Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2011 o 01:44, Harrolfo napisał:

W sensie żywa i dość duża :)

No to "słiiiiitaśnie" masz.. nie to Ci powiem już koło uja lata czy będzie taka czy owaka czy wcale jej nie będzie.. Już nie przejmuje się takimi bzdurami.. no i nie tylko ja xD... byle by rodzina się spotkała pogadała i nażarła ... Święta to takie hmmmm ''Ogólnopolski/swiatowy zjazd rodzin/znajomych przy wspólnym stole.. picie i żarcie..." tyle :P
Dodatkiem jest wolne prezenty i to, że można się spotkać i spędzić czas... miło czy jakoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 01:42, Braveheart napisał:

Nieważne jaka robota :D [no wiadomo jakich nie biorę pod uwagę] byle by forsa była odpowiednia
:P

Jak na taką pracę to zarówno wypłatę jak i warunki pracy (zupełnie dowolny grafik, jak nie mogę to nie mogę i tyle) to pensja jest dobra :) Teraz tylko zimno, więc stanie ze znakiem troszkę niefajne, ale jak się ciepło ubiorę to jest ok.

Dnia 25.12.2011 o 01:42, Braveheart napisał:

Masz fajnie.. ja mam tylko gwiazdę co świeci u siebie i tyle :D

Inna sprawa, że tą choinkę znaleźli mi dzisiaj jak byłam w pracy :P ale choinka to choinka. Jak nie to bym przystroiła pudełko po karcie graficznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, najważniejsze jest spotkanie z rodziną :)
Dlatego, że zacytuję - "Its de mołst łanderful tajm of de jer".

No witam, witam, Bezi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 01:47, Bezi_113 napisał:

Dobry wieczór, witam w pierwszym dniu świąt z pełnym bębzolem, który zdaje się zaraz
pęknąć :D

O hoi ho ho ho ho ktosz tu się pojawił :D ... sam Bezi w wersji 1.13 xD ja mam to samo - czyli płeny bebzol a teraz delektuje się kolejnym piwskiem :D..... Nie wiem gdzie pomieszczę te 500 mln płynu :S

EDIT:

Widzę temat w święta żyje pełną gębą :P nice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam u szanownych panów wąpierzów :D?
Ponownie cały dzień postu, cała sobota bez okruszynki chleba, tylko dwie kawy i dwie herbaty.
Ale post takowy u mnie charakter ma czysto praktyczny, nie religijny, bowiem wszystko na wigilię lepiej zdaje się smakować, szczególnie ten chlebek z czosnkiem jako pierwsze danie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale dla mnie choinka ma jednak jakiś taki swój urok. ;)

Tymczasem czas po raz trzeci zabrać się za odsłuchiwanie prezentu, czyli L.U.C i jego Kosmostumostów, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
"Choć pali dużo, student to nie Lexus, jego się nie oblewa i nie leczy nim kompleksów" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 01:57, Adjatha napisał:

Mówcie co chcecie, ale dla mnie choinka ma jednak jakiś taki swój urok. ;)

bla bla bla :P... każdy lubi jak się czubi....

Dnia 25.12.2011 o 01:57, Adjatha napisał:

"Choć pali dużo, student to nie Lexus, jego się nie oblewa i nie leczy nim kompleksów"
:>

hehe dobre.. Ale nie mów mi nic o paleniu... bo kurde na mnie cały "półkownik" czeka jeszcze a nie mogę z nim na razie nic zrobię... na tę chwilę jestem po dwóch piwskach jednym dziale i kilku lampkach wina czerwonego pół wytrawnego.. i na ten moment mam całkiem ciekawie na bani xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 02:35, meryphillia napisał:

For The Emperor!

Hi Hi :D
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy [i tu możesz się z dziwić] to Twój sztandar :D... taki sam jak avek na gram.pl :P
Widać wierny wyznawca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to superelitarny chapter Space Marine, którego nazwa mrozi krew w żyłach najstraszliwszych wrogów Imperatora!

Oczywiście jest to... MoshiJihad!

For The Emeror!

:3

Orcza zaraza próbuje dokonywać szarż na umocnione pozycje, ale oczywiście ich szansę na przełom zwyczajnie nie istnieją. ]:>

20111225024907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 02:49, meryphillia napisał:

Toż to superelitarny chapter Space Marine, którego nazwa mrozi krew w żyłach najstraszliwszych
wrogów Imperatora!

Spokojnie wyzanawco rozumiem...

Dnia 25.12.2011 o 02:49, meryphillia napisał:

Oczywiście jest to... MoshiJihad!

:D tak jest...

Dnia 25.12.2011 o 02:49, meryphillia napisał:

For The Emeror!

Jaki znów Emeror ?

Dnia 25.12.2011 o 02:49, meryphillia napisał:

:3

:4

Dnia 25.12.2011 o 02:49, meryphillia napisał:

Orcza zaraza próbuje dokonywać szarż na umocnione pozycje, ale oczywiście ich szansę
na przełom zwyczajnie nie istnieją. ]:>

Czekamy na kolejne sprawozdania Majorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 01:47, Latimeria napisał:

Jak na taką pracę to zarówno wypłatę jak i warunki pracy (zupełnie dowolny grafik, jak
nie mogę to nie mogę i tyle) to pensja jest dobra :) Teraz tylko zimno, więc stanie ze
znakiem troszkę niefajne, ale jak się ciepło ubiorę to jest ok.

Łeee to nieźle :P
A kobiety zawsze mają +5 gdziekolwiek by nie były

Dnia 25.12.2011 o 01:47, Latimeria napisał:

Jak nie to bym przystroiła pudełko po karcie graficznej :P

Apropos karty.. dziś mi mikołaj nówkę przyniósł... takie piękne pudełko mam, że normalnie chyba przystroję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza próba rozpoznania, czy punkt artefaktu może zostać przejęty, rozpoczęła się widowiskową rzeźnią.
Światło Imperatora jednak czuwa nad jego wojownikami i Orczy pomiot został anihilowany, choć dowódca na chwile stał się niedysponowany po wpadnięciu w największą grupę wroga. :D

20111225025749

20111225025756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 02:58, meryphillia napisał:

Pierwsza próba rozpoznania, czy punkt artefaktu może zostać przejęty, rozpoczęła się
widowiskową rzeźnią.

Fakt :D
Wszyscy doszczętnie zdziesiątkowani :D.... przed i po :P Fajne te screeny... na każdych z nich widnieje coś, że zakończyło Ci się budować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępna faza rozwoju, później już tylko wojna i krew!

Dzielna załoga samotnego Predatora udała się na rozpoznanie wrogich umocnień głównej bazy, która to już tylko pozostała Orczemu najeźdźcy.
Teraz pozostało już tylko poczekać na kilka Land Riderów i artylerię wsparcia i możemy wymieść zieloną zarazę, okadzającą te święte śniegi!


20111225031306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który to?
Podstawka czy Dark Crusade, bądź inny dodatek?
Jeśli mi się nie pomyliło, to jedynka była najlepsza, bo nie było limitu 1 na Land Ridery i na Terminatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 03:13, meryphillia napisał:

Dzielna załoga samotnego Predatora udała się na rozpoznanie wrogich umocnień głównej
bazy, która to już tylko pozostała Orczemu najeźdźcy.
Teraz pozostało już tylko poczekać na kilka Land Riderów i artylerię wsparcia i możemy
wymieść zieloną zarazę, okadzającą te święte śniegi!

Heheh Te Twoje sprawozdania... Epickie wręcz... :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Librarian zamyślony ponad stosami truchła Orczego, zastanawiał się ile to dusz jego dzielnych kamratów zabierze do siebie dzisiaj Imperator.
Dowódca także zastanawiał się jakim kosztem okupione zostanie dzisiejsze zwycięstwo.

Szturm w końcu ruszył...
Pizło, błysnęło, zacharczało zdychającymi dziesiątkami Orczego pomiotu, który szczęśliwie bez strat własnych został wręcz wypalony w śniegu!

Over & Out.
Dzielny heros idzie przytulić podusię. ;]

mr_chief >>> DC. Potraktowane sporymi zmianami, dzięki czemu mogę produkować całe morze jednostek, coby mi się łatwiej unicestwiało głupiutki komputerek. :3

20111225032937

20111225032944

20111225033004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować