Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

ANEKS DO MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA DO CIEBIE...
Już za późno na edycję....
Co do Wakacji... wiadomo czym są i często gęsto ludzie o dziwo wytrzymywali... ostatnio to nikt nie daje rady do rana.. prócz mnie i kilku osób. Wiadomo - Życie i inne. Nawet w weekendy tu rzadko kiedy do 4:00 idzie pogadać ale do 6:30 czas zmontowany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:54, Latimeria napisał:

Kobieta i tak zaraz idzie spać :P A co, nie szwendają się tutaj kobiety?

Nie.... Ten gatunek już dawno wymarł w tym Temacie... :C
Szkoda... Jesteście niczym Żony Entów ze Świata Tolkiena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:04, mr_chief napisał:

Uczyłem się dalej czarnej magii, walcząc z minionami w mojej lodówce i musiałem potem
na łeb, na szyję odpowiadać przed mym mentorem z matematyki, więc były to straszne dni.

OMG... całkowicie zapomniałem o Twej walce z goblinami i różnymi humanoidalnymi postaci, które oblegałt Twą lodówkę... Tyle to trwało.... ?? Człowieku co ty tam z Watahami walczyłeś ?:>

Dnia 24.12.2011 o 01:04, mr_chief napisał:

Zdrowie!

Zdrowie!!!!
Jedno z lepszych win z Kuli Nocnych Sfer wyciągniete... ehh beczułka tegoż to wina zakurzona stała od lat... jakis stary wąpierz musiał ją tu ogarnąć...

Dnia 24.12.2011 o 01:04, mr_chief napisał:

Zawsze bardziej mi Iron Maiden podchodziło. W Mecie brakuje mi "tego czegoś".;)

To "Tego czegoś" w każdym jest inne :P... A "Żelazna Dziewica" również dobra... A z Mety polecam utwory S&M... są wypaśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL day! 6x win, 1x lose pr0 support ^^'' ale jednak gdy nikt w 4-osobowym premade nie stęka, to idzie świetnie (i już wiadomo skąd tu lose XD)
Choinka stoi, się świeci, chociaż coś pokazuje, że to jednak święta. ;)
Do tego... straciłem grzywę (!), mam nadzieję, że znajomi będą w stanie mnie poznać mimo to. :P
A w głośnikach, o dziwo, nic - ale zaraz sobie coś znajdę, http://youtu.be/g8yfilEymiA na dobry początek.
Chyba że chwycę za wiosło? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 01:13, Braveheart napisał:

OMG... całkowicie zapomniałem o Twej walce z goblinami i różnymi humanoidalnymi postaci,
które oblegałt Twą lodówkę... Tyle to trwało.... ?? Człowieku co ty tam z Watahami walczyłeś
?:>

Dnia 24.12.2011 o 01:13, Braveheart napisał:

Jedno z lepszych win z Kuli Nocnych Sfer wyciągniete... ehh beczułka tegoż to wina zakurzona
stała od lat... jakis stary wąpierz musiał ją tu ogarnąć...

Zacny trunek, zaiste zacny.

Dnia 24.12.2011 o 01:13, Braveheart napisał:

To "Tego czegoś" w każdym jest inne :P... A "Żelazna Dziewica" również dobra... A z Mety
polecam utwory S&M... są wypaśne

To " to coś" nie jest tak wspaniałe jakl w Diewicy. I głos... Dickinson to mistrz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:25, mr_chief napisał:

Zacny trunek, zaiste zacny.

Smakuje... więc trzymaj kolejną :P

Dnia 24.12.2011 o 01:25, mr_chief napisał:

To " to coś" nie jest tak wspaniałe jakl w Diewicy. I głos... Dickinson to mistrz.:)

Nie przeczę lecz.
Mistrzem IMO dla mnie nie do zastąpienia jest Freddy Mercury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:20, Adjatha napisał:

LoL day! 6x win, 1x lose pr0 support ^^'' ale jednak gdy nikt w 4-osobowym premade nie
stęka, to idzie świetnie (i już wiadomo skąd tu lose XD)

OK wszystko rozumiem ^^. J

Dnia 24.12.2011 o 01:20, Adjatha napisał:

Choinka stoi, się świeci, chociaż coś pokazuje, że to jednak święta. ;)

Ja ubieram jutro.

Dnia 24.12.2011 o 01:20, Adjatha napisał:

Do tego... straciłem grzywę (!), mam nadzieję, że znajomi będą w stanie mnie poznać mimo
to. :P

Grzywa ? :D końska ?

Dnia 24.12.2011 o 01:20, Adjatha napisał:

A w głośnikach, o dziwo, nic - ale zaraz sobie coś znajdę, http://youtu.be/g8yfilEymiA
na dobry początek.

Zdarza się :P... ja czasem od czasu do czasu lubię ciszę

Dnia 24.12.2011 o 01:20, Adjatha napisał:

Chyba że chwycę za wiosło? :>

Nie chwytaj.... olej.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 01:34, Braveheart napisał:

Smakuje... więc trzymaj kolejną :P

Dziękować.

Dnia 24.12.2011 o 01:34, Braveheart napisał:

Nie przeczę lecz.
Mistrzem IMO dla mnie nie do zastąpienia jest Freddy Mercury :P

Też był kozak, tak samo moja była luba uważała.;)
Ja ja już od lat zostaję przy Brucie"air-raid-siren";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:36, Braveheart napisał:

OK wszystko rozumiem ^^. J

Ekhem, ale tu nie ma co tłumaczyć :P

Dnia 24.12.2011 o 01:36, Braveheart napisał:

Ja ubieram jutro.

Byle przed, a nie po Wigilii ^^

Dnia 24.12.2011 o 01:36, Braveheart napisał:

Grzywa ? :D końska ?

Haha :P No, prawie,ale niekoniecznie - try again :P

Dnia 24.12.2011 o 01:36, Braveheart napisał:

Zdarza się :P... ja czasem od czasu do czasu lubię ciszę

Ciszą ciężko to nazwać, w domu non stop coś się dzieje, zwłaszcza w kuchni + jakiś tv czy coś. Ale głośniki odpoczywały. ;)

Dnia 24.12.2011 o 01:36, Braveheart napisał:

Nie chwytaj.... olej.... xD

Za późno. :P Siedzę w słuchawkach podpiętych do pieca i bawię się efektami - zabawne co można osiągnąć nie grając nic specjalnego, ale nakładając nawet samo echo. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:44, mr_chief napisał:

Dziękować.

Tylko się nie spij

Dnia 24.12.2011 o 01:44, mr_chief napisał:

Też był kozak, tak samo moja była luba uważała.;)

O i jednak w tym też się zgadzamy

Dnia 24.12.2011 o 01:44, mr_chief napisał:

Ja ja już od lat zostaję przy Brucie"air-raid-siren";)

xD
A ogólnie to co tam słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 02:02, Adjatha napisał:

Ekhem, ale tu nie ma co tłumaczyć :P

Mniej więcej zrozumiałem.. Gorzej by było jakbyś mi tu jakimś LoLowym slangiem zaczął sypać :P

Dnia 24.12.2011 o 02:02, Adjatha napisał:

Byle przed, a nie po Wigilii ^^

Taaaa

Dnia 24.12.2011 o 02:02, Adjatha napisał:

Haha :P No, prawie,ale niekoniecznie - try again :P

Czyżby EMO xD ?

Dnia 24.12.2011 o 02:02, Adjatha napisał:

Ciszą ciężko to nazwać, w domu non stop coś się dzieje, zwłaszcza w kuchni + jakiś tv
czy coś. Ale głośniki odpoczywały. ;)

xD.... kuchnie teraz są okupowane przez panie i panów w Polsce i na świecie ehh te masowe święta xD

Dnia 24.12.2011 o 02:02, Adjatha napisał:

Za późno. :P Siedzę w słuchawkach podpiętych do pieca i bawię się efektami - zabawne
co można osiągnąć nie grając nic specjalnego, ale nakładając nawet samo echo. :3

Improwizacja ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 02:14, Braveheart napisał:

Tylko się nie spij

;)

Dnia 24.12.2011 o 02:14, Braveheart napisał:

A ogólnie to co tam słychać ?

Podziębiony jestem, na dodatek zagrożony z matmy.. eh, straszny przedmiot.
A teraz przesłuchałem tego co chiałem i siedzę w ciszy i po ciemku:)
A Ty jak tam? Dałbyś jakiś wpis na GS''ie obwieszczając wszystkim powrót z krainy niemieckiej.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 02:17, Braveheart napisał:

Mniej więcej zrozumiałem.. Gorzej by było jakbyś mi tu jakimś LoLowym slangiem zaczął
sypać :P

O taki byłoby ciężko chyba, określenia są dość uniwersalne (dla gatunku), a część mając kontekst pewnie dałoby się z ingliszowego przetłumaczyć i zrozumieć o co chodzi. ;P

Dnia 24.12.2011 o 02:17, Braveheart napisał:

Czyżby EMO xD ?

Nie lubię tego określenia, ale z braku pomysłu na sensowniejsze niech będzie :F Enyłej, fryzura a subkultura to dwie różne sprawy, jeśli o te drugie chodzi to jakby się zastanowić, to do żadnej nie pasuję chyba :<

Dnia 24.12.2011 o 02:17, Braveheart napisał:

xD.... kuchnie teraz są okupowane przez panie i panów w Polsce i na świecie ehh te masowe
święta xD

Zastanawia mnie bardziej kto to wszystko zje, znając życie do do sylwestra będę te sałatki i mięcho szamał. :3 Nie żeby mi to przeszkadzało jakoś bardzo... :P

Dnia 24.12.2011 o 02:17, Braveheart napisał:

Improwizacja ? :>

Yup, jak zwykle - nie mam pomysłów, chęci i umiejętności żeby bawić się w covery. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 02:21, mr_chief napisał:

Podziębiony jestem, na dodatek zagrożony z matmy.. eh, straszny przedmiot.

Taaaa ogarnąć Starą wszystkich Starych jest dla niektórych ciężko :P

Dnia 24.12.2011 o 02:21, mr_chief napisał:

A teraz przesłuchałem tego co chiałem i siedzę w ciszy i po ciemku:)

Potworów w lodówce nie masz ?

Dnia 24.12.2011 o 02:21, mr_chief napisał:

A Ty jak tam? Dałbyś jakiś wpis na GS''ie obwieszczając wszystkim powrót z krainy niemieckiej.;P

HAHAHAH weź mnie stary nie dołuj.... nawet nie wiesz jak mi się chce i nie chce.... w Polsce jestem od 23 października i jakoś nie było na to mocy by napisać te kilka zdań na temat iż wracam... no bo, przeca skoro napisałem, że opuszczam krainy gramu to wypadałoby zrobić spektakularny powrót a tu du*a :P
Ale przyznając się bez bicia... nie zrobiłem tego bo lenistwo mnie ogarnęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

Ja również mam kilka swoich tematów :D... ofkors również podpiętych.. czasem coś jeszcze
gdzieś nabazgram... ale ponoć Ci co mają WT <-- "Spam Mode: OF"F xD Więc chyba czaję


Hmm, ja chyba spamowałem tylko przez pierwszy okres kontaktu z siecią(i Gramem zarazem), potem się nauczyłem co nieco o ''kulturze wypowiedzi''.

Dnia 24.12.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

HEHE nom :D kiedyś się zastanawiałem ile by zajęło odsłuchanie wszystkiej muzyki świata
all gatunków cały czas :D... ile to by było w latach xD.. Jak myślisz z 1000 lat słuchania
cały czas by wystarczyło ? :>


Pewnie nie.:P
Wiesz, ja na odsłuchanie swoich ulubionych płyt(a mam ich zgrane na dysk w kompie w tej chwili jakąś 1/4 może i tylko te mi program policzy) potrzebowałbym 2 tygodni, 5 dni i 11 godzin nieustannego słuchania.xD

Dnia 24.12.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

Kurde maniak... co do Trójki to lubię strasznie Mana ;-) "Podwójna Broda" nań mówię :P
Naprawdę porządny i ciekawy człowiek.


Ha, ja też go lubię. Ma audycję(albo miał, dawno nie słuchałem już) w piątek od wczesnego rana do 9(lubił tam fajne rockowe i inne, dziwne, kawałki grać). Również uważam go za świetnego kolesia. No i ma fajny kawałek w duecie: http://youtu.be/ZF6g80yQ7mE xD

Dnia 24.12.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

Ha ciasta.. ja w święta nigdy za bardzo nie mam miejsca na nie bo tyle jest na stole,
że na ciasta szkoda miejsca... a jak jestem pełny full [a kocham gołąbki] i idę gdzieś
z matulą w gości i jak ktoś ma [i proponuje] to zawsze znajdę miejsce na lokalnego gołębia
:P


Wampir, który kocha gołąbki, no nieźle.xD

Dnia 24.12.2011 o 01:05, Braveheart napisał:

Olej LOLa... siedź tutaj.. Dzisiaj jest specjalna noc :P... Markowa Wigilijna Noc ? Raz
taka do roku się pojawia.. Jutro już o tej porze posty tutaj będziesz pisał z datą 25


Mam w tej grze realnych przyjaciół, to nie można tak olać.:P Zresztą i tak miałem czas na jeden mecz i spać.:P

@Adjatha - mój 'lol day' mówi - jedna dobra gra(6-4-11) i jedna żałosna(0-5-6, zaczęło się od 0-5), ale obie wygrane.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 02:23, Adjatha napisał:

O taki byłoby ciężko chyba, określenia są dość uniwersalne (dla gatunku), a część mając
kontekst pewnie dałoby się z ingliszowego przetłumaczyć i zrozumieć o co chodzi. ;P

To samo zapewne będzie jak wyjdzie Diablo ]I[ czy GW ][ :P Każda gra ma swoje slangi..

Dnia 24.12.2011 o 02:23, Adjatha napisał:

Nie lubię tego określenia, ale z braku pomysłu na sensowniejsze niech będzie :F Enyłej,
fryzura a subkultura to dwie różne sprawy, jeśli o te drugie chodzi to jakby się zastanowić,
to do żadnej nie pasuję chyba :<

Spoko.. mi chodziło o EMO grzywę ^^ i zapodałem ją tak o dla rozluźnienia klimatu :-)

Dnia 24.12.2011 o 02:23, Adjatha napisał:

Zastanawia mnie bardziej kto to wszystko zje, znając życie do do sylwestra będę te sałatki
i mięcho szamał. :3 Nie żeby mi to przeszkadzało jakoś bardzo... :P

NO jak kto to :D Ty właśnie... ja na bank będę wcinał alll :D... kocham jeść.. jest to dla mnie druga po sexie najlepsza rzecz jaką można było wymyślić... chodzi mi ofkors o przyjemność jaką czerpie z samego jedzenia. Te mięsa ziemniaki sosy, surówki różne smaki... Przeca jak człowiek najedzony to spokojny...

Dnia 24.12.2011 o 02:23, Adjatha napisał:

Yup, jak zwykle - nie mam pomysłów, chęci i umiejętności żeby bawić się w covery. :F

:] Hmmm to może zagraj hmmmm jakąś solówkę Kirka Hammeta np z Master of Puppets... dałbyś radę... ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 02:27, Braveheart napisał:

Taaaa ogarnąć Starą wszystkich Starych jest dla niektórych ciężko :P

Już nawet fizyka jest łatwiejsza.:)

Dnia 24.12.2011 o 02:27, Braveheart napisał:

Potworów w lodówce nie masz ?

Na szczęście nie.

Dnia 24.12.2011 o 02:27, Braveheart napisał:

Ale przyznając się bez bicia... nie zrobiłem tego bo lenistwo mnie ogarnęło :P

Heh, znam to.:)
W sumie, nigdy dużo na GS''ie ne pisałem, ale coś tam, co jakiś czas skrobałem... A od roku praktycznie cisza...
Z kolei na forum tylko tutaj spamuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tylko na to bo już padam i śmigam spać :P

Dnia 24.12.2011 o 02:32, Braveheart napisał:

:] Hmmm to może zagraj hmmmm jakąś solówkę Kirka Hammeta np z Master of Puppets... dałbyś
radę... ?? :>

Nie, pomijając nawet, że nie lubię Mety :P Szczerze mówiąc to pewnie zabraknie mi głównie szybkości, na której się nie skupiam, bo nie czuję takiej potrzeby. ;) Gdybym miał tworzyć, to stawiałbym jednak na feeling, chociaż klimat i technika gry mogą iść w parze (Tool chociażby, ale to też trochę inna bajka :D). Ale i tak najpierw musiałbym się na jakiś konkretny cel zdecydować. ^^
Trochę chyba odjechałem z odpowiedzią od pytania, ale co tam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 02:35, mr_chief napisał:

Już nawet fizyka jest łatwiejsza.:)

Fizyka to jest ciotka Matmy xD

Dnia 24.12.2011 o 02:35, mr_chief napisał:

Na szczęście nie.

Więc będę spokojnie spać mógł pójść :P

Dnia 24.12.2011 o 02:35, mr_chief napisał:

Heh, znam to.:)
W sumie, nigdy dużo na GS''ie ne pisałem, ale coś tam, co jakiś czas skrobałem... A od
roku praktycznie cisza...

Nie no.. chcę coś regularnie pisać.. iedyś jak jeszcze miałem zapał [początki na forum] obrałem sobie myśl przewodnią "Jeden wpis na tydzień" z początku szło nawet nawet ale później jak to w praniu... a tu to a tu tamto a to siamto i się nie chce. a Tu choć na piwo a to później a to bla bla bla...

Dnia 24.12.2011 o 02:35, mr_chief napisał:

Z kolei na forum tylko tutaj spamuje.:)

Tu się nie spamuje :D
Ten temat jest niczym całonocny Bar :D gdzie możesz sobie pójść i pogadać z kimś na spontanie.. takie lekkie "pierdo lamento" jak to pan Ferdek Kiepski zwykł mawiać. Dobra bajera i już leci.. tylko czasem się w samotni pije bo nie ma z kim Ale jednak Nocni Piwosze tego tematu regularnie coś opowiadają.. :P Ja mogę być niczym barman co wysłuchuje historii każdek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.12.2011 o 02:40, Adjatha napisał:

Trochę chyba odjechałem z odpowiedzią od pytania, ale co tam. :P

Spoko.. :P Chociaż teraz przynajmniej wiem na czym się skupiasz i takie tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować