Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Soul Calibur IV - dzień czwarty

13 postów w tym temacie

gram.pl

Świat Soul Calibura zamieszkuje wielu potężnych wojowników. Niektórzy z nich SA prawi i dobrzy a z kolei inni nie zawahają się mordować dla własnych celów lub przyjemności. Niekiedy od razu po nich widać czy stoją oni po stronie światła czy ciemności, jednak najczęściej pozory bywają mylące. Aby zrozumieć kto jest dobry a kto zły należy poznać ich historię. Dziś przedstawimy wam tych pozytywnych bohaterów gry Soul Calibur 4.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Soul Calibur IV - dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje ,ale czy fabuła Soul Calibur''a opiera się na tym ,że każda postać dąży do zdobycia Soul Edge''a lub Soul Calibur''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz swojego soul calibura od wtorku zamowilem na allegro bo tam juz maja. Gra przeboska szczegolnie jak odpalisz przy HDMI to przemiazga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie nazywa obciążenie, tylko "naturalne narządy obronne/rozpraszające uwagę" xD co prawda panny wyglądają groteskowo ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jak ja z powodu tej gry żałuje, że nie mam X360 lub PS3. Na PS2 w poprzednie części zagrywałem się tyle, że brat miał już dosyć tej gry.
Swoją drogą, skoro był już opisany Nightmare to opis pozostałych postaci jest chyba zbędny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować