Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie


Piszesz to człowiekowi, który stroni od wszelkich zabaw (dyskoteki, domówki, 18-stki etc.) i jest w 90% abstynentem (czasami zdarzy się wypić piwko lub Martini), więc wiem co tracę i jakoś nie jest mi z tego powodu żal. A Ty co tu robisz o tej porze, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:07, Perry_Cox napisał:


Piszesz to człowiekowi, który stroni od wszelkich zabaw (dyskoteki, domówki, 18-stki
etc.) i jest w 90% abstynentem (czasami zdarzy się wypić piwko lub Martini), więc wiem
co tracę i jakoś nie jest mi z tego powodu żal. A Ty co tu robisz o tej porze, hm?

jeśli chcesz wiedzieć co ja robię to siedzę na forum, bo raz chciałem mieć wreszcie dzień spokoju, dwa, że z kim miałem sie zobaczyć to się zobaczyłem, trzy jestem chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:07, Perry_Cox napisał:


Piszesz to człowiekowi, który stroni od wszelkich zabaw (dyskoteki, domówki, 18-stki
etc.) i jest w 90% abstynentem (czasami zdarzy się wypić piwko lub Martini), więc wiem
co tracę i jakoś nie jest mi z tego powodu żal.


Ja również stronię od "wszelkich zabaw", jak sam to określiłeś, co nie znaczy, że ich nie lubię. Alkoholu nie piję w ogóle, ostatnio go wypiłem kilka lat temu przez pomyłkę. Mimo wszystko cieszę się z Nowego Roku i Tobie też to radzę.

PS. Masz bardzo odmienne zdanie od większości użytkowników, z tego co widzę, chyba jesteś pesymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi mi o życzenia, które składa się znajomym czy rodzinie, bo te zazwyczaj są szczere. Ale życzenie wesołych świąt bądź szczęśliwego nowego roku obcej osobie (w sklepie, taksówce, na ulicy, w mailu kolesiowi z allegro i grupowo np. na forum) jest po prostu puste i głupie. IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:10, Perry_Cox napisał:


Nie chodzi mi o życzenia, które składa się znajomym czy rodzinie, bo te zazwyczaj są
szczere. Ale życzenie wesołych świąt bądź szczęśliwego nowego roku obcej osobie (w sklepie,
taksówce, na ulicy, w mailu kolesiowi z allegro i grupowo np. na forum) jest po prostu
puste i głupie. IMHO.

Ja nie uważam, że to jest puste i głupie jesteśmy na tym forum w ch.. czasu to takiego wesołych świąt czy szczęśliwego nowego roku można każdemu pożyczyć znamy się z forum to dlaczego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja Ciebie nie znam. Fakt, nick kojarzę, ale chyba nigdy bezpośrednio nie rozmawialiśmy, więc nie wiem kim jesteś i czy Cię lubię, czy też nie. Dlatego ja uważam takie życzenia za puste i bezcelowe. Pominę też fakt, że znajomym też nie karzę składać mi jakichkolwiek życzeń, ale to już detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:17, Perry_Cox napisał:


Ja Ciebie nie znam. Fakt, nick kojarzę, ale chyba nigdy bezpośrednio nie rozmawialiśmy,
więc nie wiem kim jesteś i czy Cię lubię, czy też nie. Dlatego ja uważam takie życzenia
za puste i bezcelowe. Pominę też fakt, że znajomym też nie karzę składać mi jakichkolwiek
życzeń, ale to już detal.

Kłócił się z tobą nie będę, bo to nie ma sensu, tak czy siak to twoja decyzja którą uszanować muszę lub nie :) choć i tak życzę ci Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:12, filip1-1 napisał:

>

Życzenia skierowane do obcych ludzi są dla mnie tylko i wyłącznie wyrazem dobrego wychowania(?). Ogólnie przyjęło się, że tak trzeba. Fajnie ktoś u mnie na wigilii klasowej posumował całe te życzenia: "Wszyscy sobie składacie życzenia, a w duchu myślicie ch ci w d".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:22, Perry_Cox napisał:


Wal się :P To jest moja ocenzurowana reakcja na życzenia kierowane do mnie, więc nie
bierz tego do siebie ;)

spoko, będę pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:26, Perry_Cox napisał:


Równie dobrze życzeń ze strony obcej mi osoby mogłoby nie być, nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:31, RhastA napisał:

>
Równie dobrze życzeń ze strony obcej mi osoby mogłoby nie być, nie przeszkadza mi to.

hehe, ale temat się rozwinął :) mogłoby ale są, nic na to nie poradzimy, jak mówię tak wypada, można, ale nie trzeba ja pożyczyłem i jakoś nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:10, Perry_Cox napisał:


Nie chodzi mi o życzenia, które składa się znajomym czy rodzinie, bo te zazwyczaj są
szczere. Ale życzenie wesołych świąt bądź szczęśliwego nowego roku obcej osobie (w sklepie,
taksówce, na ulicy, w mailu kolesiowi z allegro i grupowo np. na forum) jest po prostu
puste i głupie. IMHO.


>(...) puste i głupie
:-O <wow> To po prostu okazjonalna uprzejmość w stosunku do osób nieznajomych, ot taki zwyczaj. Jednak w stosunku do osób które spotykasz częściej (np. na forum - w końcu wchodzisz tu z własnej woli) to już raczej kwestia kultury. Może mówienie "Dzień dobry" też uważasz za głupie i puste - przecież to życzenie dobrego dnia?

Choć rozumiem że czasem można mieć dość powtarzania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie już czas, do zobaczenia wszystkim i jeszcze raz wszystkiego najlepszego (tylko tym, co nie mają sprzeciwów do składania życzeń przez "obce" osoby :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:37, Szynkars napisał:

Na mnie już czas, do zobaczenia wszystkim i jeszcze raz wszystkiego najlepszego (tylko
tym, co nie mają sprzeciwów do składania życzeń przez "obce" osoby :P)

hehe, 3maj się i jeszcze raz najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czytaj co piszę. Dzień dobry nie jest głupie, bo to po prostu przywitanie. Życzenia są tradycją, owszem, ale dla mnie są one głupie. Zaczynam się bać, że gdy w Polsce w tymże okresie nie złożę komuś życzeń na pożegnanie obcej osobie, to wezmą mnie z niekulturalnego buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 02:38, Perry_Cox napisał:


Czytaj co piszę. Dzień dobry nie jest głupie, bo to po prostu przywitanie. Życzenia
są tradycją, owszem, ale dla mnie są one głupie. Zaczynam się bać, że gdy w Polsce w
tymże okresie nie złożę komuś życzeń na pożegnanie obcej osobie, to wezmą mnie z niekulturalnego
buraka.

Wiesz ja cię np. tak nie wezmę, bo każdy jest na swój sposób inny Ja składam Ty nie tyle w tej kwestii.
Dobra panowie ja będę leciał już 3majcie się i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować