:39, boogie85 napisał:

:D Normalnie jadę na standardowych IceCool czy jakoś tak chyba 5 zeta od litra :D

- To jak ja, wszelkiej masci Tigery, Maxxy i inne. Szasami jak mi sie przelewa, szarpne sie na Poweraid. [Padnij, Powstan, Poweraid :D]

Dnia 21.12.2006 o 00:39, boogie85 napisał:

Poza tym ja mam juz ferie :D Z tej okazji wszystkim życze milej nauki :P

- A zeby Cie... :p Zebys zyl w ciekawych w czasach, za takie zyczenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpsółczuję Wam, uczniowie, że musicie jeszcze jutro do szkoły lecieć. Ja już mam wolne. Na szczęście rektor się zlitował i jutro jest dzień rektorski, co oznacza brak zajęć. Tralalala... :D
Mam dziś świetny humor przedświąteczny i pewnie długo posiedzę. W co by tu pograć. Przygoda wzywa więc pewnie NWN2. Do zobaczenia za parę godzin... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:14, LifaR napisał:

No i impreza nie moze byc jednoosoba ;)

Uuu, a już myślałem :D:D. Ale jak będzie dobra jednosobowa impreza? Albo jaki limit? Bo jak dwie to też pasuje :D I jaki to numer? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:18, Marrbacca napisał:

Uuu, a już myślałem :D:D. Ale jak będzie dobra jednosobowa impreza? Albo jaki limit? Bo jak dwie to też pasuje :D I jaki to numer? :P

- No nie, tez raczej nie. Chyba ze zrobisz jakos sztuczny tlum i ktos sie da nabrac ;-) A numer jest zalezny od miejsca gdzie dostarczony ma byc napoj, bo dzwoni sie do przedstawicieli firmy na dany region [nie wiem jaki jest podzial na owe regiony]. Osobiscie numeru nie znam, ale jesli bedzie Ci potrzebny numer wroclawski moge sprobowac zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować