Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 01:29, Monastor napisał:

Allegro, tam
się wszystko da sprzedać :). I jeszcze żeby na nim sporo zarobić to najlepiej go podzielić

Ponoć ktoś próbował kiedyś sprzedać na Allegrosie żonę, jak również kiedyś w tym tabloitowatym fakcie " Sprzedam dziewicę" też coś. O kanapkach to już nie wspommnę. Nadgryzionych. Allegro dobre na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:16, piotersamobojca napisał:

Co jst chłopali???Wszyscy padli tak szybko dziś i nikt nie pisze w tym temacir??

Jak ktoś zacznie, to zawsze się sypią posty... ale trzeba zacząć ;)
Pewnie nikt jeszcze nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rajce.Ja właśnie z impry wróciłem, także przepraszam odrazu jeśli pisze nie po polsku:) ale musiałem na moje jedyne i najlepsze forum zajrzeć.Co porabiasz Monastorze??Słyszałęm, że jesteś fanem Gothika.Ja zaraz w HoMM3 zaczne grać bo to jest mega hnit!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:17, Monastor napisał:

Pewnie nikt jeszcze nie śpi


Jak tu spać, kiedy w perspektywie już całkiem nieodległej zaliczenie i egzamin z matematyki? :/ Trzeba się niestety trochę pouczyć :) Albo na przykład w GW pograć ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:21, Quatre napisał:

Jak tu spać, kiedy w perspektywie już całkiem nieodległej zaliczenie i egzamin z matematyki?
:/ Trzeba się niestety trochę pouczyć :) Albo na przykład w GW pograć ^_^

Dobra mowa... na pierwszy tydzień (albo drugi) szkoły już mam zapowiedziany sprawdzian z matmy (2 LO)
Mimo wszystko mam jeszcze troszkę czasu, który zamierzam poświęcić na słodkie lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja jak zwylke w Homm4 (tylkonie róbmy znów offtopa Piter :)

->Quatre - kurcze ja tez mam matmę jeszcze - ajuż myslałem że się uwolniłem od niej (a kioleś nie chciał mi przepisać oceny z innego indeksu, bo już zaliczone miałem i to na wyższym poziomieniz teram mi wykłada)

Yo! tak poza tym - to dziś nie ja zacząłem ten topic. w końcu odmiana ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:21, piotersamobojca napisał:

Pewnie masz rajce.Ja właśnie z impry wróciłem, także przepraszam odrazu jeśli pisze nie po
polsku:) ale musiałem na moje jedyne i najlepsze forum zajrzeć.Co porabiasz Monastorze??Słyszałęm,
że jesteś fanem Gothika.Ja zaraz w HoMM3 zaczne grać bo to jest mega hnit!:D

Hmm... nie dostrzegłem wcześniej tego posta

Ja sobie grałem już dzisiaj (w sumie to wczoraj) w HoMM3 po meczu (superpuchar w nogę), a teraz szukam sobie zajęcia na kilka godzin, zanim pójdę spać.
Fanem Gothic owszem, jestem, ale bardziej chyba Might and Magic :)

Hmm, troszkę Ci się styl zmienił od tej imprezy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:24, Monastor napisał:

Dobra mowa... na pierwszy tydzień (albo drugi) szkoły już mam zapowiedziany sprawdzian z matmy
(2 LO)
Mimo wszystko mam jeszcze troszkę czasu, który zamierzam poświęcić na słodkie lenistwo


Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to też będę jeszcze miał co najmniej tydzień, a może i nawet dłużej, wolnego :D Ale do tego czasu muszę się nauczyć całęk, pochodnych, granic, relacji, szeregów, ciągów, macierzy, przestrzeni liniowych, form kwadratowych i jeszcze kilku innych rzeczy ^_^
Pozostaję optymistą i myślę, że się powiedzie. A jak nawet się nie uda, to zbytnio się zamartwiać nie będę, bo to i tak drugi kierunek jest, a na pierwszym mam już całą sesję zamkniętą =]

PS. powodzenia na sprawdzianie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz matme zaliczalem, tylko ponad rok temu, i teraz znow musze sie nauczyc, bo juz zapomnialem wszystko :/

A powiem Ci jeszcze, ze wole HoMM V niz IV. Tez ostatnio nawet sporo w niego pogralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:27, Monastor napisał:

Ja sobie grałem już dzisiaj (w sumie to wczoraj) w HoMM3 po meczu (superpuchar w nogę), a teraz
szukam sobie zajęcia na kilka godzin, zanim pójdę spać.
Fanem Gothic owszem, jestem, ale bardziej chyba Might and Magic :)


Co do fanostwa - ja chyba najbardziej lubie gry z serii Europa Universalis :) Moge przy tym siedziec cala noc i nawet sie nie spostrzege, a tu juz znowu jasno za oknem =] Nie moge sie doczekac EU 3 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, że jesteś fanem HoMM:).Ja też oglądałęm ten mecz bo byłem na chałupniczeh imprezie.Ale beka.Nie byłem za nikim zale sądziłęm, żę Barca wygra.Niezła niespodzianka, że aż 3:0.Hehhe ale dobrze.Teraz piłka jest wyrónawa i każdy może wygrać.Szkoda, że POlacy tak sało grają:/.Tylko
napadją na inncyh jeśli słuchałeś dziś wiadommości.To js żałosne, że niby nie wiedzał, żę jest Żydemi go napadł a potem mówiół, że nie chciał.Idiotyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:28, Quatre napisał:

Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to też będę jeszcze miał co najmniej tydzień, a może
i nawet dłużej, wolnego :D Ale do tego czasu muszę się nauczyć całęk, pochodnych, granic, relacji,
szeregów, ciągów, macierzy, przestrzeni liniowych, form kwadratowych i jeszcze kilku innych
rzeczy ^_^

Niezły hardkor ;]
Mnie narazie zabija już funkcja kwadratowa z parametrem (zwłaszcza po dwumiesięcznej przerwie od liczenia czegokolwiek poza prostymi zadaniami z astronomii... nie licząc nieudanych prób robienia trudnych zadań z astronomii ^^). Rany, co ja będę studiował... głupia szkoła, nauka, praca... głupie prawdziwe życie
Czemu cywilizacja się rozwijała... nie mógłbym być szanowanym kowalem, albo awanturnikiem ^^
Zabijałbym smoki za pieniądze i nikt nie gadałby o nauce :/

Najlepiej jakbym zdobywał expa za zabijanie komarów i potem w kilka sekund uczył się nowych umiejętności (usunięcie skrzydeł komara na przykład)... mógłbym po 10 latach zamówić sobie płaszcz z komarzych skrzydeł

Dnia 26.08.2006 o 00:28, Quatre napisał:

Pozostaję optymistą i myślę, że się powiedzie. A jak nawet się nie uda, to zbytnio się zamartwiać
nie będę, bo to i tak drugi kierunek jest, a na pierwszym mam już całą sesję zamkniętą =]

Gratuluję i powodzenia ;)

Dnia 26.08.2006 o 00:28, Quatre napisał:

PS. powodzenia na sprawdzianie!! :)

Dzięki ;)
Przede wszystkim będę się musiał wyspać. Brak snu to jeszcze większy wróg matmy niż brak wiedzy, czy umiejętności :/
Widać z resztą po górnej części posta, na ile przytomnie myślę (piramidalne bzdury i betony o komarach i życiu jak w Gothic ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 00:30, Quatre napisał:

Ja tez juz matme zaliczalem, tylko ponad rok temu, i teraz znow musze sie nauczyc, bo juz zapomnialem
wszystko :/

A powiem Ci jeszcze, ze wole HoMM V niz IV. Tez ostatnio nawet sporo w niego pogralem.

Nieładnie :P

Mnie się z kolei strasznie nie podoba to, co Ubisoft zrobił z serią :/
Grafika jest wzięta nie wiadomo skąd, jednostki to mieszanka warhammera, warcrafta, jakiejś mangi i Bóg wie czego jeszcze (jakby nie mogli czerpać wzorców z serii). Cały wszechświat jest też zupełnie nowy (jakby innych herosów nie było), bo przecież "stara fabuła i światy są beznadziejne i lepiej o nich zapomnieć" ;/
Mimo, że HoMM4 nie jest najlepszą grą, to i tak jest lepsza od homm5, to jest zbrodnia przeciwko heroes. Jeszcze zgarniają za to ciężki szmal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze w piątke nie grałem - bo po 1 nie mam czasu, po 2 nie kupiłem bo nie miałem kasy, po 3 - bo wszystkich dodatków (jeszcze jeden został) do HoMM 4 nie skończyłem :)

ale mam zamiar demko najpierw oblookac - potem się obaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam piątke bo kupiłem bo całą serie cenie i dlateog za uznanie.Tylko trochę grałem bo mój sprzęt nie jest zza dobr.Ale brat poszedł do roboty to za jakeś 4 miesiące będę wymiatał:D:D i wam napisze czy piątka jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Ubi zrobil, tylko Nival :)

Grafika mi sie podoba. Fakt, ze na zblizeniach nie prezentuje sie najlepiej, ale z daleka moze byc. A inspirowanie mangą jest wg mnie jak najbardziej prawidlowe, bo to moje klimaty :) A stara fabula ( z poprzednich czesci) jak dla mnie byla slaba i mooocno zakrecona, a co za tym idzie - niezrozumiała. Nie podoba mi sie jedynie nazwanie męża Izabeli Nikolai, a jego ojca Alieksiej - od raz widac, ze Ruskie to robily :D A Ruscy w Heroes - jakos mi to nie pasuje :/

A HoMM 4 jest znacznie gorszy od 5 (chociaz nie powiem, podobal mi sie, wbrew ogolnej opinii fanow o tej czesci).


Martimat ---> tez zaczalem od demka. Z poczatku nie powala. Ba! nawet troche rozczarowuje, ale po kilku godzinach, kiedy nie bedziesz sie mogl oderwac od monitora, az do momentu az skonczysz demo, sam zrozumiesz ;] Ja po zagraniu w demko od razu zamowilem preordera :)
Gra warta kazdej zlotowki. A ja mialem jeszcze o tyle dobrze, ze zaplacilem tylko polowe, a drugą siostra :) W koncu jak chce grac, to niech placi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2006 o 00:41, Monastor napisał:

Grafika jest wzięta nie wiadomo skąd, jednostki to mieszanka warhammera, warcrafta, jakiejś mangi i Bóg wie czego jeszcze

Bez jaj,mi się taqm tez szczególnie nie podobają słonie którymi podróżuja magowie...ale gdzie ty widzisz mangę!?

Dnia 26.08.2006 o 00:41, Monastor napisał:

Cały wszechświat jest
też zupełnie nowy (jakby innych herosów nie było), bo przecież "stara fabuła i światy są beznadziejne
i lepiej o nich zapomnieć" ;/

Chyba jednak nie do końca.Niby miał byc to nowy śiwat,ale podczas gry bohaterowie wspominaja o Crag Hacku, Sandro, a nawet pojawia się bohaterka z kampani lochu,w Armagedonś Blade.To ta bbka,która wypiła smoczą krew,i przemieniła się w smoka.W Piątej części doradza naszemu bohaterowi w jednej z misji,co ma robić,aby osiagnąć władzę.

Dnia 26.08.2006 o 00:41, Monastor napisał:

Mimo, że HoMM4 nie jest najlepszą grą, to i tak jest lepsza od homm5, to jest zbrodnia przeciwko
heroes. Jeszcze zgarniają za to ciężki szmal :(

Uważaj na słowa:) Podejrzewam że na moim osiedlu moi kumple spalili by Ciebie na stosie za takie herezje. Jak HoMM4 może być lepszy od czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować