Zaloguj się, aby obserwować  
KondzioS1995

Nowy Komputer

72 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 18:11, KondzioS1995 napisał:

ale jak ja mam to zrobić?? idem do jakiegoś takiego serwisu i mówie im..chce kompa z
takim sprzętem...i daje im liste..i oni to po czasie robią??

ludzie... kupowałeś coś kiedyś w jakimkolwiek sklepie w realu?!
zazwyczaj 24-48 godzin, o ile mają części w hurtowni dla tego sklepu

Dnia 13.08.2008 o 18:11, KondzioS1995 napisał:

czy mam im dać nojego kompa

po co chcesz im dawać twojego starego kompa?

Dnia 13.08.2008 o 18:11, KondzioS1995 napisał:

czy oni już sami zrobią tego koma??

no tak... jak im powiesz, żeby ci złożyli, to ci złożą z tych częćci, co kupisz

Dnia 13.08.2008 o 18:11, KondzioS1995 napisał:

A co do stron?? to jak to działa/? ja im mówie to co chce i oni mi po czasie wysyłają
tego kompa a ja im kase??

kupowałeś coś kiedyś na stronie innej niż allegro? to działa tak samo. "kupujesz" sprzęt, piszesz im/dzwonisz, że chcesz, żeby ci złożyli i wysyłasz kasę [albo płacisz przy odbiorze] oni ci składają i wysyłają

Dnia 13.08.2008 o 18:11, KondzioS1995 napisał:

ps: o co chodzi z tymi obywatel
robotnik bo nie kapuje;/

to są rangi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:12, danielbr napisał:

Heh, mi na Intel Celeron 1,8 Ghz, Geforce 6800xt, 1gb MB RAm poszedł Gothic 3(co prawda
się ciął), CoD 4 na najniższych detalach bez zacięcia, a teraz gram w World in Conflict
na najniższych detalach też bez zacięcia. :)

i co nas to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:51, KondzioS1995 napisał:

a taki komputerek??

na pewno lepszy niż to, co w Vobisie byś kupił, ale bez cudów. zip ci złożył bardzo dobry zestaw. nic, tylko kupować

Dnia 13.08.2008 o 18:51, KondzioS1995 napisał:

wa rt chyba co nie??

dla mnie - NIE

Dnia 13.08.2008 o 18:51, KondzioS1995 napisał:

i pyt...czy będą mi na nich chodzić te moje gry:G3, COD4, Assassin Creed, Wiedzmin

będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli...powiem im telefonicznie , żeby mi taki komp złożyli i będzie gites;] kasa przy odbioże;]
A wie ktoś ile czasu trzeba czekać na takie kompy??I czy trzeba być tam zarejestrowany czy cóś??
i mam takie jedno pyt. czy ty go sam tak poskąłdałeś czy taki już był w ofertach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

czyli...powiem im telefonicznie , żeby mi taki komp złożyli i będzie gites;] kasa przy
odbioże;]

kupując na stronie X zawsze warto przeczytać informacje o sposobach płatności i odbiorze towaru itd itp, poszukaj na stronie każdego sklepu gdzies to jest napisane

Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

A wie ktoś ile czasu trzeba czekać na takie kompy??I czy trzeba być tam zarejestrowany
czy cóś??

tak, sklepy wymagają rejestracji. jak dobrze pójdzie, od momentu zamówienia dostaniesz go w 2-3 dni, jak źle - w tydzień

Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

i mam takie jedno pyt. czy ty go sam tak poskąłdałeś czy taki już był w ofertach??

to:

Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

Core 2 Duo E7200
Gigabyte EP45-DS3
4 GB RAM OCZ Platinum
WD 500GB (AAKS)
DVD-RW Pioneer DVR-115D DVD+/- R/RW/DL OEM, Black
Radeon HD4850 PowerColor 512MB GDDR3, 2xDVI, PCI-E 2.0
CoolerMaster Elite 330 Black (bez zasilacza)
Zasilacz do obudowy ATX 500W Chieftec GPS-500AB-A (Fan 120mm)

ci złożył ZIPTOFAL, nie ja :P a on to poskładał z częsci, jakie są dostępne. takie kompy nazywamy ''składakami'' o ile ktoś się zna (a zip się zna) to są lepsze, tańsze i wydajniejsze od kompów kupowanych od razu już złożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

czyli...powiem im telefonicznie , żeby mi taki komp złożyli i będzie gites;] kasa przy
odbioże;]

Nawet nie musisz. Wchodzisz tylko na stronkę np. www.gral.pl, wchodzisz w konfigurator PC, wsadzasz takie same części jak ci podałem i gotowe. Nawet dzwonić nie trzeba...

Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

A wie ktoś ile czasu trzeba czekać na takie kompy??I czy trzeba być tam zarejestrowany
czy cóś??

Maksymalnie tydzień. I tak, czasem trzeba się rejestrować, ale to trwa ze dwie minuty.

Dnia 13.08.2008 o 19:04, KondzioS1995 napisał:

i mam takie jedno pyt. czy ty go sam tak poskąłdałeś czy taki już był w ofertach??

Poskładałem. Moim zdaniem to udany komp - żadnej taniochy, same markowe części. I duża wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:46, ziptofaf napisał:

> czyli...powiem im telefonicznie , żeby mi taki komp złożyli i będzie gites;] kasa
przy
> odbioże;]
Nawet nie musisz. Wchodzisz tylko na stronkę np. www.gral.pl, wchodzisz w konfigurator
PC, wsadzasz takie same części jak ci podałem i gotowe. Nawet dzwonić nie trzeba...
> A wie ktoś ile czasu trzeba czekać na takie kompy??I czy trzeba być tam zarejestrowany

> czy cóś??
Maksymalnie tydzień. I tak, czasem trzeba się rejestrować, ale to trwa ze dwie minuty.
> i mam takie jedno pyt. czy ty go sam tak poskąłdałeś czy taki już był w ofertach??

Poskładałem. Moim zdaniem to udany komp - żadnej taniochy, same markowe części. I duża
wydajność.


zato ci ejstemw dzięczny;] taki jutro zamawiam;] moimz daniem temat do zamknięcia...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 02:24, KondzioS1995 napisał:

zato ci ejstemw dzięczny;] taki jutro zamawiam;] moimz daniem temat do zamknięcia...;]



Ty jesteś do zamknięcia, jak za rok będę kupował kompa na wakacje to gdzie się spytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był od początku potrzebny...jak piąte koło u wozu....
Nieraz byłem świadkiem gdy ktoś zakładał niepotrzebny temat i dostawał warna..oraz zostawał zbluzgany przez mocarzy za nieumiejętność korzystania z wyszukiwarki.A tu nagle dzieciak 13 letni,nie umiejący pisać po Polsku wyskakuje z jakąś pierdołą i wszyscy sie wokół niego kręcą.Dziwne to trochę zważając na to,że temat o upgradzie(sorki skąd mógł 13''latek znać takie słowo) jest bardzo rozbudowany.Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 09:50, Don Zorro napisał:

> zato ci ejstemw dzięczny;] taki jutro zamawiam;] moimz daniem temat do zamknięcia...;]



Ty jesteś do zamknięcia, jak za rok będę kupował kompa na wakacje to gdzie się spytam?


tyy jesteś do sprzedania...czytaj wszystkie posty...a jak asmz problem to sobie sam stwórz włąsny temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować