Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Driver: Parallel Lines

76 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 10:21, Chlorofil napisał:

No jasne . Procek jest nie potrzebny aby gra się uruchomiła chodzi o to żeby spełniał wymagania.
Najważniejsza jest karta a jak pisze że 64 a moja ma 64 to się uruchomi przynajmniej. Jak mogłem
na tym kompie przejść PREY''a to i przejdę to.

Dobra, ale nie tylko pamięć na karcie jest ważna. A shadery ? Twoja karta obsługuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:40, Chlorofil napisał:

W ogóle mają jakieś karty 64 shadery ?

chociażby geforce 3 ma ;] geforce 4 mx znowu nie ma i dopiero fx 5200 ma ale one mają już 128 MB pamięci najmniej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:33, Przez napisał:

Jak driver bedzie chodzil na celeron 1,7 ghz 768Ram i GeForce 6200 128ram

Powinien płynnie, silnik ma lepiej zopytmalizowany więc wymagania niższe od 3. Tylko nie iwem jak z mocą procka, ram i grafika dadzą rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:33, Przez napisał:

Jak driver bedzie chodzil na celeron 1,7 ghz 768Ram i GeForce 6200 128ram

Beznadziejnie. :>
Na moim komputerze (Leadtek WinFast PX7300GS 256 MB, 768 MB RAM DDR oraz Intel Pentium 4 3.2 GhZ HT) bardzo przycina. Jednak jest to wina karty graficznej - Patrzę na Twoją, i od razu widzę, że nie masz sensu nawet kupować.
(chyba, że już kupiłeś - w takim razie jest problem :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przez co kody w menu opcjach się odblokowywują? Czy to jest zależne od tego ile kilometrów przejechaliśmy pojazdem? Czy od tak się czasem odblokowywują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Takie Pytanie Mam ta gre od Jakiegos tygodnia i za bardzo nie wiem jak zaczac w to grac tzn. potrezbowala bym kody na bron.. itd m oze ktos pomoze BArdzo Prosze... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drver jest spoko, uruchomił się na athlonie 1,79 GHZ, 128 kartcie GeForce i 768RAMu na najwyższych ustawieniach... I praktycznie się nie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71, może twój kompek dawno nie był formatowany, mój nie chciał Gothica dwójki dobrze odbierać(1,79 athlon, GeForce 128mb, 768ram), a to tylko przez "zawalenie" kompa ... wypróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 1 misja,Trzeba ukraść samochód jakiegoś gangu i zrobić,żeby było duużo policji w tej dzielnicy,tylko ze mi do tej dzielnicy przyjeżdża tylko 1 radiowóz.A np. jak gram bez misji,to do tej dzielnicy ściągnę aż za dużo radiowozów.Wie ktoś jak przejść ta misje?Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 11:23, marlen230 napisał:

Ogólnie driver kiepski jest na kierownicę, przynajmniej Apollo...


Ale działa na kierownicy? W opcjach można sobie ją skalibrować jako urządzenie sterujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, bo przeszedłem gre. Po kilku miesiącach zainstalowałem ją sobie znowu i nie pamiętam jak przejść 3 misje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpali ta gra na tym kompie ? Nie zależy mi na ustawieniach, może być minimum.
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować