Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2010 o 03:32, meryphillia napisał:

No niestety nie moja wina, że we wszystkich interesujących mnie tematach pustki, że aż
zdechłe myszy po katach się walają i tylko tutaj coś mogę naskrobać od czasu do czasu
co by udowadniać, że jednak należę do "społeczności" forumowej... ;)

Zawsze możesz założyć sobie nowy temat stricte informacyjny, jak kerkas i nikt Ci nic nie zrobi.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473
;-D

Dnia 22.02.2010 o 03:32, meryphillia napisał:

Przecież nie będę znowu dyskutował o polityce, religii czy innych podobnych bzdurach,
bo znowu kmioty będą się bulwersować, że ktoś ich po imieniu nazywa. ;D

A, pamiętam to.
Ja powiem tak: dyskutować można, ale nie z byle kim. Trzeba szanować siebie i nie strzępić języka na byle kogo, coby potem nie popaść w nerwicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam przesadzasz.
Kerkas akurat jest pożyteczny, bo o dobrych filmach przypomina i nie muszę do programu zaglądać. ;)

Ok.
Jeszcze zrzucę parę ton bomb w SFP i mogę iść spać z poczuciem pożytecznie spędzonej nocy. ]:>
Over & Out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 04:53, meryphillia napisał:

A tam przesadzasz.
Kerkas akurat jest pożyteczny, bo o dobrych filmach przypomina i nie muszę do programu
zaglądać. ;)

Nie, ja do niego nic nie mam. Ale jak pierwszy raz zobaczyłem ten wątek to zaliczyłem niezłego lola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej lepszy na forume taki informacyjny kerkas, niż taki obrzydliwy spamer jak ja. ;D
Tak czy siak tutaj i tak panuje względny spokój, że nawet ostatnio nieźle pojechany przez moderację GOLa troll bartezik czuje tutaj respekt i podobnego bagna nie robi. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Obejrzałem sobie " Wściekłe Pięści Węża" i zara
zabieram się za drugą część " Sarnie Żniwo ".:)
,, Ja unikam nie potrzebnych walek".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 01:56, meryphillia napisał:

Klasyka światowego kina pełną gębą. ;]

U mnie karnawał w pełni i wspominam stare, dobre imprezowe czasy...:)


No jasne, ze klasyka swiatowego kina.:)
Tak jak " blugarski pościkk" i " hydrozagadka".:)

EDIT:
Ja mam film ma płycie, ale dla zaciekawionych podaje link:

http://www.youtube.com/watch?v=mGt7eCvtWhQ&feature=youtube_gdata
Można znalezc tu cały film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 02:08, meryphillia napisał:

/.../To są hity lat 80tych, a nie jakieś kawałki znane dla garstki nerdów. ;D

Ale Milli Vanilli mogłeś sobie odpuścić... ;P
A "Das Model" przez 21 tygodni nie spadał z pierwszego miejsca brytyjskiej listy przebojów. Zresztą, bez obrazy, ale myślalem, że to trafi w twój gust ;p

A "Tuskotronic"? http://www.youtube.com/watch?v=1K7fL5s_1ac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 02:27, Soresu napisał:

Ale Milli Vanilli mogłeś sobie odpuścić... ;P


:D

No, ja wiem, że Kraftwerk był popularny, ale na pewno nie tak jak te zacne produkcje zapodane przeze mnie. ;D
"Tuskotronik" kozak, ale w oryginale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie zlapala bezsennosc............. Praktycznie caly dzien w domu przesiedzialem i jestem az za nadto wypoczety. Poza tym ostatnio mam problemy ze snem (co jest pewnie spowodowane moja zryta psychika:D i 10000 problemow). Pogram troche w MW2 moze jak sie powkurzam przy tej grze to mnie najdzie ochota na sen lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 02:40, Starscream napisał:

Znowu mnie zlapala bezsennosc............. Praktycznie caly dzien w domu przesiedzialem
i jestem az za nadto wypoczety. Poza tym ostatnio mam problemy ze snem (co jest pewnie
spowodowane moja zryta psychika:D i 10000 problemow). Pogram troche w MW2 moze jak sie
powkurzam przy tej grze to mnie najdzie ochota na sen lol

A jutro nie musisz wcześnie wstawać? Bo jeśli nie, to bezsenność wcale nie jest taka zła, w nocy przynajmniej jest cichutko :)
Ja jeszcze muszę ze dwie strony dopisać i zakończę pierwszy rozdział mojej magisterki - termin mam na 11.40 dzisiaj, więc mam jeszcze trochę czasu.

A oglądał ktoś film Moja wielka grecka wycieczka? Jestem w trakcie i nawet mi się podoba, w przeciwieństwie do Mojego wielkiego greckiego wesela, które kiedyś widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co rozumiesz przez wczesnie:p Mam ferie wiec do szkoly sie budzic nie musze, ale tez nie moge jutro spac do 16 (czyli tak jakbym chcial):D Budze sie na 10, zaraz sie zmusze do spania zeby chociaz miec te pare godzin snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać.:)
,, Bo mu taka broda na brodzie tutaj rosła." - Pan Andrzej 2 o Andrzeju 1.:)
Teraz wypada czegoś posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Topór coś mi mówi...to ten film jak kilku znajomych rusza na rejs po jakiś bagnach i na wysepce ich później jakiś psychopata czy coś tam goni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 00:08, Izrafel92 napisał:

Dzien mozna uznac za udany. Kupiłem "Ani Słowa Prawdy", Jacka Piekary i "Nawiedziny",
antologie fahrenheita :D


" Ani słowa prawdy " nie kojarze:P
Antologie Fahrenheita? No niezle. Ja sobie mialem dawno już kupić, ale zapominalem.:)
A! No i jeszcze Frontiere(s) obejrzalem. I coś jeszcze... Tylko nie pamietam...
Chyba taki tez hardcorowych horror " Afrer Dark " czy jakoś tak. O tym jak grupa wesołych nastolatków rozjechala człowieka i zadzwonili po karetkę. Pojechali z nim do szpitala i... No własnie... Zrobiło się ostro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 00:11, Longer napisał:


Topór coś mi mówi...to ten film jak kilku znajomych rusza na rejs po jakiś bagnach i
na wysepce ich później jakiś psychopata czy coś tam goni?


Tak.
Najlepsza była scena jak morderca zrzygal się jednemu
z bohaterów do ust a potem rozcial mu brzuch tępą piłą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować