Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 01:38, Mr_Terrorist napisał:

Witam wszystkich marków, a w szczególności pewnego moderatora z forum haha ;D Pewnie
tu nie zagości bo po dobranocce do łózka spać :3

NIe prowokuj bo może byc to twoja ostatnia noc wąpierza.Napewno tu zagląda czasami a moze nawet w tej chwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:38, Mr_Terrorist napisał:

Witam wszystkich marków, a w szczególności pewnego moderatora z forum haha ;D Pewnie
tu nie zagości bo po dobranocce do łózka spać :3


A żebyś się nie zdziwił... bo czasami Hellmut tutaj wpada... Ciekawe ... bardzo ciekawe co by było gdyby tutaj nagle wpadł :D:D: Mimo iż chyba teraz all są OFFLINE.. Ehh kiedyś był taki film jak "Duma i uprzedzenie" :D.. a czasami lepiej wszystko jest schowac do kieszeni. Nawet teraz ukazujesz swoją irytację .. jak byś to pewnie nazwał. Sarkazmem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:41, benq20 napisał:

> Witam wszystkich marków, a w szczególności pewnego moderatora z forum haha ;D Pewnie

> tu nie zagości bo po dobranocce do łózka spać :3
NIe prowokuj bo może byc to twoja ostatnia noc wąpierza.Napewno tu zagląda czasami a
moze nawet w tej chwili:D


hahaha ;D trudno nowe konto się założy. Szkoda, że mi coś nie odpisuje w tamtym temacie ;/ Tak przeglądałem jego GS i mam wrażenie "typowy nerd prawiczek". Mogę się mylić bo to tylko moje przeczucia ;D

@Braveheart - ja tego nie potwierdzam, że to o tego modka chodzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:40, meryphillia napisał:

Głos miał to fakt, klika dobrych kawałków tez jest faktem.

Przed chwila to był marny zespolik ktorego nie da sie sluchac.
Co do miernego poziomu... Zalezy co kto lubi. A innych polskich "muzycznych swietych krów" nie znam. I mysle że nie jest to ładne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dobrych" właśnie do posłuchania przy piwie i wyrwania na noc jakiegoś lachona.
Do niczego więcej...

Inne święte krowy, to min. Lady Pank i Perfect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:35, Nevrac napisał:

Uuuu... To masz minusa koleś... To ze narkoman to odrazu "marny Polski zespolik"? Rysiek
nie mógł rzucić ćpania i w koncu przez to zmarł... Ale głos miał... I brzmiał na żywo
lepiej niż na nagraniu. Uwazam ze to był (dzisiejszy dżem to juz nic ciekawego) najlepszy
Polski "zespolik".


Zdementuję, że ''dzisiejszy'' jest nieciekawy. Może i nagrywają średnie płyty, ale na koncercie(zdarzyło mi się widzieć niedawno) wymiatają jak dawniej. Pamiętam, jak ludzie marudzili ''przed'' na Maćka Balcara, a po koncercie okazało się, że kupił ich wszystkich.:>
BTW - a o takim czymś jak Breakout to kolega słyszał(to w kategorii najlepszych polskich zespołów, zawężonych do bluesa i blues rocka)?:> Bo imo zespół Nalepy zjadał Dżem(który sam w sobie był bardzo dobry). "Blues" z 71 to jeden z najlepszych krążków ever(na świecie) w tym gatunku.:>
Przy okazji zostawię Ci też album czegoś takiego jak Krzak. Kiedyś wrzuciłem go na YT, a jest to na pewno rzecz godna przesłuchania: http://www.youtube.com/playlist?list=PL9CF2DEF0504E7D63&feature=mh_lolz :>

@meryphillia - marudzisz gorzej ode mnie.:P Perfect też miał parę dobrych numerów kiedyś.:> Ogólnie to wydaje mi się, że złe postrzeganie naszych zespołów leży po stronie ich fanów(którzy często w dużej ilości nie są zbyt obiektywni i mają skłonności do wielu nieciekawych rzeczy) i mediów, które ich lansują(nawet, jak nie ma czego), nie samej muzyki.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić moim nowym obrazkiem na kwejku ;p Zirytował mnie pewien obrazek i zaciesz tych, których ten obrazek dotyczył, więc zrobiłem swoją wersję ;p

Oryginał - http://kwejk.pl/obrazek/233935

Moje - http://kwejk.pl/obrazek/244008/nazwiska.html

w kilka godzin mam już ponad 8k publikacji więc jest ładnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:43, Mr_Terrorist napisał:

hahaha ;D trudno nowe konto się założy. Szkoda, że mi coś nie odpisuje w tamtym temacie

Hmmm to będziesz musiał zmienić styl pisania, bo są tacy co rozpoznają dawnych zbanowanych w nowym ciele na gramie. Co do braku odpisywania.
Może ma inne rzeczy do roboty aniżeli zaglądanie na forum co godzinę jako mus ;)

Dnia 10.07.2011 o 01:43, Mr_Terrorist napisał:

;/ Tak przeglądałem jego GS i mam wrażenie "typowy nerd prawiczek". Mogę się mylić bo
to tylko moje przeczucia ;D

Ehhh właśnie... coś przed chwilą pisałem..

Dnia 10.07.2011 o 01:43, Mr_Terrorist napisał:


@Braveheart - ja tego nie potwierdzam, że to o tego modka chodzi ;D

Ehh i tak większośc nietkórych ludzi zagląda czasem w temat bez powodu :D a wytłuszczone degrad-1 rzuca się w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosz... Jak slyszalem glos Nalepy to jakies takie,.. Ciekawy jak spacer do kibla w wiadomym celu... (drzwi do kibla mam 10 cm od drzwi od mojego pokoju, wiec sie nie nachodze :P)
Co do dzisiejszego Dżemu to racja... Srednio graja. Ale jak był Rysiek to wtedy był troche fajniejszy. Ten glos... Chyba najlepszy na polskiej scenie muzycznej.
A Pan meryphillia ciutke mnie zdenerwowal obrazajac tak bardzo Dżem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:46, meryphillia napisał:

Inne święte krowy, to min. Lady Pank i Perfect...


Oni jedyni chyba trzymają ten cały Polski ''Rock N Roll'' jakoś jeszcze. Noo może jeszcze Wilki by uszły. Reszta to łajno. Nawet Kombi robi technokawałki już i jakieś smęty dla lamusów. Lady Pank to chyba hmmm ze 30lecie ostatnio miał.. choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombii nawet za czasów świetnego Kombi nie miało nic wspólnego nawet i z manieczkowymii "techniaweczkami"...
A ambitny polski Rock istnieje, tylko jak zawsze wystarczy go poszukać, a nie rzucać się na to na co rzucają się masy...


Nevrac >>> Dżem żadną świętością nie jest, więc zwyczajnie nie da się tego "obrazić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:48, Mr_Terrorist napisał:

Muszę się pochwalić moim nowym obrazkiem na kwejku ;p Zirytował mnie pewien obrazek i
zaciesz tych, których ten obrazek dotyczył, więc zrobiłem swoją wersję ;p
Oryginał - http://kwejk.pl/obrazek/233935
Moje - http://kwejk.pl/obrazek/244008/nazwiska.html
w kilka godzin mam już ponad 8k publikacji więc jest ładnie ;D


Heheh dobre :D. Ale czyżby to nie były jakieś kolejne coś jak demotywatory ?. Swoją drogą dziwnie się patrzy na to bo teraz nie masz już sekretarki ale przewodniczącego :P, Kto wie może degrad zostanie cofnięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:51, Nevrac napisał:

Bosz... Jak slyszalem glos Nalepy to jakies takie,.. Ciekawy jak spacer do kibla w wiadomym
celu... (drzwi do kibla mam 10 cm od drzwi od mojego pokoju, wiec sie nie nachodze :P)


To posłuchaj sobie pierwszej czy drugiej płyty, tam jest Mira Kubasińska na wokalu.:> Co do tego, że Nalepa nie był najlepszym wokalistą jestem wstanie się zgodzić(ale jakoś strasznie słabo też nie brzmiał), ale za to instrumentalnie(riff z "Oni zaraz przyjdą tu" zna chyba każdy) robił świetne rzeczy, do tego dokładając umiejętne wykorzystanie ''mądrej poezji'' w tekstach.

Dnia 10.07.2011 o 01:51, Nevrac napisał:

A Pan meryphillia ciutke mnie zdenerwowal obrazajac tak bardzo Dżem...


Oj tam.:> Każdy ma prawo do własnego zdania, choćby różniło się ono całkowicie z naszym.:>(wychodzi efekt bezkonfliktowej, altruistycznej i chaotycznie dobrej natury mojej osoby).:P

@meryphillia

Dnia 10.07.2011 o 01:51, Nevrac napisał:

A ambitny polski Rock istnieje, tylko jak zawsze wystarczy go poszukać, a nie rzucać
się na to na co rzucają się masy...


Mówisz?:> Ale fanów takiego SBB(z lat 74-80, kiedy nic nie można im zarzucić) jakoś na forum nie widać.:P Teraz choćby taki gość jak Kayanis działa(elektronika+rock+symfonika) i też raczej jest dość mało popularny. Czytaj - masy zwyciężają.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:59, Braveheart napisał:

Heheh dobre :D. Ale czyżby to nie były jakieś kolejne coś jak demotywatory ?. Swoją drogą
dziwnie się patrzy na to bo teraz nie masz już sekretarki ale przewodniczącego :P, Kto
wie może degrad zostanie cofnięty :P


Jakoś 10 dni się tą "Sekretarką" nacieszyłem... ehh raczej wątpię żebym odzyskał bo do takiego #%%^^ nic nie dotrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 02:01, Nevrac napisał:

A przepraszam bardzo... Co jest ambitnym polskim rockiem (pominmy fakt ze Dżem grał bluesa)...


Wspomniany wcześniej Perfect i Lady Punk... Wcześniejsze może Kombi... No i Chylińska może hmmmm. Ona grała roka bo już nie pamiętam :P

EDIT:
@Nevrac

Nad delegatem jest właśnie Przewodniczący :P. Ja przewodniczącym chyba jestem już z ponad rok i nie wiem ile mi jeszcze zajmie to by wskoczyć na tą 'Sekretarkę'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 02:07, Nevrac napisał:

A co jest nad "Delegatem"? Ciekawe kiedy skocze do gory :P Juz 10 miesiecy mam tego Delegata...


Przewodniczący ;)

@ Braveheart - ja byłem przewodniczącym 2,5 roku ;D i znów jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Pan meryphillia uważa Lady Pank i Perfect za cos gorszego od Dżemu... A co sądzi na temat Dżemu już napisał... Że jest taki ze go się nawet obrazic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Mówisz?:> Ale fanów takiego SBB(z lat 74-80, kiedy nic nie można im zarzucić) jakoś
na forum nie widać.:P Teraz choćby taki gość jak Kayanis działa(elektronika+rock+symfonika)
i też raczej jest dość mało popularny. Czytaj - masy zwyciężają.:/


Zawsze mnie niszczy tekst w "Estrada i Studio" przy recenzjach nadsyłanych materiałów przez czytelników: "Kyanis - czołowy przedstawiciel polskiej sceny elektronicznej"...
Oczywiście nie umniejszając jego talentowi, ale ten tekst mnie zawsze rozbawia (zresztą, jak i większość jego komentarzy do nadsyłanych prac). :D

Nevrac >>> szukajcie, a może znajdziecie, choć skoro Dżem to dla Ciebie wyznacznik prawdziwej zajebistości, to mocno wątpię, że znajdziecie... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować