Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

widze ze niezle sie towarzysze trzymaja:D ja przed chwila skonczylem grac w half life''a. dzisiaj przeszedlem dwojeczke i prawie skonczylem ep1:) zrobilbym cala nocke ale jednak trzeba sie troche przespac, bo przyjezdza dzioucha i wypadaloby ogarnac troche lokum:D dobranoc i takie tam

edit-> zeby klasc sie spac jak na dworze jasno sie robi... za oknem to juz ptaszki cwierkaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm, wieża chómanisto :P
sytuacja ze zjazdem w moim wykonaniu wygląda kiepsko, póki co tutaj tego tłumaczył nie będę. zbyt śliska sytuacja.... :|
niby wiem why nie chcesz jechać, ale i tak bym Cię namawiał, żebyś pojechał... ;]

Noirr
good night then ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 03:50, pizmak666 napisał:

ekhm, wieża chómanisto :P
sytuacja ze zjazdem w moim wykonaniu wygląda kiepsko, póki co tutaj tego tłumaczył nie
będę. zbyt śliska sytuacja.... :|
niby wiem why nie chcesz jechać, ale i tak bym Cię namawiał, żebyś pojechał... ;]


nastepnym razen bede starac sie pisac wyźrarznie ok? ^^
a tak prócz tego zjazdu co konkret planujesz, pewno te wilkasy znowu com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 03:46, Noirr napisał:

edit-> zeby klasc sie spac jak na dworze jasno sie robi... za oknem to juz ptaszki
cwierkaja...


Kiedy zasiaduję się też tak na nocki, zaobserwowałem, że już od niespełna trzeciej zaczyna się delikatnie przejaśniać... 0.o
Takie rzeczy tylko wczesnym latem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 03:53, Mezzanine napisał:

nastepnym razen bede starac sie pisac wyźrarznie ok? ^^
a tak prócz tego zjazdu co konkret planujesz, pewno te wilkasy znowu com?


pisz jak chcesz, ino śmiać mi się chce, jeśli Ty robisz błąd w wyrazie wieża ;p ale tak tak, noc itp ;]
a wakacje wilkasy ofc, tylu znajomych się nazbierało [vide Michał], że aż żal było by nie skorzystać. oprócz tego mam zamiar na zjazd wpaść, Kraków z kumplem odwiedzę, na Hel jadę z pokaźną ekipą, oby na jak najdłużej... i to chyba wsio. reszta w wawie.
problem może być tylko jeden, ten który zawadza mi, aby jechać na zjazd, a może mi zawadzić w zorganizowaniu całych wakacji... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 03:57, GungravePL napisał:


> edit-> zeby klasc sie spac jak na dworze jasno sie robi... za oknem to juz ptaszki

> cwierkaja...

Kiedy zasiaduję się też tak na nocki, zaobserwowałem, że już od niespełna trzeciej zaczyna
się delikatnie przejaśniać... 0.o
Takie rzeczy tylko wczesnym latem :]


ja mam dokładnie to samo :) światło sobie już zgasiłem.

pizmak666
no już przestań sie czepiać matematyk :P
Ja no właśnie nie wiem jak bede miał z tym lipcem :| nie załapałem sie na żadny fajny obóz, a konkretne jakieś propozycje prócz wyjazdu do egiptu ze starymi nie ma. Sierpień jak już mowiłem bede pracować, wiec na żaden wyjazd w tedy nie moge liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 04:04, Mezzanine napisał:

Ja no właśnie nie wiem jak bede miał z tym lipcem :| nie załapałem sie na żadny fajny
obóz, a konkretne jakieś propozycje prócz wyjazdu do egiptu ze starymi nie ma. Sierpień
jak już mowiłem bede pracować, wiec na żaden wyjazd w tedy nie moge liczyć.


nie przesadzaj. ja jakieś 3tygodnie temu zacząłem ten hel ogarniać, a jedziemy w drugiej połowie lipca. więc niby na ostatnia chwilę, a dało radę.
jakbyś się postarał, to byś coś na lipiec ogarnął.
cóż, Egipt dobra rzecz, wiesz, ostatnio się było przed majowym. ale z kumplami to dobra rzecz ;p
a pracować to pracuję non stop, nie pracą fizyczną, a z domciu z fotela i do tego kasa leci. cud miód orzeszki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 04:08, pizmak666 napisał:

nie przesadzaj. ja jakieś 3tygodnie temu zacząłem ten hel ogarniać, a jedziemy w drugiej
połowie lipca. więc niby na ostatnia chwilę, a dało radę.
jakbyś się postarał, to byś coś na lipiec ogarnął.


w sumie racja jakoś szczególnie przez szkołe etc. nie zwróciłem na to uwagii zbytnio.

Dnia 24.06.2008 o 04:08, pizmak666 napisał:

cóż, Egipt dobra rzecz, wiesz, ostatnio się było przed majowym. ale z kumplami to dobra
rzecz ;p


ano wiem pisałeś, ale ma aj kurde w lipcu jaka temperatura kurcze :/ ^^

Dnia 24.06.2008 o 04:08, pizmak666 napisał:

a pracować to pracuję non stop, nie pracą fizyczną, a z domciu z fotela i do tego kasa
leci. cud miód orzeszki xD


hehe ! ale w mym przypadku taka praca jest cholernie potzrebna, zarabiam sobie na pieca do gitary a na to z 900 zł mi jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 04:23, Mezzanine napisał:

w sumie racja jakoś szczególnie przez szkołe etc. nie zwróciłem na to uwagii zbytnio.


szkoła ssie i generalnie ble! ^^ nie interesowałem się nią pod koniec, jakoś tak czerwiec przeleciał[prawie] ;D

Dnia 24.06.2008 o 04:23, Mezzanine napisał:

ano wiem pisałeś, ale ma aj kurde w lipcu jaka temperatura kurcze :/ ^^


ano właśnie, będziesz miał tak przegorąco, że zdechniesz tam.... nawet z klimą i hektolitrami wody można wykitować. obyś zdrowy przeżył ^^

Dnia 24.06.2008 o 04:23, Mezzanine napisał:

hehe ! ale w mym przypadku taka praca jest cholernie potzrebna, zarabiam sobie na pieca
do gitary a na to z 900 zł mi jest potrzebne


mnie robota też potrzebna. już jakiś czas temu cosik na stałe sobie załatwiłem, ale mówię, wsio z domu robię, przy kompie więc wygodnie i względnie przyjemnie. a do tego dorywczo imprezy się organizuje, z tego też b. dobre pieniądze są, jak się wie już co i jak... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocne mariany moje !:)
Co robicie?
My tu sobie z rozrobionym w ET naparzamy jak to zwykli robić chorzy ludzie po północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie, jak Wam noc mija?
ja dziś znowu posiedzę nieco.
właśnie film obejrzałem, wcześniej nieco w Diablo 2 młóciłem. teraz myślę, czym by się zająć. jeśli ktoś się prędko pojawi, jest szansa na jakąś ciekawą rozmowę. w innym przypadku idę grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 02:49, pizmak666 napisał:

witajcie, jak Wam noc mija?


mi minęła nad WH40k. Miałem rozgrywkę chyba na 3h. Dużo razy już się w tej grze przekonałem że choć już prawie się przegywa to wszystko może się jeszcze obrucić i można wygrać, już miałem tak parę razy ale to co przed chwilą rozegrałem.. po prostu bezcenne :P Grałem 3 vs 3, broniliśmy się, z czego ja od tyłu zaczołem atakować wrogom bazy i tak non stop. Jeden z moich wyszedł i graliśmy 2 vs 3, myślałem że przegramy ale tyle im dojeżdżałem bazy że nie mogli się podnieść i wkońcu wygraliśmy. Yuppi ! Oni mi zburzyli baze ale zdążyłem wybudować u kolegi z drużyny drugą, ja im rozwalałem ich a oni budowali tam gdzie ja miałem swoją pierwszą. Ta gra poprostu wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 01:15, Szperacz Robson napisał:

Dłuuuga potyczka w CS 1.6 ze znajomymi :) A poza tym, to zaraz odpalam X360 :P


heh, dobrze, że ktoś jeszcze w CS''a gra, a nie w ET wszyscy... że niby uber gra? z której strony.
poza tym, PS3 lepszy :P

oprócz tego witam wszystkich ;]

Grizzly
WH40k ownz all. 4ever. a jak będzie druga część to już ogólnie miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się rozrywkowa noc ? :)

Co do mnie, to zaraz kładę się spać, bo oczy mi się same zamykają. Dobrze, że obok łóżka mam takiego DVD Plejera, więc odpalę sobie którąś z przygód Jamesa Bonda. Można powiedzieć, że będzie fajnie :D

Życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 01:18, LuQeMaStEr napisał:

Szykuje się rozrywkowa noc ? :)

Tak, nawet bardzo. Najpierw Gears of War, potem TDU demo (pełna do mnie jedzie :)), a na koniec pozwiedzam Albion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować