Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD: "mamy najszybszą kartę graficzną świata"

33 postów w tym temacie

Ja bym powiedział inaczej: Nie tylko najszybszą, ale i najbardziej ekonomiczna kartę świata. nie doś że HD 4870 x2 od GeForce''a 280 szybsze, to i tańsze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą nawet mieć najszybszą kartę graficzną we wrzechświecie ale ja i tak wolę swojego gtx 280 i Obliviona :D także więc dla mnie czerwoni są już przegrani :) pozatym wisi mi granie na rozdzielczości 2560X1600 jak mi to jest niepotrzebne... wole 1024X768 a do większych rozdzielczośći jest mój kochany xsik360 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie posiadam teraz karte graficna EVGA GEFORCE 8800GTX CS3 KO i czy jest teraz jakis sens zmieniac na jakąs lepsza karte czy poczekac na jakis krok technologiczny ze strony nvidi ???????????
jesli karty ati sa takie dobre to czemu takie tanie ???????????? podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 18:42, Pasław napisał:

mam pytanie posiadam teraz karte graficna EVGA GEFORCE 8800GTX CS3 KO i czy jest teraz
jakis sens zmieniac na jakąs lepsza karte czy poczekac na jakis krok technologiczny ze
strony nvidi ???????????

Jest już taki temat - Kart Graficznych Kącik:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=18998
Radzę tam się zapytać.

Dnia 12.08.2008 o 18:42, Pasław napisał:

jesli karty ati sa takie dobre to czemu takie tanie ???????????? podejrzane ;)


Bo ATI nie jest głupie i wie, że Nvidia nadal cieszy się większym poparciem wśród ogółu. Ale jak oferuje szybszy sprzęt w niższej cenie, to wtedy ciężko jej nie wybrać.
Poza tym produkuje karty w nowszej technologii 55 nm, co jest znacznie tańsze niż 65 nm używane przez Nvidię. Im się sprzedawanie kart tanio opłaca, bo koszty produkcji niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 7900GS daje radę chociaż ma dwa lata ;) Crysis, Assassin''s Creed, śmigają. Dobrze że w końcu Ati/AMD się udało, chociaż i tak niektórzy będą wołać ze nVidia i tak rządzi bo Ati jest be i koniec ;)
Ja z upgrade''em czekam aż jakaś z nowszych gier nie będzie mi odpalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 18:42, Pasław napisał:

mam pytanie posiadam teraz karte graficna EVGA GEFORCE 8800GTX CS3 KO i czy jest teraz
jakis sens zmieniac na jakąs lepsza karte czy poczekac na jakis krok technologiczny ze
strony nvidi ???????????
jesli karty ati sa takie dobre to czemu takie tanie ???????????? podejrzane ;)


Nie zamieniaj... Byłby to po prostu bezsens. Poczekaj na "jakiś krok technologiczny" tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło popatrzeć jak ATI przygniata nowe GeForce''y. Przyda się trochę konkurencji.
Człowiek nie wie już czy kupować czy czekać - tak szybko nowości graficzne wchodzą z atrakcyjną ceną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:08, flavee napisał:

Tylko czekać aż nVidia zaprezentuje GeForce 280x2 w technologii 55nm albo nawet "niższej"
i pokaże, kto tak naprawdę jest najszybszy...



tak tylko ile kosztuje Radeon 4870 a ile GF 280?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amd postarał sie teraz długo czekałem na taką karte graficzną . nVidia dla mnie jakosś tak sie nie spodobała chociarz ma ciut lepsze karty graficzne i inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takiego zuchwalstwa , ale fakt AMD rzeczywiście ma się czym chwalić , więc w sumie po dość długim okresie w którym królowała Nvidia w pełni im się to należy. Musze przyznać że aż dwa gigabajty na karcie graficznej robi duże wrażenie , szkoda tylko że cena jest raczej nie przyjazna , ale w pełni usprawiedliwiona wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować