Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2011 o 01:16, filip1-1 napisał:

hehe, u mnie wszyscy śpią, no prawie wszyscy ja nie śpię, choć i tak położyli się ok
23 hehe


U mnie podobnie, twierdzą, że to normalny dzień i koniec :D
Ja po mimo, że jutro do pracy to siedzę najdłużej jak się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:23, Isildur napisał:

> hehe, u mnie wszyscy śpią, no prawie wszyscy ja nie śpię, choć i tak położyli się
ok
> 23 hehe

U mnie podobnie, twierdzą, że to normalny dzień i koniec :D
Ja po mimo, że jutro do pracy to siedzę najdłużej jak się da :D

Ja też ile wytrzymam :) choć jutro nigdzie nie idę dopiero w poniedziałek do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tu obecnych i życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku. Oby rok 2011 okazał się 1000 razy lepszy niż poprzedni. Życzenia być może trochę spóźnione ale wcześniej nie miałem czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:39, Szynkars napisał:

Witam wszystkich tu obecnych i życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku. Oby
rok 2011 okazał się 1000 razy lepszy niż poprzedni. Życzenia być może trochę spóźnione
ale wcześniej nie miałem czasu :)

No wzajemnie :) oby następny rok na gram.pl był jeszcze lepszy, awansu ci życzę i czego tam jeszcze chcesz :) najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:47, Perry_Cox napisał:


A Ty tu robisz za jakiś komitet powitalny? ^^

Nie skąd :) życzę ludziom najlepszego :)

Szynkars

No trzeba, trzeba oby ten rok był jeszcze lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2011 o 01:50, Killinginno napisał:

Nie trzeba.


Oczywiście, że nie trzeba ale można, a skoro nic nie stoi temu na przeszkodzie, zaś okoliczności są nadzwyczaj sprzyjające to po prostu "trzeba" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W ogóle nie miałem Sylwestra. W moim uznaniu jest to głupie święto/obrzęd, więc go nie uznaję. No i bawią mnie te śmieszne życzenia (podobnie jak życzenia świąteczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:55, Perry_Cox napisał:


W ogóle nie miałem Sylwestra. W moim uznaniu jest to głupie święto/obrzęd, więc go nie
uznaję. No i bawią mnie te śmieszne życzenia (podobnie jak życzenia świąteczne).

Wiesz generalnie jesteśmy w takim gronie że najlepszego sobie możemy pożyczyć bo ani się jakoś specjalnie nie znamy tylko z pisania na forum itd... to generalnie większość jest szczere, ale tak przy życzeniach świątecznych jak ktoś na nie lubi a życzy dobrze to przegięcie takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:55, Perry_Cox napisał:

W ogóle nie miałem Sylwestra. W moim uznaniu jest to głupie święto/obrzęd, więc go nie
uznaję.

Powiem ci tyle: Nie wiesz co tracisz chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też praktycznie nie miałem Sylwestra, bo spędziłem go samotnie w domu przed telewizorkiem i komputerem jednocześnie, jednak mimo to cieszę się z Nowego Roku. Prawdopodobnie jest to spowodowane powszechnością tego święta, w końcu tradycja nakazuje jego obchodzenie i cieszenie się w tym dniu. Gdyby tego święta nie było nie różniłoby się dla mnie od każdego innego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi o to, czy kogoś znasz, lubisz, czy też nie lubisz. Po prostu w tym czasie każdy życzy każdemu, bo tak się przyjęło, nie zastanawiający się przy tym co i czy w ogóle chcą życzyć danej osobie. Jeśli życzę kumplowi powodzenia na studiach, to wiem z jakiego powodu to robię i że w ogóle chcę to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:59, Killinginno napisał:

> W ogóle nie miałem Sylwestra. W moim uznaniu jest to głupie święto/obrzęd, więc
go nie
> uznaję.
Powiem ci tyle: Nie wiesz co tracisz chłopcze.

No nie wie co traci

Szynkars

Ja też nie miałe sylwka, spędziłem go przed kompem na forum i jakoś się ciesze z Nowego Roku, takie święta po prostu trzeba obchodzić, tak sam jak każde inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:02, Perry_Cox napisał:


Nie chodzi o to, czy kogoś znasz, lubisz, czy też nie lubisz. Po prostu w tym czasie
każdy życzy każdemu, bo tak się przyjęło, nie zastanawiający się przy tym co i czy w
ogóle chcą życzyć danej osobie. Jeśli życzę kumplowi powodzenia na studiach, to wiem
z jakiego powodu to robię i że w ogóle chcę to robić.

A ty myślisz w myślach tych osób co tu składają życzenia ? nie wydaje mi się ja wiem co chce im życzyć, bo od początku mojego pobytu na tym forum poznałem parę fajnych osób i po prostu wiem co chce im życzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować