Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sega ujawnia listę tytułów na Games Convention

10 postów w tym temacie

pepsi

Już wiemy, jakie tytuły pojadą z wysłannikami Segi do Lipska na tegoroczne targi Games Convention. Wśród dobrze znanych produkcji pojawił się jeden rodzynek - niezaanonsowany dotąd projekt, który zostanie przedstawiony właśnie w Niemczech.

Przeczytaj cały tekst "Sega ujawnia listę tytułów na Games Convention" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, zapowiada się ciekawie, zwłaszcza Empire Total War :D Ciekaw jestem tej światowej premiery, chociaż chętnie dowiem się więcej też o grach z niebieskim jeżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aliens: Colonial Marines ma zostać wydany w 2009, raczej pod koniec 2009. Także zostanie z pewnością zaprezentowany za rok.

Empire: Total War - miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego wystawią, ale szału nie ma.

Ja najbardziej czekam z tej listy na prezentację Empire: Total War. Ta produkcja zapowiada się bardzo dobrze i ma spore szanse, by podbić rynek - projekt ma ambitne plany ;-) Z chęcią także zobaczę nowe informacje na temat Alpha Protocol, bo niedawno czytałem zapowiedź w PSX Extreme i powiem szczerze, że po troszku ten tytuł mnie zainteresował. No i obowiązkowo Valkyria Chronicles - liczę na trailer! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 12:10, Turael napisał:

Golden Axe ?! Czy to remake TEGO Golden Axa?


Tego samego. :) Tez jestem ciekaw, katowałem to na Przyjaciółce.

No i Empire TW - nowy trailer o walkach morskich wygląda imponująco. Boję sie tylko o wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Sega raczej nie zachwyca swoimi tytułami , no może oprócz tylko kilku , ale za to bardzo soczystych wyjątków. Wielkie nadzieję pokładam w tym nieogłoszonym jak dotąd projekcie , a czy słusznie okaże się już po Games Convention. Trochę dziwne że aż tak mało gier o Mario w tym roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować