Zaloguj się, aby obserwować  
Gameboy_1990

Program do nagrywania gameplayów, ale jaki?

26 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Ponieważ nie wiedziałem do jakiej kategori zaliczyć mój temat to włożyłem go tutaj. Mój problem polega na tym, że chcę nagrac własny filmik, na którym przechodze gre i wrzucić go na youtuba i tu pojawia się moje pytanie:
- jaki jest najlepszy darmowy program do nagrywania takich filmików (gameplayów)?

Z góry proszę nie polecajcie Frapsa. Na nim można nagrywać tylko 30 sekund filmików, a tyle to za mało, no chyba, że znacie inną wersję to bardzo proszę. Z góry wielki dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o darmowej pełnej wersji frapsa, którą wystarczy zarejestrować, ale nie mogłem znależc pliku do pobrania. Jakby ktoś z was znał link o ile istnieje to byłbym wdzięczny. Narazie sprawdze tego GameCama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:08, Gameboy 1990 napisał:

Słyszałem o darmowej pełnej wersji frapsa, którą wystarczy zarejestrować, ale nie mogłem
znależc pliku do pobrania. Jakby ktoś z was znał link o ile istnieje to byłbym wdzięczny.
Narazie sprawdze tego GameCama.


Tak, Fraps 1.9D jest darmowy. Ale przy okazji dość stary. Ściągniesz go np. stąd:
http://majorgeeks.com/download.php?det=149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:34, Gameboy 1990 napisał:

Dobra to już rozkminiłem, ale mam jeszcze jeden problem, a mianowicie jak sprawić aby
był dzwięk w odtwarzanym filmiku?



Sęk w tym, że ta darmowa wersja frapsa nie nagrywa dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:34, Gameboy 1990 napisał:

Dobra to już rozkminiłem, ale mam jeszcze jeden problem, a mianowicie jak sprawić aby
był dzwięk w odtwarzanym filmiku?

W zakładce movies musisz zaznaczyć "Record Sound". Nie spodziewaj się jednak dźwięku wysokiej jakości - jest on nagrywany bardzo cicho...

Pawciu45 ja mam jakąś darmową wersję (jest taka ikonka z monitorem i liczbą 99) i dźwięk teoretycznie nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki już rozkminiłem. Wszystko zaczęło się pięknie nagrywać po tym jak poprostu odłączyłem mój mikrofon od kompa, tera jest git, jeszcze małe pytanko i święty spokój jest wasz - w czasie nagrywania jest widoczny licznik monitorowania fps''ów, co oznacza, że na nagranym filmiku też będzie go widać. Czy jest możliwość ukrycia tego licznika. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Fraps 1.9D z linka ktory podal zpitofaf ale mam problem. Nagrywa mi tylko lewy gorny rog w grze. ledwo widac postac. Próbowałem się bawić ustawieniami ale nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to ta wersja nagrywa max w 640x480. Jeśli nie da się takiej rozdzielczości ustawić w grze, z której chcesz nagrać gameplaya, to najwyraźniej czas zacząć szukać innego programu do tego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu do nagrywania gameplay''ów z gier. Chciałbym aby program był:
-w pełnej wersji
-darmowy
-możliwość nagrania dźwięku (tego co leci w głośnikach, mikrofon nie koniecznie)
-możliwość nagrywania filmików przynajmniej 7 minutowych.

Ściągnełem już Xfire (nie nagrywa dźwięku) i Game Cam z http://download.chip.eu/pl/Game-Cam_575955.html (nagrywa tylko 45 sekund i nie nagrywa dźwięku). Jeżeli możecie to podajcie jakiś program, który pasowałby do mojego opisu, albo napiszcie jak zmienić konfiguracje Game Cam tak aby wszystko było dobrze. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 10:49, BigHunter napisał:

Szukam programu do nagrywania gameplay''ów z gier. Chciałbym aby program był:
-w pełnej wersji
-darmowy
-możliwość nagrania dźwięku (tego co leci w głośnikach, mikrofon nie koniecznie)
-możliwość nagrywania filmików przynajmniej 7 minutowych.

Ściągnełem już Xfire (nie nagrywa dźwięku) i Game Cam z http://download.chip.eu/pl/Game-Cam_575955.html
(nagrywa tylko 45 sekund i nie nagrywa dźwięku). Jeżeli możecie to podajcie jakiś program,
który pasowałby do mojego opisu, albo napiszcie jak zmienić konfiguracje Game Cam tak
aby wszystko było dobrze. Z góry dzięki.


Xfire nagrywa dźwięk - wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednią pozycję w opcjach i wybrać urządzenie dźwiękowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę tego ustawić żeby nagrywało dźwięk. Dorzucam screen z ustawieniami X''f. Żadne z urządzeń dźwiękowych nie nagrywa dźwięku z gry.

20100629113356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować