Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2011 o 02:21, Gumisiek2 napisał:

Czytając temat o Diablo II nabrałem ochoty na pogranie w tę świetną gierkę, ale najpierw
muszę ją znaleźć :/ Wychowywałem się na singlu, teraz zacznę na battle.necie z kumplem,
który podobno swojego czasu był jednym z najbogatszych Polaków na BN.



Siemasz Gumisiek :D Byłeś w głównym wątku o D2 ? ;> Ostro tam tam ostatnio sie napisałem. Musiałem ogarnąć kilku ludzi :D Graj Graj.. jak cos to wal pytania.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 02:27, Braveheart napisał:

Siemasz Gumisiek :D


No witam ^^ To właśnie Twój post z buildem dla paladyna smitera spowodował, że nabrałem ochoty na grę ;-) Szkoda, że nigdzie raczej nie mam save''a ze swoją Zabójczynią :/ Ogólnie czytając o D2 widziałem dużo wzmianek nt. run, których ja wcale nie używałem :P Broń pewnie też dopasowywałem raczej pod względem DMG niż bonusów. Cóż, dawno temu to było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 02:31, Gumisiek2 napisał:

> Siemasz Gumisiek :D

No witam ^^ To właśnie Twój post z buildem dla paladyna smitera spowodował, że nabrałem
ochoty na grę ;-) Szkoda, że nigdzie raczej nie mam save''a ze swoją Zabójczynią :/ Ogólnie
czytając o D2 widziałem dużo wzmianek nt. run, których ja wcale nie używałem :P Broń
pewnie też dopasowywałem raczej pod względem DMG niż bonusów. Cóż, dawno temu to było
;]


Heeh Kolejny, który docenił ten post :P ThX. Ale ten build na smitha był robiony pod tamtego forumowicza, i jest raczej słaby, pod względem itemów, do najlepszych nie należy bo. Kilka przedmiotów z tamtego ogólnie jest na wymianę jesli się jest bogatszym :P. Anyway Od razu mówię, że D ][ w jakie grałeś parę lat temu już nie jest tym samym D][ :P

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

37 level w Bad Company 2 wbity ;D Teraz tylko platynki granata, broni stacjonarnej, MG36 i pojazdów latających i na spokojnym graniu w piątek będę miał 38 lvl. Jak to mój kumpel mówi " Są ferie to trzeba w końcu levelować co nie ?" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna....Coś mnie tknęło i otworzyłem wiadomości na GS''ie.I okazało się że mam wiadomoś od Ishibamboshi-kuna z przed dwóch lat...Mogłoby być jakieś powiadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz z radości popłaczę się tak jak na wieść o wielkiej czwórce rok temu!
Foo fighters i Queens of The Stone Age zagrają w tym roku w polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku znowu na Wacken i jeszcze na Sonisphere i na ostatni koncert Judas Pries ( jakoś po wakacjach ).A jak kasy starczy to i na Ozzyego się wybiorę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to 38 levelek wbity w Bad Company 2. Trzeba się nagrać było, bo szkoła od następnego tygodnia ;/ Od jutra muszę zacząć zeszyty przepisywać. A weekend przy książkach omg, tyle sprawdzianów, kartkówek, odpowiedzi się nazbierało, że szkoda gadać ... A tym czasem idę spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat mi pożyczył pierwszą część "Dysfunkcji Rzeczywistości" i właśnie udało mi się przebrnąć przez pierwszy rozdział.To jest dopiero wielotątkowe sci-fi.:) Ale i tak Metro najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, dawno nie pojawiałem się w wampirycznym temacie, trzeba to trochę nadrobić.:>

Primo, jeżozwierzowego "Signify" znakomicie słucha się ''na słuchawkach'' w nocy, właśnie testuję.
Secudno, zmiana procesora w kompie jest banalnie prosta. Za to cooler może sprawić sporo problemów.:P
Tertio, nowa wersja Foobara ma genialną ikonkę - niby niewiele się zmieniło, ale mogę się na nią gapić 5 minut tylko dlatego, że fajnie wygląda na pasku w aero.:D

Poza tym warto dodać, że "Cykl Inkwizytorski" stworzony przez Jacka Piekarę jest co najmniej dobry. Niby ten sam schemat w każdym opowiadaniu funkcjonuje(czytaj Mordimer mniej lub bardziej przypadkowo wpada na jakieś zadanie, które wypełnia ''dla chwały Pana'' przy okazji obracając jakąś panienkę:P), ale czyta się przyjemnie i szybko.
Znacznie milej zaskoczył mnie za to pierwszy tom "Necrosis" w/w autora - kilka opowiadań, które łączą się i opisują losy ''tych złych'', którzy budzą się po latach snu/oczekiwania. Tu nie ma już utartych schematów i lektura potrafi solidnie zaskoczyć w kilku miejscach. Szkoda, że póki co tylko ten jeden tom się ukazał(a już 6 lat minęło).:/
BTW - znacie może jakieś dobre cRPG, które nie jest jakoś szeroko znaną pozycją? Bo zbieram się do Dragon Age, Risen i im podobnych i nijak nie mogę zacząć...:/
Przy okazji warto dodać, że Two Words II jest strasznie przereklamowana - wielkie, nudne, z całą masą zapożyczeń z innych produkcji. Na plus można zapisać ładną grafikę i dobrą optymalizację, ale widząc maga w ciężkiej zbroi, który rzuca kilka czarów, przyzywa szkielety i radośnie atakuje kilku przeciwników dwoma toporami mam dosyć...:/

Nic, posłucham jeszcze co nieco i udam się na spoczynek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rozdziały mam za sobą. Kurde...Fajnie by mieć taki technobiotyczny statek.:)Siedziałbym sobie w domu, pił piwko i prowadziłbym nim umysłem.I jeszcze mógłbym z nim rozmawiać!Heh...Mażenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim grasz?Ja pamiętam, że moją kilkunasto minutową rozgrywkę w Diablo spędziłem jako Nekromanta.:) A ogólnie, to śmierć Chaosowi w Warhammerze, bo znowu ich dziś masakrowałem orkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no tak, nudna noc, trochę pograłem postanowiłem poroskoszować się jakimś trunkiem (tutaj whiski), i póki co jakoś nie przypadła mi do gustu ;3 (może to wina nie najwyższych lotów samego trunku), cóż póki co wole domowe "przeciery" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować